İçeriğe Yönlendir

Galiba Başımız Ağrıyacak

Uğur Samyeli

Recommended Posts

Uğur Samyeli

windows , anti vir güncel , Crackli , korsan program da olmazsa daha güvenli olur. 

Ben lisanslı Kaspersky İnternet Securty kullanıyorum daima lisanslı..

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ugur abi bu tur olaylar oluyor, itiraz etmen dahilinde lehine cikacaktir. Biz neler goruyoruz misafir kaliyor hemde itiraz ediyor :) Neredeyse  banka onu bile iade isteyecek.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun Uğur abi, merak etme sorun çözülür, sen yinede savcılığa suç duyurusunda bulun iş garanti olsun, bu arada yeni kartın gelince yurt dışı işlemlere kapat, hatta internetede kapat, sadece lazım olduğunda aç kapa yap, ben ya böyle yaparım yada sanal kart kullanıp kulllanım sonrası limitini sıfırlarım.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Geçmiş olsun Uğur abi, merak etme sorun çözülür, sen yinede savcılığa suç duyurusunda bulun iş garanti olsun, bu arada yeni kartın gelince yurt dışı işlemlere kapat, hatta internetede kapat, sadece lazım olduğunda aç kapa yap, ben ya böyle yaparım yada sanal kart kullanıp kulllanım sonrası limitini sıfırlarım.

Sağolasın Ali'm.Ya kart yurt dışına kapalı zaten..

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Öncelikle geçmiş olsun. Finansbank dan aldığım kredi kartımdan 102 usd gibi bir miktar yurt dışındaki bir siteden çekildi. Bende hemen bankayı arayıp durumu bildirdim. Bize inceleyip döneceklerini söylediler. Ancak aradan 1 yıl geçti neredeyse sonuç yok.

Sorunu çözdük biz 3 ay sonra. Nasıl mı?

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine parayı çeken siteyle görüştük. Siteden bir yetkili durumu inceledi ve bu hizmeti kullanmadığımı belirledi. Daha sonra da bin bir türlü özürler dileyerek paramın hemen iade edileceğini bildirdi. 3 gün sonra para kredi kartına iade edilmişti. 

Nasıl oldu? Niye oldu? bilemiyorum ancak finansbank hala çözecek konuyu.  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Öncelikle geçmiş olsun. Finansbank dan aldığım kredi kartımdan 102 usd gibi bir miktar yurt dışındaki bir siteden çekildi. Bende hemen bankayı arayıp durumu bildirdim. Bize inceleyip döneceklerini söylediler. Ancak aradan 1 yıl geçti neredeyse sonuç yok.

Sorunu çözdük biz 3 ay sonra. Nasıl mı?

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine parayı çeken siteyle görüştük. Siteden bir yetkili durumu inceledi ve bu hizmeti kullanmadığımı belirledi. Daha sonra da bin bir türlü özürler dileyerek paramın hemen iade edileceğini bildirdi. 3 gün sonra para kredi kartına iade edilmişti. 

Nasıl oldu? Niye oldu? bilemiyorum ancak finansbank hala çözecek konuyu.  :D

Öğretmenim,sizinki galiba yurt içi bir siteden,benimki hotel motel yazıyor yabancı ülke.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Uğur abi, kart numaran çalınmıştır ya da kredi kartı numara üretici yazılım tarafından oluşturulmuştur. Yıllar önce de benim bir arkadaşım kredi kartını korkusundan hiç kullanmadığı halde Amerika'da yüklü miktarda harcama yapmış. :) Banka ile hallettiler sonra. Kredi kartı varsa hiç kullanılmasa bile potansiyel tehlike taşır her zaman. Bir şey olmaz endişelenme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Uğur abi, kart numaran çalınmıştır ya da kredi kartı numara üretici yazılım tarafından oluşturulmuştur. Yıllar önce de benim bir arkadaşım kredi kartını korkusundan hiç kullanmadığı halde Amerika'da yüklü miktarda harcama yapmış. :) Banka ile hallettiler sonra. Kredi kartı varsa hiç kullanılmasa bile potansiyel tehlike taşır her zaman. Bir şey olmaz endişelenme.

Çok teşekkürler be öğretmenim.Bu arada öğretmenler gününüzü de kutluyorum be kızanım :)

Abi çok gecmiş olsun. :(

Çok sağolasın Memedim.Bakalım yarın bi bankaya gidelim de sonucu yazacağım burdan.Bu arada sizinde öğretmenler gününü kutluyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çok teşekkürler be öğretmenim.Bu arada öğretmenler gününüzü de kutluyorum be kızanım :)

Çok sağolasın Memedim.Bakalım yarın bi bankaya gidelim de sonucu yazacağım burdan.Bu arada sizinde öğretmenler gününü kutluyorum..

Çok sağ olasın agani. Senin de kutlu olsun güncaazın be. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Abi geçmiş olsun..En kısa zamanda hallolur inşallah....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Bektas

çok geçmiş olsun.kredi kartı ile yapılan alışverişlerde yada harcamalarda para 40-45 günde karşı tarafın hesabına yatıyor.En kısa sürede bankaya giderseniz durumu çözersiniz.Ayrıca bankaya da kızmak lazım böyle yüklü harcama oldu mu sms ile bilgi vermeleri lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun abi

Benzer durum başıma gelmişti.

Iş bankası kısa bir sürede çözmüştü.

Yazılı müracat edip. O harcamanın sana ait olmadığını söyleyecek ve düzeltilmesini isteyeceksin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Geçmiş olsun abi

Benzer durum başıma gelmişti.

Iş bankası kısa bir sürede çözmüştü.

Yazılı müracat edip. O harcamanın sana ait olmadığını söyleyecek ve düzeltilmesini isteyeceksin.

Teşekkürler Mehmet Bey.Yarın sabah erkenden bankanın kapısına dikileceğim zaten  :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Bi ögretmen arkadasin basina gelmisti haberi olmadan ekstresine 750 tl yansitilmis .zlraat bankasiydi.bi fax cekti sadece durum hallolmustu.Abi seninkide oyle olur merak etme ins

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Belki hatırlayamayacak kadar eğlendiğin bir tatilin faturasıdır abi?  ;)  :fiuw:  :D

Geçmiş olsun Uğur Abim..  :flowers:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun.. %90 banka geri iade edecektir çekilen tutarı.Ancak aklınızda olsun olay sanal alemde gerçekleşmişse yani sanal bir alışverişse ve ortada fiziki bir mal yoksa(mesela arkadaşlık sitelerine üyelik vb gibi şeyler) o zaman ilgili yerler de iletişime geçip durumu anlatmak onların iade işleminde bulunmalarını sağlamak bankanın iadesini beklemekten çok daha kısa sürede gerçekleşir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Siber suclarla mucadele sube mudurlugune gidin muracaatta bulunun kendi bilgisi disinda harcama yapan sahislardan sikayetci oldugunuzu belirtin banka sizin paranizi geri oder.gecmis olsun abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...