İçeriğe Yönlendir

Brodwaye Lastik Seçimi

Muharrem Ersin Başaran

Recommended Posts

Muharrem Ersin Başaran

Focus aracımı sattım.Bi süre Brodway ile yolumuza devam edicez.

Aldığım aracın lastiklerini yenilemeyi düşünüyorum.Kışlık lastik olarak focusta Goodyear Ug8 kullanıyordum.Ug8 iyi lastik fakat belli bir hızda suya girdiğimde deseninden dolayı suyu tahliye etmekte güçlük çekiyordu.

Şimdi Hb den iki lastik seçtim , biri düz yapılı biri v tipi.Sizce hangisini seçmeliyim.

Nokian

Petlas

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Broadway'de her iki lastik de iş yapar,petlas ile ilgili çok güzel yorumlar alıyoruz, NOKİAN ise şüphesiz en iyi kış lastiklerinin başında geliyor,hangisi kesenize uyarsa onu alın bence.

Yorum bağlantısı
Muharrem Ersin Başaran

Arasında pek fiyat farkı yok aslında ben kaliteli ürün tercihindeyim.Fakat nokian daki w tipi tedirğin etti.suyu tahliye konusunda sıkıntı yaşama durumu varmı acaba. Kullanan varmı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ug8 de su tahliyesinde sıkıntı hissetyiseniz, aynı yerde aynı hızla bşak marka lastik olsaydı kayar kaza bile yapardınız demektir. ıslakta zirvedir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Ersin Başaran

Çağlar abi ıslakta iyi olduğunu forumdan takip ederek aldım.Eğer dediğiniz gibi bende ise hata ben bu nokianları alayım.Petlastan iyi anladığım kadarıyla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Petlas baya iddalı artık. Bende alacam focusa. Petlas yada Lassa düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile iddia reklamla olmaz, test raporları ile olur. Teste girtemeyen lastik hakkında iyi veya kötü demek yanlış olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...