İçeriğe Yönlendir

Fiesta 2010 Titanium Aux Ve Usb Bellek Hk

Mehmet Aksoy

Recommended Posts

Mehmet Aksoy

2010 Fiesta ve 2011 Focus araçlarımda sadece AUX girişi yer almaktadır. Yeni çıkan fiestalarda usb ve aux girişi ikisi birlikte yer almaktadır. (resimdeki gibi)

-kendi araçlarıma da bu uygulamayı orjinal şekilde yaptırabilir miyim?

- yaptırabilirsem ankarada nereden yaptırabilirim?

-veya benzer bir uygulama yaptırarak usb bellekten müzik nasıl dinleyebilirim tabi bunun içinde Ankara'da yapan tanıdığınız bir yer var mıdır?

fiesta_power_usb.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Aksoy

araç kaç model.

2010 fiesta titanium ve 2011 ford focus titanium

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

2010 Fiesta ve 2011 Focus araçlarımda sadece AUX girişi yer almaktadır. Yeni çıkan fiestalarda usb ve aux girişi ikisi birlikte yer almaktadır. (resimdeki gibi)

-veya benzer bir uygulama yaptırarak usb bellekten müzik nasıl dinleyebilirim tabi bunun içinde Ankara'da yapan tanıdığınız bir yer var mıdır?

fiesta_power_usb.jpg

teyp ünitesi değişmeden orjinali pek mümkün değil yanlışsam düzeltin lütfen teyp ünitesi dahil herşeyiyle orjinalini yapcak birisini tanıyorum ankarada.

fiesta_power_usb.jpg

ya da olan teybinize usb eklenir ama orjinal olmaz torpidodan olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ben teyp ünitesi değişmeden kullanmak için linkteki ürünü öneriyorum. Kartlık olarak kullanılan yere takılıyor, teyp ünitesine bağlıyorsunuz. Teybinizde aux düğmesine bastığınızda devreye giriyor, aynı zamanda bluetooth kullanılabiliyor.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6290452645.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Ben teyp ünitesi değişmeden kullanmak için linkteki ürünü öneriyorum. Kartlık olarak kullanılan yere takılıyor, teyp ünitesine bağlıyorsunuz. Teybinizde aux düğmesine bastığınızda devreye giriyor, aynı zamanda bluetooth kullanılabiliyor.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6290452645.html

cihat bey göründüğü gibi basit şekilde çalışıyorsa  sorun yok hemen alın tabi ama  daha önce kullananlar varsa tecrüblerini paylaşmaları daha iyi olur profilimden kendi aracıma taktığım teybe bakabilirsiniz. teybim bile bazen bluetoothta tutukluk yapabiliyor ucuz olması iyi olduğunu göstermez tabi ki yanlış anlamayın deneyim edinen sayın forum üyelerinden faydalanırsak nasıl olduğunu ürünün anlayabiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

cihat bey göründüğü gibi basit şekilde çalışıyorsa  sorun yok hemen alın tabi ama  daha önce kullananlar varsa tecrüblerini paylaşmaları daha iyi olur profilimden kendi aracıma taktığım teybe bakabilirsiniz. teybim bile bazen bluetoothta tutukluk yapabiliyor ucuz olması iyi olduğunu göstermez tabi ki yanlış anlamayın deneyim edinen sayın forum üyelerinden faydalanırsak nasıl olduğunu ürünün anlayabiliriz.

Facebook grubumda takıp kullanan birisi var. Ama dediğim gibi aux çıkışından hoparlörlere ses vererek kullanıyor, bluetooth olarak değil. Bende onda görünce sipariş verdim. Gelince takıp resimlerini paylaşırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Facebook grubumda takıp kullanan birisi var. Ama dediğim gibi aux çıkışından hoparlörlere ses vererek kullanıyor, bluetooth olarak değil. Bende onda görünce sipariş verdim. Gelince takıp resimlerini paylaşırım.

benim düşüncem ses kalitesinin iyi olacağını düşünmüyorum ama bence navigasyonlu oem teyple değişip net sonuç elde edilebilir. merakla izlenimlerinizi  bekliyorum.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Aksoy

teyp ünitesi değişmeden orjinali pek mümkün değil yanlışsam düzeltin lütfen teyp ünitesi dahil herşeyiyle orjinalini yapcak birisini tanıyorum ankarada.

ya da olan teybinize usb eklenir ama orjinal olmaz torpidodan olur.

Merhaba,

Torpidoya usb mantıklı bence ; ankaradaki ustanızın adresini paylaşırsanız gidip yaptırabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet ISTIL

2011 fiesta trend aracım var aynı sıkıntı bende de var teyibin çıkışına göre olma ihtimali var ancak hala araştırma aşamasındayım çalıştığım için pek vaktim olmuyor ama titanium aracı olup sökerek nasıl bir sistem olduğu hakkında bilgi verebilecek olursa daha kolay çözüme ulaşabiliriz.

Anladığım kadarıyla titaniumlarda  iki şekilde usb var birisi torpidonun altında usb & bluetooth modülü ile tabi bu durumda araçta bluetooth özelliğide oluyor diğeride tahminime göre direk teyibin üzerinde usb bağlantısı veya küçük bir usb modulü ile ama ikinci seçenek hakkında hiç bir resim veya bilgi yok internette 

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/279051-2011-fiesta-trend-usb-arka-hoparl%C3%B6r-ve-otomatik-cam-eklemek/

Açtığım konuda kendi teyibimin olduğu kısmın resimleri ve bağlanabilecek olduğunu düşündüğüm soket var ancak sokete bir modül eklenmesi gerekiyor.

Burada da bahsettiğim modülün reset işlemini yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Merhaba,

Torpidoya usb mantıklı bence ; ankaradaki ustanızın adresini paylaşırsanız gidip yaptırabilirim.

Genclik caddesi uzerinde ozum oto elektronik ali bey sahibi isciligine sonuna kadar guvenilecek birisidir.

Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce

Aliexpresten bu ürünü aldım ama arabayı kesmeden biçmeden takacak bir yer bulamadım sizin bir fikriniz varmı.

653g77.jpg

W1JBA2.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Alp

fiesta_power_usb.jpg

Buna para vermene hiç gerek yok

Bugün internet üzerinden kendime Aux - Bluetooth çevirici aparat satın aldım. Şuan kampanyalı fiyatı 29TL ses kalitesinde en ufak düşüş söz konusu değil. Sürekli kullanımda şarjı 4-5 saatten fazla gidiyor. zaten arabanız fiesta ise Aux ve çakmaklık yanyana görüntü kirliliği olmuyor.

Google'dan Aux - bluetooth araç kiti diye aratırsanız karşınıza çıkıyor. 

Süper-mini-bluetooth-araç-ki

Yorum bağlantısı
Emre Alp

Tonla para vermedik ki 10 TL ye aldım.

Tamam tonla para vermemişsiniz. ama güzelim arabayı taksiye çevirmeyin :) cihaz taksimetreye benziyor o yüzden :)

Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce

O konuda haklısın orjinallik her zaman iyidir.  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...