İçeriğe Yönlendir

Zor Seçim

Cihan Beliceli
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Cihan Beliceli

Kararımı verdim passat trende bi xenon ekletebilirsem kaporayı verip beklemeye geçeceğim.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

Eğer trend donanımına bi xenon ekletirsem otomatik far sensörü onunla bir gelir gibi geliyor. Hız sabitleyici kararan dikiz aynası ayak bölmesi aydınlatma bunları sonradan taktırabiliyormuyuz.

ya Cihan Allahını seversen ne yapacaksın ayak bölmesi aydınlatmasını, çukur mu var arabanın içinde? :D hadi cruise, xenon filan neyse de...

açık ara passat. 10 lira pahalı olsaydı da passat. jetta'ya ayağımı silmem, o kadar çok ki bayıldım. hele filo aracı sayısı düşünüldüğünde heralde günümüzün doğanı diyebiliriz. alabiliyorsan passat al. 1 hafta buraya hiç girme, sadece etrafından alacağın tepkilere bak. sonra sana jetta diyenlerin hepsini kara listeye al, konuşma, blokla vs. :p

ama her türlü güle güle bin, mutlu bin, sevgiyle bin :flowers: 

altın söz; en güzel araba bindiğindir!

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

ya Cihan Allahını seversen ne yapacaksın ayak bölmesi aydınlatmasını, çukur mu var arabanın içinde? :D hadi cruise, xenon filan neyse de...

açık ara passat. 10 lira pahalı olsaydı da passat. jetta'ya ayağımı silmem, o kadar çok ki bayıldım. hele filo aracı sayısı düşünüldüğünde heralde günümüzün doğanı diyebiliriz. alabiliyorsan passat al. 1 hafta buraya hiç girme, sadece etrafından alacağın tepkilere bak. sonra sana jetta diyenlerin hepsini kara listeye al, konuşma, blokla vs. :p

ama her türlü güle güle bin, mutlu bin, sevgiyle bin :flowers:

altın söz; en güzel araba bindiğindir!

Ayak bölgesi aydınlatma kararan dikiz aynası bumlar küçük şeyler olabilir ama gerçekten çok işe yarıyorlar. Kullandığım araç tekno paketli 9 senedir bende şöyle arkama dönüp baktığımda yağmur sensörü ne kadar gerekli, cc ne kadar kullandım, far sensörü ne kadar gerekli,çift bölgeli klimayı bile 2 tarafı farklı derecelerde kullanmamışımdır. Çağlar abinin dediği gibi aracı boş alacaksın istediğin özelliklere para verip ekleteceksin. Dileklerin için teşekkürler herkesin aracının tekeri yere sağlam bassın.

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Ayak bölgesi aydınlatma kararan dikiz aynası bumlar küçük şeyler olabilir ama gerçekten çok işe yarıyorlar. Kullandığım araç tekno paketli 9 senedir bende şöyle arkama dönüp baktığımda yağmur sensörü ne kadar gerekli, cc ne kadar kullandım, far sensörü ne kadar gerekli,çift bölgeli klimayı bile 2 tarafı farklı derecelerde kullanmamışımdır. Çağlar abinin dediği gibi aracı boş alacaksın istediğin özelliklere para verip ekleteceksin. Dileklerin için teşekkürler herkesin aracının tekeri yere sağlam bassın.

Son durum ne abi , aldinmi :)
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Passatla ilgili sağlıklı bilgi alamıyorum satışlara aralık ayında başlayacaklarmış. Satıcı bile neyin nasıl olacağını bilmiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...