İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta Trend Ayak Aydınlatma Sorunsalı

Tuna İşgören
Çözüme git Tuna İşgören tarafından,

Recommended Posts

Tuna İşgören

Arkadaşlar aracım trend versiyon malumunuz titanyum özellikleri yok :) fakat birşey dikkatimi çekti aracı kurcalarken ayak altı aydınlatma duyladının olduğunu gördüm forumda daha önce aramalar sonucu bazı araçlarda duy olduğu yazılmış benim aracımdada bu duylar mevcut. arkasında elektrik kabloları var. sadece duy değil tesisatıda var. ne tip ampul takılıyor yardımcı olursanız takıp denemek istiyorum

nG8Rk0.jpg

Nbvp5X.jpg

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Park ampulü. Standart :)

Yalnız ilk fotoğraftaki duy değil perçin sanırım, duy başka bir yerde. Ama iki ayak üzerinde de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Park ampulü. Standart :)

Yalnız ilk fotoğraftaki duy değil perçin sanırım, duy başka bir yerde. Ama iki ayak üzerinde de var.

valla hocam gece çektim resimleri görmeden :) ilk foto yolcu tarafı sanırım başka bi yerde gündüz gözüyle bakmak gerek .. sürücü tarafını gördüm kabak gibi gözüküyor zaten :) bazı arkadaşlar çalışmıyor falan demiş acaba ampülleri yanlışmı taktılar

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

İlk fotoda ki duy değil. İkinci fotoğrafta ki duy. 

evet hocam değilmiş başka yerde heralde yarın sabah daha dikkatli bakıcam turuncu park lambalarınıda takarım aktif ederim artık ..

2. bi sorum olacak sizlere , titanyum paketteki tepe lambasını herhangi bi tadilat yapmadan takabilirmiyiz ? ambiyans aydınlatması istiyorum kazalı bir araçtan söküp takabilirim tabi oluyorsa

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Tuna İşgören

Arkadaşlar bugün 2 adet şeffaf yani boyasız dipsiz ampül aldım yerlerine taktığım gibi çalıştı ayak aydınlatmam mis gibi oldu :) bundan sonra sıra titanyum tepe lambasına geldi yavaş yavaş trend aracımı titanyuma çeviricem :p

DkNAMO.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yakup Güner

Arkadaşlar bugün 2 adet şeffaf yani boyasız dipsiz ampül aldım yerlerine taktığım gibi çalıştı ayak aydınlatmam mis gibi oldu :) bundan sonra sıra titanyum tepe lambasına geldi yavaş yavaş trend aracımı titanyuma çeviricem :p

Hocam öncelikle hayırlı olsun lamba tipi olarak ne kullandınız T10 w5w mi yoksa w6w T11 mi? Yarın bende yapmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Valla hocam hic bilmiyorum dipsiz park ampulu dedim boyasiz verdi malzemeci :)

Yorum bağlantısı
Yusuf_Ekici

Merhaba

2 dipsi ampülle arac titanyum oldu :) tesisati farketmen guzel olmus güle güle kullan benim fiestada olsa sanirim tesisat ister nerde iki ampulle aydinlatma :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bizim kasalarin hepsinde olmasi lazim, titanyum tepe aydinlatma lambasinida takicam turuncu konsol aydinlatmali ledli , jantlari yaza degistiricem kismetse

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali serkan tozluklu

Arkadaşlar aracım trend versiyon malumunuz titanyum özellikleri yok :) fakat birşey dikkatimi çekti aracı kurcalarken ayak altı aydınlatma duyladının olduğunu gördüm forumda daha önce aramalar sonucu bazı araçlarda duy olduğu yazılmış benim aracımdada bu duylar mevcut. arkasında elektrik kabloları var. sadece duy değil tesisatıda var. ne tip ampul takılıyor yardımcı olursanız takıp denemek istiyorum

nG8Rk0.jpg

Nbvp5X.jpg

dipsiz ampıl t10 takılıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...