İçeriğe Yönlendir

Park Cezası Ve Af Yasası

Onur Doğan

Recommended Posts

Onur Doğan

Merhabalar 2014 ocak ayında 160 TL park cezam vardi ödememistim. İnternet vergi dairesinden sorguluyorum 223 lira olmuş yaklasik 70 lira gecikme faizi uygulanmis. Yeni af yasasiyla bunun faizi af olabilir mi? Şayet olursa nasil bir yol izlememiz gerekiyor. Herkese şimdiden tesekkurler keyifli forumlar..

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Hayir engelli yeriymiş farketmemistim uyarici levha yoktu ama yere çizmişler isareti araci aldiktan sonra farketmistim.

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Geçen hafta ayvalık’ta eşim markete gitmek istedi. Sahil yolunda duraklama yapılacak bir tek yer bile yok. Otobüs durağının 10m kadar gerisinde durdum. Eşim markete gitti ben de çocuklarla araba bekliyordum. O sıra telefona bakıyordum. Aracın yanından geçen adam “fotoğrafını çekti” diye seslendi. Arkama bir baktım polis aracı. Yanıma geldi. “Duraklama yaptım, eşimi bekliyorum park edecek yer yok, düzeltemez miyiz” dedim. Devam et dedi, bastı gitti. Acaba yazdı mı yazmadı mı 6 ay bekleyip öğreneceğiz sanırım :) 

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Geçen hafta ayvalık’ta eşim markete gitmek istedi. Sahil yolunda duraklama yapılacak bir tek yer bile yok. Otobüs durağının 10m kadar gerisinde durdum. Eşim markete gitti ben de çocuklarla araba bekliyordum. O sıra telefona bakıyordum. Aracın yanından geçen adam “fotoğrafını çekti” diye seslendi. Arkama bir baktım polis aracı. Yanıma geldi. “Duraklama yaptım, eşimi bekliyorum park edecek yer yok, düzeltemez miyiz” dedim. Devam et dedi, bastı gitti. Acaba yazdı mı yazmadı mı 6 ay bekleyip öğreneceğiz sanırım :) 

Cezayı yazdığı için, eşini beklemeye devam et demiş olmasın.🙂

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Geçen hafta ayvalık’ta eşim markete gitmek istedi. Sahil yolunda duraklama yapılacak bir tek yer bile yok. Otobüs durağının 10m kadar gerisinde durdum. Eşim markete gitti ben de çocuklarla araba bekliyordum. O sıra telefona bakıyordum. Aracın yanından geçen adam “fotoğrafını çekti” diye seslendi. Arkama bir baktım polis aracı. Yanıma geldi. “Duraklama yaptım, eşimi bekliyorum park edecek yer yok, düzeltemez miyiz” dedim. Devam et dedi, bastı gitti. Acaba yazdı mı yazmadı mı 6 ay bekleyip öğreneceğiz sanırım [emoji4] 

Ben olsam yazardım[emoji56]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...