İçeriğe Yönlendir

Tramer Sorgulaması

Nuri Alemdar
Çözüme git Mehmet Ozyurek tarafından,

Recommended Posts

Nuri Alemdar
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar tramer sorgulamasında anlıyamadığım bazışeyler var yardımcı olursanız sevinirim.

Aracımı alırken plaka 34 plakalıydı hasar kaydı sadece 2 adet çıkıyodu.Plakayı değiştirdk eski sürümlerden plaka aldık,değişim olduktan sonra sorguladığımda   6 adet hasar kaydı çıktı toplam, eski miktarı yazan 2 adetin yanında 4 adette çarpma yazıyo bu nasıl oluyo yoktu böyle hasar kayıtları

Diğer sorum ise  ağustos ayında bir araç ben su birikintisinden kaçarken beni sollamaya kalktı ve hafif dokundurduk araçları benima aracımda da karşı taraftada fazla birşey yoktu.tutanak falan tuttuk ben aracımı yaptırmıcağımı söyledim oda kaskodan yaptırcağını söyledi  ve ayrıldık ordan.Dün aracımın plakasını sorguladım ağustos ayındaki tuttumuz tutanak tarihi çarpma olarak aracımın plakasında çıkıyor oysa ben aracıma birşey yaptırmadım nasıl oluyo bu

tarihinde Nuri Alemdar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

tramerde en saglikli sorgulama şase nosu ile sorgulanir, birde oşekilde sorgulatin .

Yorum bağlantısı
Nuri Alemdar

tramerde en saglikli sorgulama şase nosu ile sorgulanir, birde oşekilde sorgulatin .

Şase sorgulamasında da  aynı hasarlar çıkıyor

Yorum bağlantısı
Emrullah Aslan

Öncelikle iyi bayramlar;

nuri bey eski sürüm plakalarda hasar kaydı gelebiliyor.Bunu bizzat sigortacımdan öğrendim.Temmuz ayında arabamı değiştiğimde plakayı mutlaka yeni seriden almamı tavsiye etti.Yani araçlardan çıkma olmasın dedi.Yine emniyetteki trafik tescildeki polis de aynısını söyledi.Sizin de durumunuz bunu gösteriyor.

Diğer sorunuza gelince sanırım karşı taraf sizin sigortanızdan arabasını yaptırdı.Çünkü kazalarda karşı taraf hasarını sizin sigortanızdan yaptırdığında hasar kaydı sizin plakanıza işleniyor...

Yorum bağlantısı
Nuri Alemdar

Öncelikle iyi bayramlar;

nuri bey eski sürüm plakalarda hasar kaydı gelebiliyor.Bunu bizzat sigortacımdan öğrendim.Temmuz ayında arabamı değiştiğimde plakayı mutlaka yeni seriden almamı tavsiye etti.Yani araçlardan çıkma olmasın dedi.Yine emniyetteki trafik tescildeki polis de aynısını söyledi.Sizin de durumunuz bunu gösteriyor.

Diğer sorunuza gelince sanırım karşı taraf sizin sigortanızdan arabasını yaptırdı.Çünkü kazalarda karşı taraf hasarını sizin sigortanızdan yaptırdığında hasar kaydı sizin plakanıza işleniyor...

İyi bayramlarr sağolun ..

yalnız benım aracımda şase sorgulamasında da aynı hasar kayıtları geliyor orayada eklenmiş olabilirmi başka arracın hasar kaydı.

Birde eğer o araç benim sigortamı kullanıp yaptırdıysa beni kimse bilgilendirmedi kusur oranım kaç,karşı taraf şuçluydu bana göre

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Mehmet Ozyurek

Plaka takıldıktan sonra sistemin tamamen oturması plaka ve şasinin bağlantı kurması 15-20 günü bulur.

Sorgulamada görünen, bedel yazmayan çarpma ibareli kayıtlar, sizin trafik sigortanızdan hasar alındığının kaydıdır.

Yorum bağlantısı
Nuri Alemdar
(düzenlendi)

Plaka takıldıktan sonra sistemin tamamen oturması plaka ve şasinin bağlantı kurması 15-20 günü bulur.

Sorgulamada görünen, bedel yazmayan çarpma ibareli kayıtlar, sizin trafik sigortanızdan hasar alındığının kaydıdır.

Anladim şimdi abi Sağol :) tarihinde Nuri Alemdar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Emre Alliş

yeni konu açmak istemedim burdan devam edeyim

almak için baktığımz bir araç içim sorgulama yaptığımızda 2007 model gelen km lerden

1.05/05/2010 da 1 KM

2.05/05/2012 de 60517 km

3.07/05/2014 de 88412 km

2ve 3 tamam da 1. de nasıl 1 km olur?

Yorum bağlantısı
Nuri Alemdar

yeni konu açmak istemedim burdan devam edeyim

almak için baktığımz bir araç içim sorgulama yaptığımızda 2007 model gelen km lerden

1.05/05/2010 da 1 KM

2.05/05/2012 de 60517 km

3.07/05/2014 de 88412 km

2ve 3 tamam da 1. de nasıl 1 km olur?

Araç sahibi ile görüştünüzmü kendisinin haberi varmı acaba bundan belki biliyodur sebebini

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...