İçeriğe Yönlendir

Antalya Macerası Bitti Tatile Fethiyeye Geçiyorum!

Ömer Türkşanlı

Recommended Posts

Ayhan Asil

Bol eğlenceler kardeşim. Bu arada kaptın güzel fırtınayı gezip duruyorsun.... Memnunsun değilmi araçtan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin
(düzenlendi)

Saklıkent'e mutlaka gidin... Hisarönü'nde konaklayın...

tarihinde Ertan Alptekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Saklıkente gitmeden hava durumuna bakın mutlaka hafta sonu tüm yurtta yğış gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam,

Allah korusun geçen aylarda saklıkentte selden dolayı 2 kişi yaşamını yitirmişti..

Ben yakaparka gitmenizi öneririm. Saklıkent yolu üzerinde . Doğa harikası bir yer .. 

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Bol eğlenceler kardeşim. Bu arada kaptın güzel fırtınayı gezip duruyorsun.... Memnunsun değilmi araçtan...

Ayhan Abi benim araç Oktay Toker de bir sürü elektrik elektronik işi var onları yapıyor, başka bir araç gelecekti buraya bizim Hala'ya sıfır araç aldık onu getirdim buraya. Burdaki aracını Ankaraya kayonpedere verdi bayramada onu götüreceğim inşallah

Geçerken uğra. ;)

Hocam nereyesun?

Saklıkent'e mutlaka gidin... Hisarönü'nde konaklayın...

Burda yazlık var zaten bizimkilerin çok iyi bildiğimiz yerler oralar. Sağolun

Saklıkente gitmeden hava durumuna bakın mutlaka hafta sonu tüm yurtta yğış gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam,

Allah korusun geçen aylarda saklıkentte selden dolayı 2 kişi yaşamını yitirmişti..

Ben yakaparka gitmenizi öneririm. Saklıkent yolu üzerinde . Doğa harikası bir yer ..

Valla yakapark geçen senede nasip olmamıştı bu sene gideriz inşallah

Ayhan Abi benim araç Oktay Toker de bir sürü elektrik elektronik işi var onları yapıyor, başka bir araç gelecekti buraya bizim Hala'ya sıfır araç aldık onu getirdim buraya. Burdaki aracını Ankaraya kayınpedere verdi bayramada onu götüreceğim inşallah .Çok memnunum abi şükür

Hocam nereyesun?

Ayhan Abi benim araç Oktay Toker de bir sürü elektrik elektronik işi var onları yapıyor, başka bir araç gelecekti buraya bizim Hala'ya sıfır araç aldık onu getirdim buraya. Burdaki aracını Ankaraya kayonpedere verdi bayramada onu götüreceğim inşallah

Hocam nereyesun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hocam nereyesun?

Ha buranun tam içeriyeyum da: alo merkez... pıh pıh... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Omarıııııımmmm ne o tur a çıkmışsın.....Hocamı ziyaret etmeden dönme gafletinde bulunma sakın..... :yes:

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Hocam nereyesun?

Ha buranun tam içeriyeyum da: alo merkez... pıh pıh... ;)

Abi merkez uzak ama buraya hemde ters valla billahi

Omarıııııımmmm ne o tur a çıkmışsın.....Hocamı ziyaret etmeden dönme gafletinde bulunma sakın..... :yes:

Abi detayları telefondan aktaracağım sana bilhare

Abi telefondan aktaracağım detayları bilhassa
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...