İçeriğe Yönlendir

61Ke618

Uğur Şahinbaş

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
Vasfi Gişten
(düzenlendi)

Bende yeni jant aldım ama daha taktırma fırsatı bulamadım sizin mavi renk kampanları görünce benim paslı olanlar aklıma geldi bu boyama işlemini nerede yaparlar acaba bir fikriniz varmı birde kırmızı fiestaya hangi renk gider sizce ?

tarihinde Vasfi Gişten tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Vasfi hocam jantlar hayırlı olsun öncelikle. Arabamin iç detaylarini mavi yaptığım için kampanalari da mavi yaptım daha önce kırmızıydı ki o da güzeldi. Bir arkadaşın tamir dükkanında lifte kaldırdık o tekerleri söktü ben de beyaz ve mavi sprey boya almistim zimpara ve yag temizligi sonrasi beyazla bi astar attim kuruduktan sonra mavi sıktım. Detayli kullanacaksan bir kutu beyaz iki kutu da renk al. Ben birer kutuyla halletmistim. Sende kriko ve t somun anahtari varsa evin önünde de yaparsin el freni cek tekerleri teker teker Sök boya tak. Arabana jantlarin durumuna göre renk seç bence parlak siyah sprey olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Kendim yapamam sanırım ama renk konusunda önerilere açığım. İlk başta bende kırmızı düşünmüştüm (genelde öyle yapıyorlar) ama siyahda sanki daha sade durur.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Uğur Şahinbaş

Ayak aydınlatması :fiuw:  :shok:  :)

fuZOsBs.jpghZbg4fk.jpg

Yaylı değil yüklü fiesta  :shok:  :angry:   6queRbq.jpgrVILAn3.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Fenami iste para vermeden yaylı görüntüsü veriyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

UK5dxIJ.jpg

XgHiDmy.jpg

Fenami iste para vermeden yaylı görüntüsü veriyor :)

Yük vurunca da gitmiyor meret :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Ya o değilde uğur ben halen daha tamponları boyayıp boyatmama konusunda kararsizim.3 kişiden fiyat aldım 600-350 ve 300 :) ama simdilik yaptirmiyim diyorum.bi pasta cila ile gecistircez

ded867f260dd265b57c469d58ab85f07.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Ben de düşünmüştüm bir ara; ama bu sefer kapılardaki gri çıtalar da boyanacak uzun iş ve masraf. Daha baskı balatayı değişmedim :-D boyaya verecek param yok sende varsa boyatman güzel olur tabi ::-D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Bendeki kapı citalarina birşey yapmiycam benden önceki sahibi çitaların krom kaplatmıştır bende ellemedim . bidahaki maaş günü gelince ve de evdeki içişleri bakanından izin çıkarsa boyaticam :)

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Tamponların siyah yerlerini boyatınca araba çok güzel oluyor çıtalar kapı kolları ve bagaj kapağında parçalarda yapılmışken aradan çıkarılmalı bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Şahinbaş

Fiestaya bir aksesuar daha  :rofl:  daha ufak hazneli olan kolçak.MqjFbS7.jpgMqjFbS7.jpg

MqjFbS7.jpg

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Bir kaç fotoğraf...Tampon boyama haricinde ne yapılabilir bu araca arkadşlar?

xFwmIwf.jpgQQMAsx8.jpg

zPgmSPT.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Uğur hocam kolçak güzel gözüküyor güle güle kullanın. Aklıma ilk gelen sarmal direksiyon kılıfı alıp kendiniz dikmeniz. Hem direksiyon incelir hemde çok daha güzel bir görüntü olur.Tercihe göre ipi mavide kullanabilirsiniz. Ayrıca maliyetide çok ucuz.

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Ben direksiyon çok ince diye böyle bi kılıf uydurmuştum ama :-)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ramazan Altıntaş

farlara nasıl bir uygulama yaptılar bende yaptırsam aynı şekilde  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...