İçeriğe Yönlendir

Teşekkürler Eray Turan

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Bayram demedi, seyran demedi, söz verdim, yapacağım dedi, onu al, bunu al dedi, sorduğum her soruyu cevaplandırdı, arefe günü çalışacağım dedim olsun ben yine de yapacağım dedi, başladı içini yıkamaya, rengini değiştirene kadar temizledi içini.

Sonra dışına geçti, polisajla bir pasta, bir cila, mazda 6 oldu mazda 6,5.

Teşekkür ediyorum Eray TURAN kardeşim, Allah razı olsun, Rabbim seni senin gibi insanlarla karşılaştırsın.

b8229fd5f72024ae6e3035be38da4a66.jpg

3e84b221ef80f2460bc5e56866b5ced5.jpg

Eray dükkanı açmış, kimsenin haberi yok, buradan yetkililere sesleniyorum [emoji13]

5693f6a3239cd643dda018d188b2f0e0.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Alkışlar Eray'a, teşekkurler Bilal sana gelsin. Eray'in yardimseverligini bize duyurdugun icin.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Lpg tankını araklamaya çalışıyordu, suç üstü yaptım, bunlar da suç aletleri [emoji15][emoji12]

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Vay be ...ben kendi arabamı yıkamaya üşenirken hiç erinmeden başkasının aracını kendi aracıymış temizlemek yardımseverliğin göstergesi olsa gerek.tebrik ediyorum.bir kez daha aranızda bulunmaktan gurur duydum [emoji4]

Yorum bağlantısı
Uğur Gürkan

Hayırlı Uğurlu olsun araçınız güzel olmuş. Bir de güneş altındaki fotoğrafları görmek isteriz..

Pasta işlemi için çok para istediklerini düşünenlerdendim. Kendim yaptıktan sonra anladım ki adamların aldıkları para kuruşu kuruşuna helal. ( Yanlış anlaşılmasın bu konuda kimseyi tanımıyorum herhangi bir çıkarımda yok. Sadece işlemin zor ve zahmetli olduğunu belirtmek istedim :))

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Sana hayırlı olsun Bilal abi, aman ağaç altına koyma, güneşin etkisi azaldı açıkta dursun. :nazar: Eray bey'in de ellerine sağlık çok emek harcanmış belli. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Eray abi seneye Ankara'ya tayin olursam evi sana yakın tutacağım, belki cmaxa ısınırsın pasta cila yaparken :D eline sağlık. Bilal abi güle güle kirlet :) maşallah :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Eline sağlık Eray kardeşimizin.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

755fda13e71eca73b65434d8d308cd43.jpg

8e0cab6b8fca0eea2fa77838bb7a99b1.jpg

Ağaç altında bıraktık sineklere eğlence çıktı

9aa431179c6a981d88a1b340977819cb.jpg

Eray'ın üstün başarısının nişanesi

a2937e8ee47f875a26ac09750058ad2e.jpg

tarihinde Bilal Nazlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ellerine sağlık Eray'ın. Güle güle kullan Bilal

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maşallah.güle güle kullan Bilal.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ellerin dert görmesin emi Eray.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

helal olsun, ellerinize sağlık..

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Allah arkdaşlığınızı dostluğunuzu bozmasın helal olsun :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...