İçeriğe Yönlendir

Evoque Kopyası, 3'te 1 Fiyatına!

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Sormaya hazırlanıyormuş.

Bu arada google görsellerde aratında Pathinder'ın da kopyasını yaptıklarını gördüm :)

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Cakma playboy'lere gun dogmus. :D Simdi birde cakma Reina yaparlarsa yandik.  :biggrin:

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

çakma makma adamlar ne bulduysa yapıyor.ayakta kalmaya ve yaşamaya çalışıyorlar. bence

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Gozlerinden opuyorum ben o cinli kardeslerimi dicem ama gozleride belli olmuyo ki... :D Cakma makma alinir bu arac... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

tata bunları iyi berbat etmedi. benim yöneticimde var evoque ve bence bir kadının sahip olabileceği en şık yerden yüksek.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Evogue veya yeni Range'i alan rahat uyuyamaz. Ingiltere ve Iskocya'da sigorta sirketleri bu araclara kasko yapmiyormus artik. 9 ayda 650 arac calinmis sadece orada. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evogue veya yeni Range'i alan rahat uyuyamaz. Ingiltere ve Iskocya'da sigorta sirketleri bu araclara kasko yapmiyormus artik. 9 ayda 650 arac calinmis sadece orada. :)

TR'de de en çok çalınan lükslerden olmalı.

Ne zaman haberlerde "lüks araçlar bulundu" dese içinde mutlaka Range'ler oluyor :s

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

bu cinliler yakinda bizide kopyalar:) siteyide kopyalayip cinceye cevirebilirler, herkesin gözünü cekik yapabilirler:)

ama helal olsun adamlara, kopyalaya kopyalaya iyi ürünler cikarmaya basladilar (bu arac icin konusmuyorum ki carpisma testinden 2 yildiz almis). cep telefonu olayini cözdüler simdi arabalara el atiyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

tata bunları iyi berbat etmedi. benim yöneticimde var evoque ve bence bir kadının sahip olabileceği en şık yerden yüksek.

Aynen abi, helal olsun Tata'ya. Ne Jaguar'ı ne Land Rover'ı bozdu.  Sadece yatırım yaptı, geliştirdi ve iç işlerine çok müdahale etmedi. Bu sebeple araçlar ruhlarını kaybetmedi ve çok güzel şekil aldılar.

:wub:

Jaguar-XFR-S-1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)

gerçeğinden güzel olmuş :) ama heryerden çalma var bitek Range Rover dan değil yani, direksiyon hundaiden alınmış,göğüs toyotodan alınmış android kullanılmış :D  Yalnız adamları tebrik ediyorum daha az paraya aynı özellikteki araçların kullanılabileceğini herkese gösteriyorlar.  :bravo:

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

"1.6 dizel gelse acaba alır mıyık :) "

Tata'nın başında adam gibi adam var:

Ratan-Tata-resigns-from-Board-of-Directo

Aynen abi, helal olsun Tata'ya. Ne Jaguar'ı ne Land Rover'ı bozdu.  Sadece yatırım yaptı, geliştirdi ve iç işlerine çok müdahale etmedi. Bu sebeple araçlar ruhlarını kaybetmedi ve çok güzel şekil aldılar.

:wub:

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bir aracın aynısını şekil olarak yapabilirsiniz. Ama motor ve güvenlik bunların çakmasını kolay kolay yapamazsınız. Zaten iki yıldız almış güvenlik testinden. Bir arabanın fiyatını güvenlik önlemleri belirler. Verdiğiniz para aslında civataya değil birazda güvenliğedir diye düşünüyorum. Ben olsam almam.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Abdussamed Acar

Demekki arabanın tipi ve kaportası hiç para etmiyor, asıl sattıkları başka birşey olsa gerek :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...