İçeriğe Yönlendir

Beşiktaş Futbol Altyapısı Hakkında...

Önder Kuru

Recommended Posts

Önder Kuru

Beşiktaş futbol altyapı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda yada özel mesaj olarak bilgi talep ediyorum... Tesis, konaklama(küçük yaştaki sporcular için), teknik ekip vs...

Yorum bağlantısı
Misafir

Şansın var BALKES birinci lige çıktı. Sizde yok mu ? Altyapı bile artık torpil istiyor. Yetenek hikaye. Zaten o yüzden altyapıdan çıkmıyor...

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Şansın var BALKES birinci lige çıktı. Sizde yok mu ? Altyapı bile artık torpil istiyor. Yetenek hikaye. Zaten o yüzden altyapıdan çıkmıyor...

İşin aslı şu; benim yeğen zaten belediye sporda, her hafta İzmirde grup maçlarına çıkıyor. Orada görmüş beğenmişler. Birileri de pek olumlu konuşmamış. O yüzden bilgi istiyorum.
Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Türkiye'de tesis bakımından Beşiktaş ve Gençlerbirliği çok öndeler. Ama çocukların gerçekten iyi bir yere gelmesi için Avrupada eğitim şart ! Bir Beşiktaşlı ve futbolsever olarak üzülerek söylemeliyim ki Türkiye'de genç yetenekler harcanıyor..Yurtdışı imkanı yoksa Beşiktaş'ın alt yapısına gönderin en azından önü diğer kulüplere göre daha açık olur. Ama detaylı bilgi için gidip görmeniz daha faydalı olacaktır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...