İçeriğe Yönlendir

Bizde Aldık Bir Naylon:=)

Osman Bilgin

Recommended Posts

Osman Bilgin

2012 model 1,5 dizel dynamique otomatik 85 küsür binde... en kısa zamanda fotoğraflarını yüklerim, satmak için aldık işin açıkçası satılık ilanlarına da eklerim ileride...

aracı az önce aldım geldim, sağa sola bakarak park yeri ararken çok hafif gaza basınca silkeleme yaptı, sanki gaza basmadan debriyajdan ayağını hızlaca çekmiş gibi, ben klasik oto sürdüm bugüne kadar bu şekilde triptonik tarz değil, aldığım adamı aradım bende hiç öle bir şey yapmadı yarın sabah göster istersen dedi, adamın samimiyetine de güveniyorum, üstüme yarın alacağım içime bir kuşku düşdü bir sıkıntı mı var ki diye? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1- Eski sahibi nasıl olur da notere gitmeden arabası size teslim etti??

2- Siz nasıl olur da notere gitmeden tanımadığınız birinin arabasını aldınız??

3- Hangi naylon? Modeli yazmamışsınız?

4- EDC yazılım güncellemesini yaptırmakta fayda var.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

araba megane 3,

sahibi tanıdık, ikimizinde çok samimi olduğu ortak bir arkadaşımız var ona vekalet çıkarttı başka şehirdeydi arabayı akşam bırakdı şimdide başka yere gidiyor...

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Allah Allah satış olmadan arabayı size mi verdi? Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

110hp'lik olanlardan sizinki sanıyorum. Sorunsuz motor. EDC güncellemesi çok şeyi çözecektir ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

110hp'lik olanlardan sizinki sanıyorum. Sorunsuz motor. EDC güncellemesi çok şeyi çözecektir ;)

evet 81 kw

ayağın gaza alışmamışdır bugüne kadar hiç öyle birşey olmadı dedi...

Allah Allah satış olmadan arabayı size mi verdi? Hayırlı olsun.

amin, bende ona paranın neredeyse üçte birini verdim :=) riskli hareketler gibi görünüyor ama karşılıklı güven diyelim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Osman,hayırlı uğurlu olsun,kazasız,belasız,cezasız inşallah...Desene sende benim gibi naylonlandın  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Osman,hayırlı uğurlu olsun,kazasız,belasız,cezasız inşallah...Desene sende benim gibi naylonlandın  :D  :D  :D

Amin Allah razı olsun.. Evet Abi, naylon yapıştı bana da:=) daha pek bir tecrübem yok 200-300 m sürdüm ama iyi kaçıyor alet:=) model yükseltmek istersen vereyim sana Abi:=) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hayırlı olsun Osman.

Eğer 1600-2000 devir civarı varsa eger valfine baktırmak gerek

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi hayırlı olsun. Silkeleme ayağını fren den çekip de gaz vermezsen yapıyor. Alisirsin. :) Hergün kullandığım arkadasima beraber aldığımız 2012 1.5 dci edc sport edition var özel seri. Her türlü sorunu cevaplarım. :)

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Sezgin

Hayirli olsunnn

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Abi hayırlı olsun. Silkeleme ayağını fren den çekip de gaz vermezsen yapıyor. Alisirsin. :) Hergün kullandığım arkadasima beraber aldığımız 2012 1.5 dci edc sport edition var özel seri. Her türlü sorunu cevaplarım. :)

Tamam Kardeşim Sağol:=) Aldığım arkadaşda araca acemiliğindendir dedi.. göreceğiz.. 

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın iş kaldı fotoğraflara artık..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

hayırlı olsun, kazasız günler dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

güle güle kullanın, hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı olsun, bol kazançlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Hayırlı olsun,arkadaşımda aynısı var.Hoşuma giden bir araç,rahat,sessiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...