İçeriğe Yönlendir

Bir Umuttur Beklemek :d

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

hepsiburadan herkes almıştı geri vites ekran artı kamera çoğu kişininki iptal oldu veya kamera ile takas etti  veya ettirildi :D :D ben inatla bekledim takası kabul etmedim bi baktım kargo ya verildi yazdı sevindim :p

kargo gelene kadar a heyecanla bekledim kargo yu açınca hayallerim suya düştü :D dedim hepsiburada kazık attı arıyorum ulaşamıyorum edemiyorum sabah bi mail geldi kamera hediyemiz dir :D güle güle kullanın :D der gibi yazmışlar ürünün tedarik te sıkıntı olduğuundan  aralık ayında teslim edilecektir yazıyor gene umut la beklemek kaldı müşterilere :D:D 

Değerli müşterimiz,

Sitemizden satın almış olduğunuz "Rearivew 4.3 inç Kameralı LCD Ekran" ürünü yerine, tedarikçi firmanın stoklarında yaşanan karışıklık nedeni ile tarafınıza daha önce değişim önerisi olarak size sunduğumuz "Rearview 2.5" HD-DVR Sesli Kayıt Araç İçi Kamera" ürününün gönderimi yapılmıştır.

Yaşanan bu karışıklıktan dolayı sizden özür dileriz.

Değişim işlemini onaylamadığınız için satın aldığınız "Rearivew 4.3 inç Kameralı LCD Ekran" adlı ürün tarafınıza gönderilecektir. Bu ürünün Aralık ayı başı itibari ile ithalat süresinin sonuçlanması beklenmektedir. İlgili ürün aynı siparişinize yeniden eklenmiş olup ithalat süresi sonuçlandıktan ve ürün stoklarımıza girdikten sonra tarafınıza ayrıca gönderilecektir.

Rearivew 4.3 inç Kameralı LCD Ekran ürünü ile ilgili işlemlerinizi üyelik sayfanızda yer alan "Sipariş Takibi" bölünden ürünü ve işlem süreçlerini görüntüleyebilirsiniz.

Sehven gönderimi yapılan Rearview 2.5" HD-DVR Sesli Kayıt Araç İçi Kamera ürününü tarafımıza iade etmenize gerek bulunmamaktadır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Aynı dertten muzdaripim  :)  2 adette benim var.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Olsun hediye hediyedir. Bence güzel olmuş. Bekle bakalım asıl ürün de gönderilecektir. gönderilmese bile başka bir hediye daha gönderilecektir. anlaşılan

Yorum bağlantısı
Misafir

O kamerayı sana ben gönderttim Uğur. Aradım siteyi, "Uğur a kamera sözüm vardı, ama yanlışlıkla başkasına gönderdim. Bi zahmet ona bi jest yapalım." dedim. Onlarsa beni kırmamışlar.  ;)  :D  :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Ya başka şey yollasalardı Uğur ?  :biggrin:

biliyorum zaten hiyar çıkmasından korktum :D 

Yorum bağlantısı
Misafir

Bana da aynı şekilde geldi. Asıl geri görüş kameralarını da tedarik edeceklermis. Aralık ayı diyorlar sanırım aliexpressten sipariş geçecek hb :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hadi bakalım..Yalnız bu bence 1 adet alanlar için geçerli..366 tane sipariş geçen beklemesin boşuna :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Uğur, bayılıyorum smileylerine :D

konuyu yoksa tiyee nasil saracaz emin smiyle olmadan asla :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ben kargodan ürünü almadım daha.Demek bana da aynısını yolladılar.İçinden önerdikleri ürün çıkar diye tahmin ediyordum,yanılmamışım.a

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...