İçeriğe Yönlendir

2015 Yaz Erken Rezervasyon Kampanyası Başladı

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba;

2015 yaz dönemi erken rezervasyon Etstur 'da bugün itibariyle başladı.bilgi ve rezervasyon için bana ofisten de (0212 852 80 00 ) ulaşabilirsiniz

İptal sigortası ile tatilinizin başlangıcına 3 gün kalana kadar kesintisiz iptal imkanı(sadece sigorta bedeli kesintisi yapılmaktadır.sigorta bedeli ,rezervasyon tutarının % 1 i kadardır.)

78e254e54c22044c33db91e6fbf08e05.jpg

İsteyen arkadaşlar forumdan da mesajla ulaşabilir :)

Yorum bağlantısı
Mükremin Aktuğ

yaz için henüz planım yok ama 5 dakka önce yılbaşı için ets den aranma talep ettim

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

sitenize baktım şimdi ancak aradığım otel o tarihler için fiyat belirlememiş. nasıl öğrenirim ki?

Yorum bağlantısı

sitenize baktım şimdi ancak aradığım otel o tarihler için fiyat belirlememiş. nasıl öğrenirim ki?

Hangi tesis Mustafa,özelden yaz istersen bakalım.Fiyatlar halen sisteme parça parça tanımlanıyor

Bi Beylikdüzü buluşması şart oldu.  ;)  :bravo:

Gel sen gel :)

Yorum bağlantısı

Kendi iznini ayarliyacan,eşinin izni ayarliyacan,acaba bu izin günlerinde kampanya olur mu onu ayarliyacan oyh oyh :D

Yorum bağlantısı

Kendi iznini ayarliyacan,eşinin izni ayarliyacan,acaba bu izin günlerinde kampanya olur mu onu ayarliyacan oyh oyh :D

Abi şimdiden bi tarih belirleyip sigortalı şekilde rezervasyonunu yaptıracaksın.diyelim ki 3000 tl tatilin tutuyor 30 tl de sigorta yaptıracaksın.bu sayede giris gününe 3 gün kalana kadar kesinleştiremediğin taktirde iptal ettireceksin sadece 30 tl kesinti yapılıp 3000 tlni nasıl ödediysen o şekilde geri alacaksın ;)
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

30 Ağustos da düğünüm var Allah nasip ederse.. Bi balayı Programı olucak Eylül de bi Bakmak lazım. :rolleyes:

Bu arada arama yaptığımda henüz fiyatlar belirlenmemiş gözüküyor.

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

30 Ağustos da düğünüm var Allah nasip ederse.. Bi balayı Programı olucak Eylül de bi Bakmak lazım. :rolleyes:

Bu arada arama yaptığımda henüz fiyatlar belirlenmemiş gözüküyor.

Bugün sisteme tanımlanmaya başladı.webde gözükmeyip benim sistemimde gözükenler olabilir.istediğiniz zaman yazabilirsiniz.yardımcı olmaya çalışırım
Yorum bağlantısı

Abi şimdiden bi tarih belirleyip sigortalı şekilde rezervasyonunu yaptıracaksın.diyelim ki 3000 tl tatilin tutuyor 30 tl de sigorta yaptıracaksın.bu sayede giris gününe 3 gün kalana kadar kesinleştiremediğin taktirde iptal ettireceksin sadece 30 tl kesinti yapılıp 3000 tlni nasıl ödediysen o şekilde geri alacaksın ;)

Ben geri almak istemiyorum, baktık servis kampanyası çıktı, haliyle izinler iptal[emoji1] aynı yeri 20gun sonrasına atabilecekmisin ;)
Yorum bağlantısı

Ben geri almak istemiyorum, baktık servis kampanyası çıktı, haliyle izinler iptal[emoji1] aynı yeri 20gun sonrasına atabilecekmisin ;)

Abi mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışırım.biliyorsun ki indirim oranları zamanla düşüyor.normalde tarih değişikliği yapıldığında o tarihteki otelin fiyatı ve indirim aksiyonlarından yeni rezervasyon alır gibi işlem yapılıyor ama bazı otellerde bunu bu şekilde olmadan,sadece tarih değişikliği sebebiyle otel fiyatlarında periyod farkı varsa o farkı alarak yapmaya çalışırım.ama tabi kesin yaparım malesef diyemiyorum
Yorum bağlantısı

Bugün sisteme tanımlanmaya başladı.webde gözükmeyip benim sistemimde gözükenler olabilir.istediğiniz zaman yazabilirsiniz.yardımcı olmaya çalışırım

Çok teşekkür ederim. Size Ulaşım Sağlayacağım Bahadır bey.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Muhammet Ergün

bahadır kardeş tatil için kuşadasını düşünüyoruz.

2 yetişkin 2 çocuk(2yaşında-6yaşında)

temmuz sonu veya ağustos başı gibi

herşey dahil tabiiki de ekonomik  bir yer tavsiye edebilirmisiniz?? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...