İçeriğe Yönlendir

Navix 7709 Focus Uyumlu Teyp Tavsiye Edermisiniz?

Recommended Posts

Tevfik Özdemir

bende biraz araştırdım navitech ve pioner gerçekten güzel cihazlar fakat fiyat olarak baya yüksekler. Navixtede kötü yorum görmedim internette fakat aklıma takılan yek soru pioner ve navitechdeki gibi harita güncelleme desteği olup olmadığı

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Harita güncelleştirmesi için, bazı bu cihazı satan firmalar 150tl karşılığında, lisans satıyorlar. Ve igo sitesinde hafıza kartından kolayca güncelleştirme yapılıyor.. O lisans olmadan güncelleştirme olmaz. Yada satıcı firmanın lisansı olduğu için, hafıza kartını onlara götürüp, onlar güncelleştirmeyi sağlıyor

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi atakan tuningdeki guzel cihaz. Adamlar da iyi esnaftir. Çevremden bir çok arkadaşım oradan alışveriş yaptı uzulmediler. Kalitesi de gayet iyi Göksel abinin arabada dinledim. Dokunmatigi vwlerde oem olan dokunmatik teybe bile bin basar rezalet onlardaki. Bu oldukça hassas. Ses kalitesi gayet güçlü.

Şimdi das auto'cular gelir  :D

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Göksel abinin taktırdığı yerle görüştüm eğer İstanbul'da yaptırmayı düşünüyorsanız 3 çeşit markaları var fiyat 850 ile 1100 tl arası değişiyor ve 3 ürünüde taktırmadan önce test etme şansımız olduğunu söyledi ben ilk fırsatta oraya uğramayı düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Şimdi das auto'cular gelir :D

Gelsinler valla arkadaşım taktı yeni ama bir halta yaramıyor dokunmatik değil basmatik :D rcd 510 mu ne modeli
Yorum bağlantısı
Misafir

Gelsinler valla arkadaşım taktı yeni ama bir halta yaramıyor dokunmatik değil basmatik :D rcd 510 mu ne modeli

Basmatik mi  :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Misafir

Harita güncelleştirmesi için, bazı bu cihazı satan firmalar 150tl karşılığında, lisans satıyorlar. Ve igo sitesinde hafıza kartından kolayca güncelleştirme yapılıyor.. O lisans olmadan güncelleştirme olmaz. Yada satıcı firmanın lisansı olduğu için, hafıza kartını onlara götürüp, onlar güncelleştirmeyi sağlıyor

Dostum, senin taktırdığın yerin adı neydi? Dün söyledin de unuttum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Carvocal Şirinevler..

Navimex'miş senin ki de. 

Navix yerine en azından tarafından test edilmiş birşey mi alsam diye de düşünmüyor değilim. 

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Navimex'miş senin ki de.

Navix yerine en azından tarafından test edilmiş birşey mi alsam diye de düşünmüyor değilim.

Evet, navimex benimki. Diğer cihazlar hakkında ben başkaları gibi kullanmadan yorum yapamam Kardeşim..

Hiçbir cihazı, kullanmadan olumlu/ olumsuz yorum yapıp yanlış bilgi vermek istemem..

Ben, sony'den ses olarak daha kaliteli bir ses aldım. Çok stabil bir ürün. Hiçbir eksiği yok.

1 ay araştırıp karar vererek aldım. Yoksa 500-700tl fiyat aralığında ürünlerde mevcut..

tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Aux girişi yaptır :) usb girişi ne bilim anlamam o işlerden masrafı az en azından navigasyon içinde zaten ayfon var senin :)))

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Bu tarz ürünlerde Bluetooth var deniyor da apple ürünlerini tanıyor mu? Misal i phonedaki müzikleri dinleyebilir rehberdeki kişileri görebilir miyim ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Aux girişi yaptır :) usb girişi ne bilim anlamam o işlerden masrafı az en azından navigasyon içinde zaten ayfon var senin :)))

Aux girişi var zaten ya :) 

Bu arada sen nerelerdesin ? 

Bu tarz ürünlerde Bluetooth var deniyor da apple ürünlerini tanıyor mu? Misal i phonedaki müzikleri dinleyebilir rehberdeki kişileri görebilir miyim ?

Bildiğim kadarıyla oluyor. 

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Tolgahan malum Ankara da yaşıyoruz kapalı garajın yoksa alma, çalınır, tüm göğüs dağılır, masrafını 2 iken 5 olur. Yoksa bende çok istiyorum ama her gün 10 tane Double din hırsızlığına gidince tavsiye etmiyorum. Parayı zor kazanıyoruz arabalarımız sevdamız, tutkumuz ve çok değerli bizler için.

Hem masraf etme hem risk etme derim.

Her şey gönlünce olsun

Yorum bağlantısı
Berkay Ekinci

Bu navix ve navimex farklı markalarmı?

Yorum bağlantısı
Berkay Ekinci

Peki sahibinden de 2 tane ürün var.

NAVİX 7709 ile aynı görüntüye sahip başka bir cihaz daha var navimex adı altında.

Bu 2 cihaz arasına çokmu fark var?

100TL fark var aralarında.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu

hort :D

arkadaşlar çin malı olanlarda markaya aldanmayın, hepsi aynı, servis ve garantisine bakın. biri navix, diğeri nevigold v.s. 

Tolgahan sen ne yaptın. bugün almaya gittim siyah yoktu almadım, aynı cihaz, 650 ile 850 tl. arasında fiyat değişiyor.

Yorum bağlantısı

hort :D

arkadaşlar çin malı olanlarda markaya aldanmayın, hepsi aynı, servis ve garantisine bakın. biri navix, diğeri nevigold v.s. 

Tolgahan sen ne yaptın. bugün almaya gittim siyah yoktu almadım, aynı cihaz, 650 ile 850 tl. arasında fiyat değişiyor.

Planlar değiştiği İcin alamadım Lokman abi :(

Bir tane Sony buldum onu aldım, belki ileride nasipse olur :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

yurt dışından getirtmeyi düşünüyordum, pahalıya geliyor, İsmail berke diye biri 650 tl. ye burada satıyor, yarın onunla irtibata geçeceğim.

Yorum bağlantısı

yurt dışından getirtmeyi düşünüyordum, pahalıya geliyor, İsmail berke diye biri 650 tl. ye burada satıyor, yarın onunla irtibata geçeceğim.

Benim almak isteyip de nasip olmayan yer işte abi. Link ilk iletide mevcut :) 

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Bu cihazlar hakkında çok ciddi bir inceleme yapılsa da arabasında olanlar biz de faydalansak. Misal 550 liraya da var 1000 liraya da 1500 liraya da. Bunların farkı nedir birbirinden üstün tarafı nedir bi bilsek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...