İçeriğe Yönlendir

1999 Model Mondeo Ghia Hk. Fikir

Ahmet Kacmaz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Arkadaslar araca binip bi kac tur atinca icime sinmedigi icin vazgectim...Bi baska arac buldum sedan 98 ghia ama ikinci yarida üretilen sanirsam dijital klimali bunlarin motoru siyah kapak mi acaba yoksa eski motordanmi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hastasina-mondeo-181169024/detay

Ya da bu ikinci var ama bu ilk nesil sanirsam normal klima var ama arac cok temiz duruyor bu simdiki ilani yazacagim kisiyi daha once aramistim tel de son 12.500 demisti 12 ye birakir heralde 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-orjinal-tertemiz1998-model-mondeo-ghia-195000-km-de-180181444/detay

98 ise siyah kapak değildir... Donanım değişiklik gösterebilir... 

Temiz ise gri kapak da olabilir... 

Yorum bağlantısı
Ahmet Kacmaz

arkadaslar isim geregi hergğn yüzlerce arac goruyorum petrol istasyonunda kasiyerim 2001 model gümüs gri ghia sedan arac gordum bugun nette ilani yok 15.000 tl dedi en basta dedim 99modeli 11.000 tl eger pazarlik payi birakacaksan ver numarani görüselim dedim verdi numarayi ,

-degisen parca yada boya yok komple orjinal dedi

-elektrikli sunroof

-dijital klima

-orjinal teyp 6li cd changer 

-tüplü ve isli

-4 lastik 3 aylik michelin

-arac ici temiz ve bakimli duruyor

eksikleri

-elektrikli koltuk calismiyor motor sesi bile yok 

-klima sogutmuyor(yazin basinda gaz bastirmis 1 ay kadar soguttu son zamanlarda sogutmamis yine göturmüs klimaci kacak var demis ve birakmislar oyle...Kacak isi motor kisminda ise basit ama ic tarafta ise gögüs sokulmesi lazim )

-merkezi kilit calismiyor

Bu eksikleride düsünerek ben bu araci kaca alirsam uygun almis olurum...arkadaslar biraz uzun oldu kusuruma bakmayin araci görmeden bi karar vermekte zor sizin icin ama daha once cok dilim yandi bu arac mevzuunda 50 tl lik parca bozuk die aliyosun 500 tl masraf cikiyor boyle biseyin basima gelmesini istemiyorum tamam arac temiz ise illa ufak tefek kusuru olur ama ben aldiktan sonra yavas yavas yaptirip binmeyi düsünüyorum..Fikirlerinizi bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Sürücü koltuğu yükseklik ayarı kronik sorundur. Motor bozuk değilse elektrik bağlantılarında oksitlenme olabilir. Dişlisi bozuksa (40-50 TL)forumda konusu var çözümünün...

Merkezi kilit ve klima kaçağının da ucuz yollu çözüldüğünü varsayarsak, 

Aracın orjinal ve temiz olması, lastiklerinin yeni olması, sunroofunun bulunması gözönünde bulundurulduğunda -bana göre- istenilen fiyat bile oldukça makul ki, bir de pazarlık olacaksa 15 bin altı her rakama alınabilir...

Yorum bağlantısı
Ahmet Kacmaz

Pazartesi günü araci gösterip pazarliga oturmayi düsünüyorum bi aksilik cikmaz ise 

-klima icin ben radyatörden süpheleniyorum ordan parca iscilik 500 kirarsam

-koltuk ve merkezi kilit icinde 500 kirarsam 14.000 tl ye biter gibi geliyor ins motorunda sorun cikmazda alirim bu araci...Gerci burdayken calistirdim duman atma üfleme yoktu motor sesindede bi terslik yok gibiydi tabi son karari ford özel servisindeki ustam verecek...

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Pazartesi günü araci gösterip pazarliga oturmayi düsünüyorum bi aksilik cikmaz ise 

-klima icin ben radyatörden süpheleniyorum ordan parca iscilik 500 kirarsam

-koltuk ve merkezi kilit icinde 500 kirarsam 14.000 tl ye biter gibi geliyor ins motorunda sorun cikmazda alirim bu araci...Gerci burdayken calistirdim duman atma üfleme yoktu motor sesindede bi terslik yok gibiydi tabi son karari ford özel servisindeki ustam verecek...

Allah gönlüne göre versin Ahmet kardeşim. Hayırlıysa olur inşaallah...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...