İçeriğe Yönlendir

Yardıma İhtiyacım Var

Uğur Samyeli

Recommended Posts

Uğur Samyeli

Dostlar Merhaba.İstanbul'da şu adresi bilen veya yakın olan var mı acaba.Aracım için bir parça almam lazım ama görülmeden alınmaması gerekli olduğundan siz dostlarımın yardımına ihtiyacım var.Aracımın tavan döşemesinde temizlik yapılmış galiba ve bazı yerlerinde sarkmalar yapmış.Burada var ama görmek lazım temizliğini..

Berke Otomotiv

İstanbul / Ataşehir / İçerenköy Mah.     tel : 0 (536) 598 17 79     0 (216) 574 89 65
Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Hocam burda tavan döşemesini orjınalinden ayırt edilemeyecek kadar iyi yapan bir yer var istersen irtibata geçerim. Arkadaşların aracın tavan döşemesi sarkma yapmıştı  sıfır gibiydi 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Hocam burda tavan döşemesini orjınalinden ayırt edilemeyecek kadar iyi yapan bir yer var istersen irtibata geçerim. Arkadaşların aracın tavan döşemesi sarkma yapmıştı  sıfır gibiydi 

Yalçın İzmirde dimi.Olmazsa telefonla maliyetini öğrenebilirsen,çok sevinirim.Megane 2 sedan araba..

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Bana yakın abi

Murat sana zahmet o zaman bi fiyat ve temizlik durumunu öğrenebilir misin??

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Abi iki arkadaşım yaptırdı çok memnun kaldılar 307 araç için 200 tl ye yaptırdılar. Yarın öğrenir geri dönerim   abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Yardım lazımsa ben geleyim abi. Yapabileceğimiz birşey varsa emrine amadeyiz. Sen gel de yeterki. :)

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Abi iki arkadaşım yaptırdı çok memnun kaldılar 307 araç için 200 tl ye yaptırdılar. Yarın öğrenir geri dönerim   abi

Çok teşekkür ederim Yalçın...

Yardım lazımsa ben geleyim abi. Yapabileceğimiz birşey varsa emrine amadeyiz. Sen gel de yeterki. :)

Allah razı olsun be komutanım,düşünmen yeter...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Çok teşekkür ederim Yalçın...

Allah razı olsun be komutanım,düşünmen yeter...

Allah senden de razı olsun Uğur abim. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Avrupa tarafı bize ait hocam, o Muratın mıntıkasında. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bugün uğramaya çalışacağım abi merak etme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

yalçın bende izmirdeyim,şuan öyle bir sıkıntım yok ama ; adres olarak bilgi vermeniz mümkün ise verebilirmisiniz.

en azından çevremde falan yardıma ihtiyacı olan olursa söyleriz.teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...