İçeriğe Yönlendir

Nite Ize Araç İçi Telefon Tutucu İncelemesi

Serdal Soysal

Recommended Posts

Aşkın Barçın

Kullanan bir tanıdığım Gps  ölçüsünde sapma yaptığını ve söküp bir daha kullanmadığını belirtti.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Ben hem cep telefonunda ,telefonumda sygıc navigasyonu kullanırım + araçtada vantuzlu navigasyon cihazında da mıknatısı kullanıyorum..hiç sorun görmedim.çokta memnunum..cam vantuzuna çelik bilyeyi taktım,mıknatıslarda telefon ve navigasyon cihazında..benim için vazgeçilmez...foto yüklemeyi bilmiyorum bilsem foto atacamda..

Yorum bağlantısı
Misafir

9ea03e74d73db6e15c257158ec9bf357.jpg

fb54036f1cf0ffa1d22befca0c54e13a.jpg

Ben kullanıyorum arkadaşlar gpste sapma ğögüsten söktüğünde iz bırakma gibi yersiz endişeleriniz olmasın bundan önce plastik vakumlu aletlere 60 70 tl boşa para verdim hepsi çöpe gitti benim gibi ağır ve büyük telefon kullanıyorsanız özellikle düşünmeden alın derim.

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

9ea03e74d73db6e15c257158ec9bf357.jpg

fb54036f1cf0ffa1d22befca0c54e13a.jpg

Ben kullanıyorum arkadaşlar gpste sapma ğögüsten söktüğünde iz bırakma gibi yersiz endişeleriniz olmasın bundan önce plastik vakumlu aletlere 60 70 tl boşa para verdim hepsi çöpe gitti benim gibi ağır ve büyük telefon kullanıyorsanız özellikle düşünmeden alın derim.

Yapıştırma işlemini ne ile yaptınız. Aslında bende var aliexpressten almıştım. Torpidoda duruyor epeydir. Yapışkanlarının çok iyi olmadığını düşündüğüm ve sıcakta çok aşırı güneş ışığı alacağı için takmamıştım. Malum torpido üstünde olacağından.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

telefonun arkasındaki hep duruyor mu?

Evet o sabit duruyor yapışmış vaziyette.
Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

Bugün sirkeci de bir firmada buldum. Süper yakıştı hem de 25 Tl Aliexpress o beklemek işime gelmedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erhan Doruk

Benzer mıknatıslı tutucuyu gearbest ten 2.98 usd ye 1 Aralıkta sipariş verdim. Geldiğinde yorumunu yazarim .

Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT

Çözüm basit arabada durmak üzere bir arka kılıf alıp 5 tl ye kılıfın arkasına yapıştırırız arabadan inerken kılıfı çıkarırız.

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen
(düzenlendi)

http://tr.aliexpress.com/item/Universal-Magnetic-Car-Phone-Holder-For-Iphone-Ipad-For-Samsung-GPS-Accessories-Mobile-Phone-Car-Holder/32393798616.html

Ben bu üründen aldım.benim asus maşallah yükte ağır ama sıkıntısız hertürlü yol şartlarında cihazı sabit tutuyor.en güzel yanı telefona yapıştırdığınız parça çok ince.isterseniz kalın parçayıda telefona yapıştırabilirsiniz ama mıknatısı çok güçlü telefona zarar verebilir.

tarihinde Uğur Çimen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

telefon arkasına yapışık halde mi kalıyor?

Maalesef arkaya yapışık olması gerekiyor.

Çözüm basit arabada durmak üzere bir arka kılıf alıp 5 tl ye kılıfın arkasına yapıştırırız arabadan inerken kılıfı çıkarırız.

Aynen bende arka kapak alıp parçayı ona taktım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...