İçeriğe Yönlendir

Müzik Dinleme Programı

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Forumdaşlar sorum şudur:

Youtubeden videolu müzikler dinleyebiliyoruz. Benim aradığım istediğim şarkıyı videosu olmadan internet üzerinden dinlemek. Telefon için böyle bir site ya da program var mı?

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

sadece müzigi calan program varmi bilmiyorum ama benim kullandigim pvstar+ diye bir program var. arka planda müzik calmaya devam ediyor, bu arada baska isler yapilabiliyor. ekran kapatilabiliyor vs.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Youtube çok kota harcıyor. Onu çözmem gerekiyor.

teori olarak mümkün aslinda. mp3 ceviren programlar videoyu indirip sonra mp3e ceviriyor. bu cevirme islemini server üzerinde yapip  birde bunu canli olarak aktarabilecek bir program lazim sanirim ki bu da zor. ya da daha önceden cevrilmisleri barindiran bir site vardir belki.  söyle bisey daha önerebilirim evdeyken mp3 leri tubemate isimli programla indirip daha sonra dinleyebilirsiniz. bakalim belkide vardir baska program, bilen cikar belki.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

ben geride kalmisim bu konuda :)

ücretsiz mi bu fizy, spotify?

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Spotify da çok az müzik var kullanıyordum hatta premium bile oldum ancak güncel hit şarkılar çok az.

Fizy de ücretsiz versiyonda hep telif hakkı sebebi karşınıza çıkıyor premium istiyor.

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

Ücretsiz mi?

evet ttnet üyelerine özel tüm müzikler ücretsiz dinlenebiliyor.Çalma listesi bile oluşturabilirsin

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

evet ttnet üyelerine özel tüm müzikler ücretsiz dinlenebiliyor.Çalma listesi bile oluşturabilirsin

Ttnet üyesi değilim ben ama?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Youtube videolarının linkini www.flv2mp3.com adresine kopyalarsanız sadece ses olarak indirme imkanınız oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Free Music diye bir program buldum. 4-5 saniyede aradığınız şarkıyı indiriyor ve istediğiniz zaman indirme fırsatı sunuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...