İçeriğe Yönlendir

Connect Far Karartma Ve Bi-Xenon Montajı

Koray Aytekin

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Gerçekten görüntü bir harika, umarım ışık olayında da problem yaşamadan güzel günlerde kullanın, ellerinize sağlık....

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Gerçekten görüntü bir harika, umarım ışık olayında da problem yaşamadan güzel günlerde kullanın, ellerinize sağlık....

Çok Sağolun Teşekkür ediyorum  :)

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Elinize sağlık. Güzel çalışma.. :bravo:

Çok sağolun  :)

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Merceğin linkini bi atar mısın bana kardeşim, aliexpressten bakıyorum bende. Kaç inç senin aldığın mercek mesela?

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Merceğin linkini bi atar mısın bana kardeşim, aliexpressten bakıyorum bende. Kaç inç senin aldığın mercek mesela?

Buyur abi Direk aldığım mağaza linki http://www.aliexpress.com/store/526459 ve 3" inc aldım ben abi

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Valla Uğur arkadaşın projesinden sonra nasıl niyet ettim bilemezsiniz.. Bir de aracı aldığımda h4 6k xenon vardı üzerinde, rengi falan da çok hoşuma gidiyordu ama sonradan söktürdük tabi, o da içimizde kaldı.. Maddi olarak biraz külfetli gelmişti başlarda ya bakalım ilerleyen zamanlarda ne çıkar karşımıza bilinmez..

Bende mercekli farlarımı sattığıma çok pişmanım. Diğer uygulamalardan bu işe bütçe ayırabilirsem tekrar yapıcam inşallah mercekli far.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Bende mercekli farlarımı sattığıma çok pişmanım. Diğer uygulamalardan bu işe bütçe ayırabilirsem tekrar yapıcam inşallah mercekli far.

Sabırsızlıkla bekliyoruz, Koray senin arabaya montajlı hallerini de bekliyoruz aynı şekilde :)

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin
(düzenlendi)

Sabırsızlıkla bekliyoruz, Koray senin arabaya montajlı hallerini de bekliyoruz aynı şekilde :)

Ne demek Abi yarın Akşama kadar Yeni fotoğraflar gelicek ;)

Ellerinize sağlık...

Çok sağol abi   :)

tarihinde Koray Aytekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Koray bey bu ürünler ile Ford F1 kasaya uygun olur mu?

Evet uyumludur Sizin aracınızda H4 kullanılıyor ampül tipi buda H4 için uyumlu ve montajı basittir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Güzel görünüyor fakat merceğin görüntü kalitesinin net göstermesi için aracın üzerinde ve karanlık bir ortamda görmek gerekli 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Koray bey ürünün montajın da kesme biçme oluyor mu?

Kesme biçme olmuyor, far camı açılıp normal ampul yuvasına takılıyor. İstenince tekrar far camı açılıp mercek sökülüp orjinal şekilde kullanabiliyorsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Koray Aytekin

Bayadır konu hakkında vakit sıkıntımdan dolayı bilgilendirme yapamadım Aracıma taktığımda farlarımın nasıl durduğunu sizlerle paylaşıyorum buyrun Yakın zaman içerisinde Video ile aydınlatma performansını sizlerle paylaşımcam :) 

4DWR37Sl.jpg?1

hrjYEE6l.jpg?1

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Güle güle kullanın videoyu görmeden size sorayım. :) Siz memnun musunuz aydınlatmadan? Far tası o merceğin ağırlığı ile titreme sallanma yapıyor mu?

Yorum bağlantısı
Ceyhun Gürler

Bayadır konu hakkında vakit sıkıntımdan dolayı bilgilendirme yapamadım Aracıma taktığımda farlarımın nasıl durduğunu sizlerle paylaşıyorum buyrun Yakın zaman içerisinde Video ile aydınlatma performansını sizlerle paylaşımcam :)

4DWR37Sl.jpg?1

hrjYEE6l.jpg?1

Güle güle kullan çok şık olmuş
Yorum bağlantısı
Berkay Ekinci

Görüntüsü çok güzel peki Aydınlatma nasıl gece asıl soru bu zaten.

Bende Focus 2 almayi çok düşündüm ama 3.0inch acaba büyükmu gelir canaga almadan önce ölçüm yaptınız mi.

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Güle güle kullanın videoyu görmeden size sorayım. :) Siz memnun musunuz aydınlatmadan? Far tası o merceğin ağırlığı ile titreme sallanma yapıyor mu?

Çok Sağolun :) Aydınlatma konusunda memnunum ancak far kızağım veya far motorumda sorun çıktı sağ tarafta onunla çalışıyorum öyle video atıcam ve far tası merceğin ağarlığı ile kasislere veya güzel olmayan bir zeminde çok değil ama ufakta olsa titreşim yapıyor ki öylesizi  rahatsız edicek derece değil eğer dikkatli izlerseniz fark ediyorsunuz:

Güle güle kullan çok şık olmuş

Çok Sağolun teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Görüntüsü çok güzel peki Aydınlatma nasıl gece asıl soru bu zaten.

Bende Focus 2 almayi çok düşündüm ama 3.0inch acaba büyükmu gelir canaga almadan önce ölçüm yaptınız mi.

Aydınlatma konusunda da baya iyi desem yalan olmaz tabi herkesin kendi görüşü sağ farım'da Far kızağında veya motorunda sorun olduğu için video gecikecek ama aydınlatma konusunda baya başarılı far tası hesabında bende çok takıldım ancak ölçülerini aldığım sitede inceledim ve farın dışından ölçümler yaptım olabileceğine karar kıldım aldım olduda :)

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Maşallah böyle bile gayet güzel görünüyor ama aklıma geldi, aşağıda resmini paylaştığım şekilde bir de beyaz şerit yapsan ve parkları da buraya alsan nasıl olur?

HTB1P4WPGXXXXXagXXXXq6xXFXXXs.jpg?size=2

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...