İçeriğe Yönlendir

Yeni Skoda Fabia 2015

Hakan Gürsu

Recommended Posts

Hakan Gürsu

Vw nin poloda 1,2 tsi 90 hp kullanıp fabia da 110 kullanması çok ilginç. Aslında tam tersi olması lazım

Vw grubundaki diğer markalarıda düşünüyor herhalde, ben nasılsa satıyorum onlarıda bu şekilde cazip hale getireyim diyor bence.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Baya bir arastirmistim ne zaman kasa değişecek diye fena olmamis

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

1.4 tdi 105 hp ile çok iyi olmuş bence :)  bu skoda güzel vallahi, bazı konularda bir tık ilerde tutuyorlar vw dan, iç kalite vs. bir tık geride, dengeyi motorda kurmuşlar sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Skodayı severim. Parasını hak eden bir markadır. :) Fabia babamda var. 2008 model. Üstelik henüz 20 bin km.de  :good1: Yeni fabiada güzel görünüyor. 

Yorum bağlantısı
Misafir

O kadar da haksızlık etmeyin Bahadır bey :)

poloyu biliyorum yaa, 2012 de bluemotion bakıyordum 38000tl idi,almadım fiyatlara bak şimdi 55700 tl :(

Yorum bağlantısı
Misafir

Sizin baktığınız start stoplu polo. Onlar 90 hp oluyor bildiğiniz gibi vw start stop olan araçlarına blue montion techonology demeye başladı. Aslı bmt 75 hp ayrıca body kit olarak daha farklı oluyorlar sanırım donanım olarak avantaj var incelemek lazım Bahadır bey

Benim baktığım dolu olanıydı,start stop olarak satılan değil,direk bmt olanıydı,2012 de 1,2 tdi bluemotion diye satılıyordu.1,2 tdi comfortline ile arasında 3000 tl fark vardı,bmt daha pahalıydı.özel bir indirimle ben 38 e alacaktım ama bazı sıkıntılardan alamamıştım,şimdi ise kafamı duvarlara vuruyorum :( bmt olanlarda body kit,deri direksiyon,el freni ve vites,esp,hill hold,kol dayama,çelik jant vb eklentiler vardı.Şuan arasıra 1,2 trendline kullanıyorum,çok hoşuma gitti gayet güzel gidişi,yakışı,duruşu 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hele fiyatlara bak, über saçma, fabia-polo-fiesta olacağı fiyat 35 kaat, hemde en full olanı ve vergi dahil, bune 60 bin lira, ev alırım be, alt sınıf araba kaç para, yuh  :angry:  ne zaman düzelecek bu saçmalık? Sanırım asla.....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Siyasi mesaj yazmayalım lütfen vergi falan aman diyim abi :)

hallettim  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

skoda rapid, spaceback, polo, ibiza karışımı bişey çıkmış ortaya:)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Leon,golf, rapid karışımı saçma sapan bir araç olmuş. O tasarimciyi kaptirmayacaktin vw.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Övgü Gürşen

O kadar da haksızlık etmeyin Bahadır bey :)

f12fa9d80220f0ffce5d1e37684f8a02.jpg

gider astra alırım bu fiyatlara. üst sınıf ama yine de derli toplu. polodan'da her türlü daha iyi. golf çok iyi araba mesela vw'da ama polo da en kötü (ya da jetta)

Siyasi mesaj yazmayalım lütfen vergi falan aman diyim abi :)

ciddi soruyorum, vergi konusu siyasi mesaja ve dolayısıyla yasağa mı giriyor?

peki şöyle yazsam "en pahalı benzinle en pahalı arabaya biniyorum" ben mi yanlış yapıyorum, malum kişiler mi? :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...