İçeriğe Yönlendir

Tahminleriniz...

Ali CAN_2

Recommended Posts

Ali CAN_2

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda aracıma aşağıdaki işlemleri yaptırmayı düşünüyorum. Tahmini fiyat ne tutar tecrübelerinize dayanarak cevaplarsanız sevinirim. (araç 2008 1.4 TCDI 75000 km)

1.Baskı-Balata

2.Debriyaj Bilyası

3.Yağ

4.Yağ filtresi

5.Hava Filtresi

6.Far parlatma(1 adet)

7.Direksiyon Hidrolik yağı

8.Fren Balataları

9+işçilik

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Ali Hocam  

www.fordmerkez.com  bu formun anlaşmalı sitesi,bence oradan önce bi fiyat alın derim.
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda aracıma aşağıdaki işlemleri yaptırmayı düşünüyorum. Tahmini fiyat ne tutar tecrübelerinize dayanarak cevaplarsanız sevinirim. (araç 2008 1.4 TCDI 75000 km)

1.Baskı-Balata

2.Debriyaj Bilyası

3.Yağ

4.Yağ filtresi

5.Hava Filtresi

6.Far parlatma(1 adet)

7.Direksiyon Hidrolik yağı

8.Fren Balataları

9+işçilik

1. 250 tl

2. 150

3. debriyaj yağı 30 tl motor yağı 80 tl

4.30 tl

5.20 tl

6. bilmiyorum

7.bilmiyorum

8. ön balata 75 tl arkalar 200 küsür tl

9.300 tl den aşağı yapmazlar

1250 yi gözden çıkarın çünkü hafta sonu ben debriyaj balatamı değiştirdim debriyaj set bilya dahil 400 tl ye aldım şanzıman alt takozunu değiştirdim orjinal 100 tl, şanzıman yağı aldım 30 tl, volantı tornalattım 30 tl, 150 tl de işçilik verdim 

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

400 tl baskı balata bilya 150 tl yağ bakımı 35-50 tl far 30 tl civari hidrolik yağı olsa fren balatası 200 civari 4 teker disk ise isçilikle beraber 750 - 1250 arası çıkar.

Yorum bağlantısı
Ali CAN_2

arkadaşlar tahminleriniz için teşekkürler... bana güzel bir bayram hediyesi oldu :( danaya bir hisse de araç için gireceğiz desenize...

1. 250 tl

2. 150

3. debriyaj yağı 30 tl motor yağı 80 tl

4.30 tl

5.20 tl

6. bilmiyorum

7.bilmiyorum

8. ön balata 75 tl arkalar 200 küsür tl

9.300 tl den aşağı yapmazlar

1250 yi gözden çıkarın çünkü hafta sonu ben debriyaj balatamı değiştirdim debriyaj set bilya dahil 400 tl ye aldım şanzıman alt takozunu değiştirdim orjinal 100 tl, şanzıman yağı aldım 30 tl, volantı tornalattım 30 tl, 150 tl de işçilik verdim 

üstad debriyaj seti ve bilyayı bu fiyata nereden aldın? sakıncası yoksa markasını da verir misin?

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

arkadaşlar tahminleriniz için teşekkürler... bana güzel bir bayram hediyesi oldu :( danaya bir hisse de araç için gireceğiz desenize...

üstad debriyaj seti ve bilyayı bu fiyata nereden aldın? sakıncası yoksa markasını da verir misin?

izmirden 1. sanayiden kardeşim ford yedek parçası satan bi yer  aldığım üründe LUK orjinal yani bi arkadaşımın selamı ile gittim iyi fiyat aldım...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...