İçeriğe Yönlendir

Oyak Kampanyasindan Naylon Almak

Mehmet Polat

Recommended Posts

Mehmet Polat

Mk2 mi sattıktan sonra aylardır temiz ikinci el araç arayışlarım -titizliğimden midir nedir?- bir türlü nihayet bulmadı.

Rakamlar da aşırı yüksek seyrediyor malum. 8-10 yaşındaki benzinli, boyalı, 100 bin km üzerindeki araçlar için bile 33-35-37 gibi rakamlar rahatlıkla talep edilince, yine sıfır araca doğru meyillendim, meyillendirdiler...

Oyak üyeleri için her Kasım ayında olduğu gibi yine dün itibarıyla hem indirimli, hem sıfır faizli, ya da çok düşük faizli kampanya açıklandı.

Kampanyada Megan HB 1.5 DCİ 90 ps Touch Plus aracı 52250 TL ye almayı düşünüyorum. Araç 2015 model olarak Şubat-Mart teslimi olacak.

Siz değerli forumdaşların bu husustaki fikirlerini merak ediyorum. Ne dersiniz? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Donanımı bilmiyorum ama ikinci el piyasasında ki fiyatları duyunca sizin fiyatınız çok makul geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih Güney

Yalnız şöyle bir durum var hocam,şimdi 52.250'ye anlaştığınız aracın teslim tarihindeki liste fiyatı ne kadarsa o ödemeyi yapıyorsunuz. Bunu söylediler mi size bilmiyorum ama geçen sene durum bu şekildeydi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Sayın modum, başnayloncum bütçeyi çok zorlayarak ancak Touch plus alabiliyorum zaten. :biggrin:

Sitesindeki fiyatı 57 500 TL görünüyor...

Yorum bağlantısı
Ramazan Karaçolak

Bende Magane almışken 1.5 dci 110 bg öneririm,6 vites.

90 bg şehir içi kullanımı ve yakıt ekonomisi çok iyi.Aynının fluence olanı şirkette kullanılıyor.

Aynı araçtan 2 tane var.Birisi 1.5 dci 90 bg digeri 110 bg,6 vites.Şoför arkadaşardan aldığım yorumlara göre 110 bg lik olanı öneriyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

naylon diyorsun birde 50 000 mi veriyorun vazgeç hocam :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Yalnız şöyle bir durum var hocam,şimdi 52.250'ye anlaştığınız aracın teslim tarihindeki liste fiyatı ne kadarsa o ödemeyi yapıyorsunuz. Bunu söylediler mi size bilmiyorum ama geçen sene durum bu şekildeydi

Anahtar teslim fiyatında artış yok, ancak araç tesliminde ödenecek vergi ve masraflar için ödenecek rakam olan 14870 TL ye "ÖTV, nakliye ve diğer ödemeler teslimde peşin tahsil edilecek olup KDV, ÖTV, nakliye ve diğer ödemelerde meydana gelebilecek değişiklikler teslim ödemesine yansıtılacaktır. " şeklinde bir hüküm var.

naylon diyorsun birde 50 000 mi veriyorun vazgeç hocam :D :D

Motoru yeter, çok ekonomik çoook... :D

İlksan üyeliğiniz varsa bakın derim, sıfır Honda'larda 7000 lira indirim var...

Ramazan Hocam Honda uzay mekiği ürettiği için ikinci eli olsun, sıfırı olsun indirimle de olsa çok pahalı... :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Tavsiye ederim...yakit güzel...ama donanim zayif...malzeme zayif...sirf yakiti için alınabilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Bende Magane almışken 1.5 dci 110 bg öneririm,6 vites.

90 bg şehir içi kullanımı ve yakıt ekonomisi çok iyi.Aynının fluence olanı şirkette kullanılıyor.

Aynı araçtan 2 tane var.Birisi 1.5 dci 90 bg digeri 110 bg,6 vites.Şoför arkadaşardan aldığım yorumlara göre 110 bg lik olanı öneriyorlar.

Ben de 110 luk almayı çok isterdim ancak kampanyada EDC Otomatik olanında var  57950 tl, bir üst donanımı olan GT Line ise 60300 tl

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

kısa sürede olsa 2012 dizel 110hp megane 3 edc 6 ileri triptoniğim oldu, performans olarak güzeldi, duruşu, oturuşu güzel, vites geçişleri hissettirmiyordu, bence muhakkak triptonik olanından ve 110 luğundan olmalı dynamique idi benim ki... 
birde en güzel iyi tarafı; parçası çok ucuz, kapı komple 300 lira, canın sıkıldıkça sağını solunu değiştir:=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Tavsiye ederim...yakit güzel...ama donanim zayif...malzeme zayif...sirf yakiti için alınabilir...

Donanım idare eder gibi Hocam; 

Gündüz Farları, Elektronik Denge Programı (ESC), Cruise Control, Arka Park Sensörü, Ön Sis Farları, LED Gündüz Farları, Elektronik Klima, Eller Serbest Renault Card Sistemi       , Follow-Me Home, Otomatik Yanan Farlar, Yağmur Sensörü, Yol Bilgisayarı, Deri Direksiyon, Ön Koltuk Kol Dayanağı, Arka Koltuk Kol Dayanağı, Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi, USB Bağlantısı, Bluetooth Bağlantısı, 16" Alüminyum Alaşımlı Jantlar

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Yanlis olmasin...dediklerimiz icon donanimda diye biliyorum...

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Daha dolusunu almanızi oneririm. Kampanyasiz fiyati nedir?

2010 dakiler ithal sonrası yerli aralarında farklılıklar var gibi bir şeyler deniyor sen bilirsin? ne gibi farklılıklar var?

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Toch donanimda dedikleriniz yok. Arkadaşına aldık gecen yil...klima. hava yastigi fark vererek jant. Ha klima da manüel...

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat
(düzenlendi)

Yanlis olmasin...dediklerimiz icon donanimda diye biliyorum...

Hocam güncel kasada üç donanım seviyesi var; Joy,Touch plus ve GtLine. Talip olduğum donanımda yukarıda belirttiğim özellikler standart...

http://www.renault.com.tr/araba/binek/yeni-megane-hb/ozellikler?undefined&campaign=141104_megane_hb

tarihinde Mehmet Polat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Tekince
(düzenlendi)

2015 modellerde sadece iki paket olacak. Joy olan kalkıyor ve touch olan touch plus olacak. Gt line ise aynen devam. Touch ile touch plus arasındaki en belirgin özellik elektronik klima. Touch versiyonda manueldi. Ayrıca jant farkı 900 tl idi ve artık standart olmuş. Yağmur ve far sensörü de eklenmiş.

tarihinde Volkan Tekince tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

İşler değişmiş...

Hocam bu donanımla, bu fiyata 20000 tl için de masrafsız ve faizsiz krediyle oldukça cazip görünüyor gibi. Bu sınıfta bu fiyata dizel bir araç yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Mk2 mi sattıktan sonra aylardır temiz ikinci el araç arayışlarım -titizliğimden midir nedir?- bir türlü nihayet bulmadı.

Rakamlar da aşırı yüksek seyrediyor malum. 8-10 yaşındaki benzinli, boyalı, 100 bin km üzerindeki araçlar için bile 33-35-37 gibi rakamlar rahatlıkla talep edilince, yine sıfır araca doğru meyillendim, meyillendirdiler...

Oyak üyeleri için her Kasım ayında olduğu gibi yine dün itibarıyla hem indirimli, hem sıfır faizli, ya da çok düşük faizli kampanya açıklandı.

Kampanyada Megan HB 1.5 DCİ 90 ps Touch Plus aracı 52250 TL ye almayı düşünüyorum. Araç 2015 model olarak Şubat-Mart teslimi olacak.

Siz değerli forumdaşların bu husustaki fikirlerini merak ediyorum. Ne dersiniz? :unsure2:

Kimin adına alacaksınız?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Amaç ayağım yerden kesilsin ve az yaksın ise kesin alın. 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Daha dolusunu almanızi oneririm. Kampanyasiz fiyati nedir?

Kampanyasız fiyatı çelik jantsız 57100 çelik jantlı 58000 tl Sani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...