İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - Yeni Mondeom Dcy 23 Huzurlarınızda

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Hay Maşallah Ağam,harika işler yapıyorsun

Bir de led patlatalım mı ? ne dersin  :yes: Ama biraz bekleyelim azcık zamana ihtiyacım var kardeşim  ;)

Yorum bağlantısı

Bir de led patlatalım mı ? ne dersin :yes: Ama biraz bekleyelim azcık zamana ihtiyacım var kardeşim ;)

Led konusunda idolumüzsün ağam,patlat gitsin :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Led konusunda idolumüzsün ağam,patlat gitsin :)

Estağfurullah canım ne haddimize bizimki ancak şerit led'le otobüs tasarımı  :D  ;)

Yorum bağlantısı

Estağfurullah canım ne haddimize bizimki ancak şerit led'le otobüs tasarımı :D;)

O zamanlar onlar modaydı ama :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Şimdi Bi Led modası o zaman  :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Şimdi Bi Led modası o zaman   :D

Eskiden led mi vardı yahu...seneeee 1971 tabi o zamanlar delikanlıyım :p  Murat 124 ler çıktı, gittim aldım bi tane farlar projeksiyon mübarek...  :D  :D

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Şimdi Bi Led modası o zaman :D

Hiç şerit ledim olmadı ağam [emoji17]

[emoji23]

Eskiden led mi vardı yahu...seneeee 1971 tabi o zamanlar delikanlıyım :p Murat 124 ler çıktı, gittim aldım bi tane farlar projeksiyon mübarek... :D:D

Sonra saate bir baktın,işe geç kalmışsın [emoji23]

Yorum bağlantısı

[emoji23]

Sonra saate bir baktın,işe geç kalmışsın [emoji23]

Bi taraflarımda açık kaldıysa demekki  :D  :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

[emoji23]

Akşam bir paket ayarlayayım sana en kırmızısından şerit led kardeşim, sıkma datlı canını oruç oruç  ;)  :)

Bi taraflarımda açık kaldıysa demekki  :D  :D

Varmı tutulma [emoji23]

Demek ki kalmamış, sorduğuna göre kardeş kalsaydı tutulma olurdu herhal     ;)  :D​ 

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Varmı tutulma [emoji23]

Böyle malum kısımlarda hafiften hafiften var abi  :D  :D

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Serhan Gürbüzol

Memleket 23, plaka DCY 23, kilometre 136023 daha ne olsun ki [emoji1]

6785ba49f03d461e9f9bf05f759716bd.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Mondeo'mu aldığımdan beri gerek siz değerli dostlarımızın yapmış olduğu gerekse kendi tasarımımız olan bir çok eklenti ve modifiyeyi şükür sıkıntısız bir şekilde aracıma uyguladım ve gayet de memnun bir şekilde kullanıyorum, bu nedenden ötürü herkese hem paylaşım hem de beğenilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Önceki araçlarımdan olan Focus'da kullandığım bixenon aydınlatmanın eksikliğini bu aracımda da fazlası ile hissetmeme rağmen ( demek bu güne nasipmiş ki ) bu güzel modifiyeyi de yaparak artık aracımda bir eksik kalmadığını düşünüyorum.

Gelelim olayın kısaca geçmişine  :) öncelikle farların forumdaki ilanını görüp beni bilgilendiren Murat SAĞDAŞ kardeşim'e, ardından farların sahibi Yasin ŞAHİN kardeşim'e, Mersin'e gelirken otobüsle beraber getiren ve beni kargo masrafından kurtaran Tolgahan kardeşim'e ve işin en can alıcı noktası olan bixenon montajı ve harika bir işçilik çıkararak farlardaki diğer eklentileri yapan Ahmet ÇIPLAK kardeşim'e sonsuz teşekkür ediyor ve böyle bir ailenin ferdi olmaktan gerçekten onur duyduğumu belirtmek istiyorum.

Far'lar elimize ulaştıktan sonra Ahmet kardeşimle daha önceden yapmış olduğumuz fikir alışverişi hızlandı ve Celalettin SÜĞÜRTİN abim'le soluğu Adana'da Ahmet'in yanında aldık, aklımızdan geçen işlemleri yapmış olduğu bir Focus 2.5 farını bize gösterdi ve evet dedik işte bu,

b2b7d7c6a7f95754a0ac697b2521ddb7.jpg

ardından siparişler verildi bu süre içerisinde Ahmet farları açıp temizlik ve eklenetileri halletti derken malzemelerimiz geldi ve direk montaj yapıldı. Video'da ve resimlerde gördüğünüz farın altında olan gündüz farı, sinyal ve sinyal lambasını yanındaki sarı renkli uzantılı kısıma yatay iki sarı çizgi pleksi'den imal edildi, sinyal lambasının yerine birer adet power led yapıldı ve şükürler olsun ki sorunsuz bir şekilde aracımıza monte ettik ve kullanıyorum. Gerçekten bi xenon seti Çin malı olmasına rağmen fiyat performans olarak harika ve tavsiye ederim, görüntüler pek net olmayabilir kusura bakmayın ama çıplak gözle gerçekten harika uzunlarda da led ampül olunca sellektörün değme keyfine  :)
Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın, sıra görüntülere gelsin artık  ;)

bc41bef5ed4bc18e81e2cdc17baa9504.jpg

ed056f958542260d57f966937b25e5ab.jpg

ce7dc84f3f8d5adf6fa770c01580bc89.jpg

c84eb364cbacb9cb4ec9e23928bb3146.jpg

0b49614bdad4cf8cda0351b4b51436b0.jpg

Videoyu seyretmek için link ;

https://www.facebook...06678872864221/

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

hayırlı olsun. maşallah.

ford keşke fiestayı makyajladığında gündüz farını böyle kesintisiz şekilde yapsaydı  :blush:  (babamdaki octaviada böyle, çok hoşuma gidiyor)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

hayırlı olsun. maşallah.

ford keşke fiestayı makyajladığında gündüz farını böyle kesintisiz şekilde yapsaydı  :blush:  (babamdaki octaviada böyle, çok hoşuma gidiyor)

Eyvallah kardeşim, kesintisiz olunca güzel oluyor evet  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Serhan abim farlarımı geri istiyorum dava açıcam sana çok kötü olmuş sana yakışmaz o arabada olmaz güzelim arabayı bozma [emoji15]

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Serhan abim farlarımı geri istiyorum dava açıcam sana çok kötü olmuş sana yakışmaz o arabada olmaz güzelim arabayı bozma [emoji15]

[emoji1] [emoji1] [emoji1] senin itin olur kardeşim, yeni adresini alayım [emoji106]
Yorum bağlantısı

[emoji1] [emoji1] [emoji1] senin itin olur kardeşim, yeni adresini alayım [emoji106]

Abim allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin maşşşşaaaalllaaahhh diyimde nazar değmesin kendi arabamdan soğudum valla muhteşem olmuş
Yorum bağlantısı
Ayberk Edim Ergün

Masallah msallah abi ellerinize saglik cok guzel olmus vallahi [emoji4] [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Masallah msallah abi ellerinize saglik cok guzel olmus vallahi [emoji4] [emoji4]

Eksik olma kardeşim, teşekkür ederim...
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...