İçeriğe Yönlendir

Dijital Fotoğraf Çerçevesi

Burak ilgin

Recommended Posts

Burak ilgin

Dijital fotoğraf çerçevesi kullanan tavsiyede bulunabilecek olan var mı?

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

benim aldığım bu değildide buda güzelmiş .bataryalı modelleri falanda var onlardada fiyat farkı var. aciliyeti yoksa aliexpresten alınabilir. burdan almak istediğimde yaklaşım 2-3 katı fiyat çıkıyordu. linkteki 8 inçlik. resim, müzik, video oynatma özellikleri var. kumanda ve video çıkışı var. bayaa iş yapıyor yani.

Yorum bağlantısı
Burak ilgin

benim aldığım bu değildide buda güzelmiş .bataryalı modelleri falanda var onlardada fiyat farkı var. aciliyeti yoksa aliexpresten alınabilir. burdan almak istediğimde yaklaşım 2-3 katı fiyat çıkıyordu. linkteki 8 inçlik. resim, müzik, video oynatma özellikleri var. kumanda ve video çıkışı var. bayaa iş yapıyor yani.

Takipteyim :)
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

istediğin bi özellik varsa yani büyüklüğü rengi fiyatı gibi. ona göre buluyum .

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Aydın bey aliexpress paypal ödeme seçeneğini kaldırdı. Siz ödemeyi nasıl yapıyoorsunuz?

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

10" bakıyım 

bendeki bu. 9" 10" ler biraz daha pahalıydı 

cPsDc5h.jpg

QLe9p7y.jpg

Aydın bey aliexpress paypal ödeme seçeneğini kaldırdı. Siz ödemeyi nasıl yapıyoorsunuz?

kredi kartı

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
Ferhat Özhan

aleyküm selam 

yeni konu nereden açılıyor bilmediğim için buradan sormak istiyorum =) 2 gün önce  sipariş verdim dün ise  kabul bekleyen ürün yazdı ve bende bilmeyerek onayladım herhalde ve şuan fon işleme yazıyor yani ürün gelmiş gibi görünüor herhalde mesaj atıyorum düzeltin diye cevap vermiyorlar 1 günde gelecek değil ya onu nasıl düzeltebilirim yani düzeltme imkanı var mı aydın abiyle konuştum sizinle de konuşmak istedim

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

aleyküm selam 

yeni konu nereden açılıyor bilmediğim için buradan sormak istiyorum =) 2 gün önce  sipariş verdim dün ise  kabul bekleyen ürün yazdı ve bende bilmeyerek onayladım herhalde ve şuan fon işleme yazıyor yani ürün gelmiş gibi görünüor herhalde mesaj atıyorum düzeltin diye cevap vermiyorlar 1 günde gelecek değil ya onu nasıl düzeltebilirim yani düzeltme imkanı var mı aydın abiyle konuştum sizinle de konuşmak istedim

Tecrübesiz kullanıcıların başına gelen, sık sık karşılaşılan bir durumdur bu. Aliexpress yardımdan mutlaka durumu bildirin. Yoksa para transferi gerçekleşir.Satıcı kargolama bile yapmayabilir. Ancak düzgün bir satıcıysa sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Ferhat Özhan

Tecrübesiz kullanıcıların başına gelen, sık sık karşılaşılan bir durumdur bu. Aliexpress yardımdan mutlaka durumu bildirin. Yoksa para transferi gerçekleşir.Satıcı kargolama bile yapmayabilir. Ancak düzgün bir satıcıysa sorun olmaz.mesaj atıyorum satıcıya cvap vermiyorlar malesef bı de yardıma yazayım bakalım artık

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tecrübesiz kullanıcıların başına gelen, sık sık karşılaşılan bir durumdur bu. Aliexpress yardımdan mutlaka durumu bildirin. Yoksa para transferi gerçekleşir.Satıcı kargolama bile yapmayabilir. Ancak düzgün bir satıcıysa sorun olmaz.mesaj atıyorum satıcıya cvap vermiyorlar malesef bı de yardıma yazayım bakalım artık

Satıcıyla değil müşteri temsilcisiyle irtibat kurun. Satıcı parasını alır çekilir yoksa :)

Yorum bağlantısı
Ferhat Özhan

benim aliexpreas le ilgili herşeyim sıfırlanmış şifre yalnış dıyor gırmeye calışıyorum olmuyor faceden girdim siparişlrre baktım yok adres bilgilerim falan hiçbirşey yok ne olmuş olabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...