İçeriğe Yönlendir

91 Model Suzuki Kamyonet Motor Gitti

Tacettin Kadı

Recommended Posts

Tacettin Kadı

Aracı babamın bir arkadaşı bedelsiz kullanmamız için bize verdi. Şu aralar maddi durumumuz hayli bozuk, bilenleriniz vardır. Kendimize araç alma gibi durumumuz yakın bir tarihte yok gibi yine Allah bilir. Aracı bir aydır kullanıyoruz ufak tefek arızları vardı yaptırdım ama başıma kötü bir hal geldi. Nasıl oldu anlamadım motor yağı azalmış veya bitmiş, şuanda yatak vurma sesi geliyor ve gitmesinde çok problem var. Olayı ilk hissettiğimde hemen yağını koydum ama nafile iş işten geçti. Bu işi ucuz yollu nasıl çözerim? Bir arkadaşınız halden anlayan ustanız var mı?

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Zor iş gittiği yere kadar gidecek artık....Yatak vurma sesi geliyorsa çok yapacak bir şey kalmamıştır gibi geliyor bana...

Tez zamanda işleriniz düzelir inşallah...

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

tRRILI.jpgŞimdi bir arkadaşım Arkadaşım birine sormuş. Sorun sadece yataksa, alttan söker yapılır ama krank zarar görmüşse pahalıya mal olur demiş. Resimde de görüldiğü gibi çok da işime yarıyordu kerata :-)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

parçası hiç ucuz olmayan bir modeldir. bu şkeilde kullandıkça da masraf ciddi artar.

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Çağlar abi engin tecrübene dayanarak söylermisin, ne kadar tutar aşağı yukarı ?

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Bu yakada mı yok? Valla abi bana hissettirdiğin rakamları bu akşam hep duydum. Eğer oralardan aşağı olacak bir yer varsa oraya aracı taşırım. Yüklerim nakliyeye gider. Kutu gibi kamyonetcik. :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mahmutbey tarafında bir sorduralım önce. motorun tipi ne bunlarda? hacim ne?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Benzinli 1000 cc 4 silindir 4 ileri vites 45 veya 50 bg net bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Tacettin bey geçmiş olsun , dediğiniz gibi alttan yataklara bakılsın kurtarırsa sizin adınıza çok sevineceğim insallah fazla bir masraf cıkarmaz çorum,da olsaydın ben hallederdim 

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Teşekkürler. Araba bugun bitti. Daha hiç gitmiyor. Yarın çok işim var ne yapıcam bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:( sordum da onlara bakmıyoruz artık dediler zira ne rakamı ödeyebiliyor dedi müşteri ne de randıman var dedi özel kamyonet servisi

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Artık umudu kestim. Motor yaptırmaya 1.500 TL gibi bir rakam çıkıyor ki bu da beni suan aşıyor. Sağlık olsun diyelim. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...