İçeriğe Yönlendir

150Km Hızdan Sonra Gaz Kesiyor Gibi

Ümit Bilir

Recommended Posts

Ümit Bilir

herkese merhabalar..araç 150 km sonrasında hız kesiyor gibi vites düşürüyor gibi birşey yapıyor sebebi ne olabilir neden olabilir bilgisi olan ağbilerimizden arkadaşarımızdan yardım bekliyorum...şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Selahattin Topçu

aracınız sizin iyiliğinizi düşünüyor demekki   :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

Selahattin beyin yorumundan sonra yazdım..sosyal mesaj vermek için açılmadı bu başlık..bir sorun var maksat bunu çözmek..sıkıntı büyümesin diye..50 150 250 bir sorun..lütfen konu dahilinde mesaj yazalım..sohbet için sosyal ağlar var onu kullanalım..şimdiden teşekkürler..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Maksat sürekli 150 km üstünde gitmek değil, bir sorun var ki olmaması gereken bir şey yapıyor araç, fikir sahibi var mı diye konu açılmış. Yarın bu 90 kmden sonrada olabilir. Ustalar gördüğünde yorumlar, geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Arabanin model ve km sini yazarsanız .bi cevabimiz olabilir. .

Tamam..modeli şimdi gördüm...[emoji6]

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Valla görmeden bi şey demek zor...beni aşar...

Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

Ankaradaki usta emniyet tedbiri ford explorerlerde vardır bu dedi.yazılımla bu sure uzatılabilir dedi yazılım atıldı değişmedi.p ve n de gaz son deviri yiyor gaz kesmiyor..

Explorer kullanan arkadaşlarda aynı şey oluyorsa devir kesici veya yazılımda diycem..konu güncel her türlü bilgi bizi sonuca götürebilir..vakit ayırıp bilgisini paylaşan herkese rizeden kucak dolusu selam ve teşekkürler

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Mantıklı bir emniyet tedbiri. Mercedes G serisinde de vardı böyle bir limit. Sonuçta çok ağır ve yüksekler. 

Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

Forumda okuduğum mesajlardan katalizör ve speed sensör diye düşündüm..speed sensörde sorun yok ve speed sensörün takıldığı yerdeki dişli yeni değisti..yani arabadaki tek sıkıntı tabı gerçekten sıkıntı ise bu

Yorum bağlantısı
Abdülkadir Demirci

Ankaradaki usta emniyet tedbiri ford explorerlerde vardır bu dedi.yazılımla bu sure uzatılabilir dedi yazılım atıldı değişmedi.p ve n de gaz son deviri yiyor gaz kesmiyor..

Explorer kullanan arkadaşlarda aynı şey oluyorsa devir kesici veya yazılımda diycem..konu güncel her türlü bilgi bizi sonuca götürebilir..vakit ayırıp bilgisini paylaşan herkese rizeden kucak dolusu selam ve teşekkürler

emniyet tedbiri olduğunu sanmıyorum eğer öyle olsa aracın teknik bilgilerinde son hızı 171km/h yerine 150km/h yazardı.

http://www.cars-data.com/en/ford-explorer-xlt-specs/13444

Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

Evet top speed 171..çağlar ağbi foruma uğramadı sanırım

Yorum bağlantısı
Bülent Koç

vites mi düşürüyor? Over Drive on-of yapıyor mu, düğmesi çalışıyor mu?

Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

Over drive on-of yapıyor evet aynı vites küçültüyor gibi bülent bey

Yorum bağlantısı
Bülent Koç

peki o uyarı lambası hiç belli belirsiz sönüp yanıyor mu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

180km/h da kesici var. 150 de gaz keser gibi yapıyor derken göstrge de yanan yanıp sönene lamba var mı?

Yorum bağlantısı
Bülent Koç

Evet arada yanıp söndüğü oluyor..

maalesef okuduğum kadarıyla şanzıman arızasının ilk evreleri bu...

Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

Şanzıman yeni yapıldı..yapan usta tarafından garantili

Yorum bağlantısı
Bülent Koç

Şanzıman yeni yapıldı..yapan usta tarafından garantili

bence onunla bir konuşmanızda fayda var...

Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

Çağlar ağbi araç tık etmeden 150 lere geliyor..ve bu sanki vites düşürüyor gibi ama vites geçişlerinden daha sert bir şekilde

Onunla konuştum ilk aradığımda ford explorerlerde bunun olduğunu yazılım atarak top speed olarak bu sürenin uzatılması getektiğini söyledi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...