İçeriğe Yönlendir

Adamın Organik Hammaddelerine Teşekkürler

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Bugün Öğlen, 2 orta halli kutu içinde gelen kargolar ile şaşırdım..

Farklı şehirlerden, farklı 2 insan anlaşmış gibi aynı gün verilme, aynı gün teslim.. Ücreti bile ödenmiş.

Hayırdır İnşallah deyip, kutuları açtım..

Garip olan ikisininde yöresel lezzeti olup, ikisinde kuvvet iksiri niteliğinde olmasaydı :)

Ordu Eşrafından, "Süleyman Can Şahin" ile hiç yüzyüze görüşmüşlüğüm yoktur. Sadece forum üzerinden sohbetimiz ve alışverişimiz olmuştu. Organik bal hediyesi için herkesin önünde çok ama çok teşekkür ederim.

Gelelim diğer kargo'ya ; Karabük Yaz Şenliğinde ilk kez bir toplantıya gelmiş biri olarak, gösterdiği misafirperverlik ve Otelin bir görevlisi gibi tüm çay ve yemek servislerine yardımcı olarak, yerinde bir dakika bile durmadan hizmet ederek gönüllere taht kuran, Ve bu yakınlığından dolayı Kulüp Üyesi ünvanı alan "Ergin Ertuğrul" oda kendi yöresine ait. Osmanlı Macunu ve Safranbolu lokumu göndermiş.

Ayrıca çok Duygusal bir mektup yazmış. Okuyunca ağlamamak için kendimi zor tuttum :D

re3a9y5a.jpg

2a6yneby.jpg

egavurez.jpg

Bu iki yüreği geniş insana, ve böyle insanlarla bizi tanıştırmaya vesile olan FORDCLUBTR'ye teşekkürler.

Hepiniz Cansınız..

tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 31
Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Bu forum bambaşka bir forum diye boşuna demiyorum.. Gönüllerinize sağlık abilerim..  :bravo:  :bravo:

Abicim Sanada afiyet olsunn  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Kardeşim gönderen Kardeşlerim sağ olsun sana'da afiyet olsun lakin bu kargolar sana 30 sene sonra lazım :p

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

bu devirde herşey yalan değilmiş,yaşasın dostluk ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İlteber, "bi arkadaşa" yedirirsin bunları, senin ihtiyacın mı var böyle "yazılımlara, çiplere" :p

Beline kuv... eee, afiyet olsun :)

İşin ciddisi, forum böyle işte, insanlık, dostluk başka :nazar:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

Bunlar sanırım yarıştaki fotoğraftan sonra geldi onlara ancak böyle gücün yeter diyerekten :p

Helal olsun keselerine bereket, ne güzel böyle hiç bir karşılık beklenmeden dostluğun baki kalması adına cam sakızı çoban armagini incelikler.

Allah bu birliktelik ve dostluğa zeval vermesin :nazar:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kargolar karışmış, ikiside newsheere gidecekti sanırım

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Kardeşlerin keselerine bereket.Çok güzel bir düşünce,Ergin kardeşimle Kartepe şenliğinde tanışma fırsatımız oldu çok samimi ve candan biri olduğunu herkes gibi bende öğrenmiş oldum.Süleyman'da samimiyetini yaptığı incelikle göstermiş.Bu ufak ama çok değerli şeyler dostluğumuzun nekadar güzel ve sağlam olduğunu gösteriyor.Buda FCTR farkı. :):bravo:

Allah dostluğumuzu bakii etsin inş.. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Kardeşim gönderen Kardeşlerim sağ olsun sana'da afiyet olsun lakin bu kargolar sana 30 sene sonra lazım :p

Ustam, bu kardeşlerim, abisinin 30 sene sonra sıkıntı çekmemesi için göndermiş. Hastalık, öksürük, tıksırık vs. Olmasın diye :p

+ kaç hp kazandıracak şimdi bunlar :crazy:

Abi, dynoya çıkmadan bişey diyemiyorum. Bana şöyle sağlaaam bir dyno lazım :D

İlteber, "bi arkadaşa" yedirirsin bunları, senin ihtiyacın mı var böyle "yazılımlara, çiplere" :p

Beline kuv... eee, afiyet olsun :)

İşin ciddisi, forum böyle işte, insanlık, dostluk başka :nazar:

Pazar günü etkinlikte, emmi soruyordu yazılım, çip vs. Onamı göndersek ne yapsak :p

Aynen Sani, bu şekilde olunca insan ne kadar doğru biyerde olduğunun bilincine varıyor.

Allah başka sebeplerden dolayı, bu tılsım'ı bozmasın..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Abi, dynoya çıkmadan bişey diyemiyorum. Bana şöyle sağlaaam bir dyno lazım :D

Çok yüklenince duman atma sorunu olmasın :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Adı üzerinde Ersen Abim. RanDUMAN. Ne kadar duman o kadar Randuman :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Göksel abi afiyet bal şeker olsun, Kardeşlerimizi tebrik ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Anaa memleketimin lokumu :cerez: Hayırlı olsun abi. :) Hediyeler için de arkadaşların gönüllerine sağlık keselerine bereket :bravo:

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Abi asıl ben teşekkür ederim :) . Afiyet olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bunlar sanırım yarıştaki fotoğraftan sonra geldi onlara ancak böyle gücün yeter diyerekten :p

Helal olsun keselerine bereket, ne güzel böyle hiç bir karşılık beklenmeden dostluğun baki kalması adına cam sakızı çoban armagini incelikler.

Allah bu birliktelik ve dostluğa zeval vermesin :nazar:

Bak aklıma geldi şimdi gene :)

pe2uvapy.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

:dribble::koskos::f1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...