İçeriğe Yönlendir

Oyak Kampanyasindan Naylon Almak

Mehmet Polat

Recommended Posts

Mehmet Polat

Kimin adına alacaksınız?

GATA Haydarpaşa Hastanesi'nde de (1987-2003) görev yapmış ağabeyim adına alacağım.

Amaç ayağım yerden kesilsin ve az yaksın ise kesin alın. 

O kadar mı kötü Mahmut Bey...

Daha dolu bir araç almanı öneririm abi ;)

Çok da boş sayılmaz ama doldukça fiyat da doluyor Tolgahan... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

GATA Haydarpaşa Hastanesi'nde de (1987-2003) görev yapmış ağabeyim adına alacağım.

Oyak üye numarası olmadan alınamıyor. Şubat - Mart döneminde çok zam gelmezse yaklaşık 6 bin lira karınız var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Bizim işyerinden 3 arkadaşımda fiyatlar çok ugun diyerek niyetlendiler hatta öğle arası showrooma araçları incelemeye gittiler. Hayırlısı olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Ziya Deniz

Daha önceden 2009 dizel focus şimdi ise 2009 megane 3 kullanan birisi olarak meganın yol tutuş ve direksiyon hissiyatı dışında focustan geri olmayan hatta bazı konularda focustan daha üstün bir otomobil olduğunu düşünüyorum. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Naylon denince akla gelen renault ama yeni connectlerin çamurluklari da plastik yani. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Daha önceden 2009 dizel focus şimdi ise 2009 megane 3 kullanan birisi olarak meganın yol tutuş ve direksiyon hissiyatı dışında focustan geri olmayan hatta bazı konularda focustan daha üstün bir otomobil olduğunu düşünüyorum. 

Aynı yaşta her iki dizel araca da sahip olup, kullanan bir arkadaşımızdan bu yorumu duymak beni rahatlattı. Teşekkürler.... :)

Naylon denince akla gelen renault ama yeni connectlerin çamurluklari da plastik yani. :)

Naylonlar çoğalıyor desene... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Babam 39,5 yıl üzerinden askeriyeden emekli olmasına rağmen oyaktan nefret etmesi sebebiyle kaydını sildirmesi yüzünde bugün renodan sıfır araç almama engel olmuştur :)

Gerçekten çok uzun süre görev yapmış baban. Keşke üyeliğini sildirmeseydi. İlla ki arkadaşlarından, yakınlarından kampanyadan yararlanmayanlar vardır. Onların haklarından yararlanabilirsin istersen....

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

2015 model Megane'dan bahsediyorsunuz, Tofaş Şahin gibi yorumlar yapılıyor. Beğenmeyenler de sanki BMW'ye, Mercedes'e biniyor...

Bu fiyata böyle bir araç yok, Megane kesinlikle kötü bir araç değil, o sınıftaki araçların hepsi birbirine yakın, kampanyayı kaçırmayın derim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

2015 model Megane'dan bahsediyorsunuz, Tofaş Şahin gibi yorumlar yapılıyor. Beğenmeyenler de sanki BMW'ye, Mercedes'e biniyor...

Bu fiyata böyle bir araç yok, Megane kesinlikle kötü bir araç değil, o sınıftaki araçların hepsi birbirine yakın, kampanyayı kaçırmayın derim.

Teşekkürler Ceyhun Bey. Tereddütlerim ortadan kalktı sayılır. Pazartesi ya da Salı günü başvurumu yapacağım inşaallah... :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Oyak üyeliği olan birinin hakkını kullanarak kendi adımıza alabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Oyak üyeliği olan birinin hakkını kullanarak kendi adımıza alabilir miyiz?

Bildiğim kadarıyla kredi, ruhsat, her şey üye adına oluyor...

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

Başka biri adina alamazsiniz sadece üye esi adina alabiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
kadir dedecan

Donanım idare eder gibi Hocam; 

Gündüz Farları, Elektronik Denge Programı (ESC), Cruise Control, Arka Park Sensörü, Ön Sis Farları, LED Gündüz Farları, Elektronik Klima, Eller Serbest Renault Card Sistemi       , Follow-Me Home, Otomatik Yanan Farlar, Yağmur Sensörü, Yol Bilgisayarı, Deri Direksiyon, Ön Koltuk Kol Dayanağı, Arka Koltuk Kol Dayanağı, Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi, USB Bağlantısı, Bluetooth Bağlantısı, 16" Alüminyum Alaşımlı Jantlar

hocam bu yazdıkların özellikler benim 2004 model megane 2 dynamıgue bile çogu var. bu özellikler diger marka araçlarda standart sayılıyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

hocam bu yazdıkların özellikler benim 2004 model megane 2 dynamıgue bile çogu var. bu özellikler diger marka araçlarda standart sayılıyor

Fazlasına gerek yok Kadir Kardeşim. Memur adamız biz, ekonomi ön planda bizde. Hem sıfır dizel, hem fazlasıyla lüks bütçemizi çok aşar. :)

Bu arada ya senin 2004 model Megan II zamanının çok ilerisindeymiş, ya da otomotiv sektörü 10 yılda fazla ilerleyememiş... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Can Ergül

Fordla kıyaslandığında yol tutuş biraz zayıf ve  direksiyon çok hissiz, oyuncak gibi. Onun dışında genel olarak ben beğeniyorum, dizel focus 2 yi 2 gün kullanıp dizel megane'la değiştirmişti kiralama firması, megane'a binince kulaklarım rahatladı ne yol sesi var içeride ne motor sesi :)

Bence donanım özellikleri de yeterli, illa almışken en dolusu olsun takıntısı yok nasolsa. Hem sıfır araba, döşemede sigara yanığı çamurlukta çizik camda çatlak ön takımda ses yok... Sıfır araba işte insan daha ne ister ki :) Bence alın hocam, en azından kafanız rahat olur..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Fordla kıyaslandığında yol tutuş biraz zayıf ve  direksiyon çok hissiz, oyuncak gibi. Onun dışında genel olarak ben beğeniyorum, dizel focus 2 yi 2 gün kullanıp dizel megane'la değiştirmişti kiralama firması, megane'a binince kulaklarım rahatladı ne yol sesi var içeride ne motor sesi :)

Bence donanım özellikleri de yeterli, illa almışken en dolusu olsun takıntısı yok nasolsa. Hem sıfır araba, döşemede sigara yanığı çamurlukta çizik camda çatlak ön takımda ses yok... Sıfır araba işte insan daha ne ister ki :) Bence alın hocam, en azından kafanız rahat olur..

Teşekkür ederim Can, bahsettiğin konulardan dolayı iki kez ikinci el deyip sıfır araç almıştım. Dörder yıl kullanıp sıfır gibi satmıştım. Bu sefer kısmetse en az on yıl kullanmak düşüncesindeyim bakalım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

skoda rapid deki kampanyya bakın derim. kaçmaz

Üstad Leon olsun, Rapid olsun dizellerinde rakamlar yüksek benzinli 1.2 TSİ lerde ise tereddütlüyüm... :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

skoda rapid deki kampanyya bakın derim. kaçmaz

Mobil sitede birşey göremedim kampanya nedir abi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bayiye gidin. 60 bin tl nin bir kismi pesin kalani 36 ay faizsiz odeme kaldi ise kis lastigi de ayrica hediye. Dsg 1.6 tdi

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...