İçeriğe Yönlendir

Terleyen Far Tamiri Süperb

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Dün Ekrem agbi ile yaptığımız temizlikte farin su aldığı ve terkedigini görmüştük bugün yine Ekrem agbinin garajinda ben ömer agbi ve Ekrem agbi ile farı söktük ve su alan yerleri silikonladik ömer agbi ve ekrem agbiye çok teşekkür ederim zorlu bir onarim oldu onarimdam resimler

a8cf332bd183983a2854dc7f39c2e8c2.jpg

bfd32669543d079e80c7bf03502e4260.jpg

a2391008f4c6f6da26fba1f09e979a20.jpg

a711bc997f731559d76ce0e04a072f92.jpg

33ef57faafb29b0a42018abb1243454f.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Tam oldu şimdi :) Mondeoyu tekrar sevdim bunları görünce. Farları sökmek 2 dk sürmüyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

focus mühendislerine buradan teşekkür ediyorum tekrar, tek vida ile far elinizde. kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Farı sökmek için tamponu sökmek kadar zahmetli bir iş yok.Ama hem temizlik hemde daha rahat çalışalım diye tamponu söktük iyide oldu.farı kuruttuk delikleri silikonla kapattıktan sonra tekrar topladık.Birde bagaj kapağının kilidinin üzerindeki krom kapak yerinden çıkmış onuda ufak bir operasyonla düzeltip yerine taktık.Son olarak test sürüşüne çıktık,1.4 bir motor bu kadarmı atak olur valla çok hoşuma gitti.Urfa tike ciğerde hediyesi.

Mustafa kardeşime teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Farı sökmek için tamponu sökmek kadar zahmetli bir iş yok.Ama hem temizlik hemde daha rahat çalışalım diye tamponu söktük iyide oldu.farı kuruttuk delikleri silikonla kapattıktan sonra tekrar topladık.Birde bagaj kapağının kilidinin üzerindeki krom kapak yerinden çıkmış onuda ufak bir operasyonla düzeltip yerine taktık.Son olarak test sürüşüne çıktık,1.4 bir motor bu kadarmı atak olur valla çok hoşuma gitti.Urfa tike ciğerde hediyesi.

Mustafa kardeşime teşekkür ediyorum.

Ömer agbi tekrar çok teşekkür ederim ellerine sağlık
Yorum bağlantısı
Misafir

Mustafacığım güle güle kullan, 1,4 tsi daha önce kullanmamıştım, ataklığı güzel süper b de yolda rahat ve zevkli bi araç,

vag grubunda far sökmek çok zor, ama ford araçlarda kaputun altından sökülebiliyor

Yorum bağlantısı
Misafir

Mustafacığım güle güle kullan, 1,4 tsi daha önce kullanmamıştım, ataklığı güzel süper b de yolda rahat ve zevkli bi araç,

vag grubunda far sökmek çok zor, ama ford araçlarda kaputun altından sökülebiliyor

Ekrem agbi tekrar teşekkür ederim ellerine sağlık
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Bir far sökmek için bu işlemlerin mi yapılması gerekiyor? Valla ben kıyamazdım bu şekilde söküp yapmaya iyi cesaret :) 

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ellerinize sağlık arkadaşlar, Ekremin garajın da maşallahı var. Atölye gibi mübarek.

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Elinize sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş. Benim 407'nin de sol farın sabitleme ayaklarından biri kırık. Tamponu sökmeden far yerinden çıkmadığı için öylece duruyor. Trabzon'da böyle garajı olan bir babayiğit yok mu acep?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun. delikleri kapattık derken biri delik mi delmiş?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bizim mersonunda tampon sökülmeden çıkmıyor, Mondeo da kolay çıkıyor ama onlarda plastik yapmışlar kırıldı mı far yalan oluyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

geçmiş olsun. delikleri kapattık derken biri delik mi delmiş?

Farı tutan bacak kırılmış ve eritme yöntemi ile tamir edilmiş çok erittikleri için delik açılmış

58e319a307f6c3e0455029fe4983bbab.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Ellerinize sağlık arkadaşlar, Ekremin garajın da maşallahı var. Atölye gibi mübarek.

Bizde eksik olmaz Ali hocam,nerdeyse motor indirecegiz.:)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Geçmiş olsun, güle güle kullanın, arkadaşların ellerine sağlık  :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...