İçeriğe Yönlendir

Ps4 Ve Fifa 15

Selahattin Topçu

Recommended Posts

Selahattin Topçu

yok mudur fifa 15 oynayan.Psn hesapları paylaşalım 2 maç atalım  :futbolcu:

Psn:toprakselocani

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

PES13'ten sonra başka hiç bir oyun sarmıyor. PES15'i bekliyorum bakalım o nasılmış

Yorum bağlantısı
Selahattin Topçu

PES13'ten sonra başka hiç bir oyun sarmıyor. PES15'i bekliyorum bakalım o nasılmış

Aynen.fifa 15 simulasyon misali olmus ama daha tam oturmamış.Baya bug var ama idare ediyoruz.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Aynen.fifa 15 simulasyon misali olmus ama daha tam oturmamış.Baya bug var ama idare ediyoruz.

Oyuncudan top kapmak zulüm. PES15'te yine PES13'e dönüş sinyalleri var. Bakalım nasıl olacak. 

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Oyunu dün gece indirdim telefona sabaha kadar oynadim, sabah kalıtım ilk işim yine oyuna dalmak oldu, Bence gayet başarılı ve etkileyici.. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

4 Çocuk, ikisi öğrenci, ikisi bebe, sabahlara kadar çocuk bakıyoruz, vakit bulabilsem uyuyacağım. Ne oyunu abi yaaaa...

Yorum bağlantısı

4 Çocuk, ikisi öğrenci, ikisi bebe, sabahlara kadar çocuk bakıyoruz, vakit bulabilsem uyuyacağım. Ne oyunu abi yaaaa...

:good1: Aynen

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Abi bizde henüz çocuk yok bu yüzden geniş takılıyor olabiliriz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Bilgisayarım demoda e0001 hatası verdi kaldırmadı sırf bu oyun için bilgisayar alsam mı diye düşünüyorum, diğer taraftan bilgisayar işimi görmekte şeytan da PS4 al demekte. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...