İçeriğe Yönlendir

225 45 R17 Bridgestone Er300 Satmalı Mıyım?

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Mahmut Sayar

Arkadaşlar dün sıfır bir araç aldım üzerinde Bridgestone turanza er300 225 45 r17 ebat lastikler geldi, lastikçime gidip kışlık Petlas'ları sordum 900 lira fiyat verdi, bu lastiklere de istersem 600 lira verebileceğini söyledi. 2014 30. Hafta üretim, henüz 1 günlük 0 satış fiyatı tane 300 lira. Şu an için 900 lira beni zorlayacak bir rakam, Ankara'da yazlıklarla idare etmem de zor görünüyor. Siz olsanız bu rakama verir miydiniz? Petlas kışlıklarla ilgili endişem yok, 600 lira nasıl rakam?

Aracım Golf 7 havalar düzelsin fotoğrafları çekilip konusu açılır inşallah. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Araç hayırlı olsun.

Konusu olmadan cevap yok, tatlısı olmadan hiç bi şey yok :p

Bi de profil güncelleyelim ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Tatlı kolay, konu için de şu yağmurun geçmesi lazım, araç yakışıklı çıksın :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Fiyat eh işte fiyatı yazın kullanırsınız ben olsam satmazdım. Kendimi zorlar kışlık lastik alırdım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Allah tekerlerini düz bastırsın, golf iyidir.. ben olsam vermezdim 6 ay sonra bu sefer mevsimlik takmak icap edecek kışlıkla gezmek golfe yakışmaz... ayrıca yine ben olsam daha ucuz kışlık lastik alırım, kışlıkların marka olması gerekmez, rus malı alırdım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Hayırlı olsun Golf :nazar:

Sıfır araç alınca lastik hediye etmedilermi ? Bizim skoda 4 adet kışlık lastik çeki verdi , ocağın ilk haftası takılacak :)

Bence o lastiklere kıymamak lazım . Kışlık hesaplı temiz çıkma'da alınabilir , Mondeo'da kuzen'in garajın'da unutulmuş 4 adet 6 senelik kışlık lastik vardı geçen kış onları kullandım gayette tutuşu iyiydi .

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Mahmut Bey hayırlı olsun aracınız. İyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

ölücülere sıfır lastiği yarı fiyattan vereceğime yakar üstünden atlarım...

15" yada 16" sac jant bulup 500-600 liraya kışlık alırım sıfır, zaten 300 vereceksiniz üzerine.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Sifir hic bi seyimi vermem...hele yari fiyatına...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun Mahmut, Cam tavanlı Golf'ü aldın sanırım, en kısa zamanda tecrübelerini, yakıt ortalamanı paylaşırsan sevinirim.

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Hayırlısı olsun 300 üste vereceğime 300 daha verir kışlık lastik alırdım bende..

Yorum bağlantısı

225/45R17 yerine 195/65R15 lastik+jant alırsanız problemsiz olarak kullanabilirsiniz  :good1: En uygun fiyatlı ebatlardan biridir. 

Yorum bağlantısı

Aracınız hayırlı olsun. Bence vermeyin. Ayrıca sac jant bulup uygun maliyet ile kışlık kullanmanızı tavsiye ederim. Ben Kışlık 15 jant 195*65*15 Goodyear UG9 aldım. Hem kaliteli hemde uygun. Sökme takma dahil 140 TL civarına geliyor.  N11 ve Kliksa üzerinden alın lastik alacaksanız. Bu ara çok güzel kampanyalar var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Mevcut lastiklerinizi satmak isterseniz bir arkadasim almayi düşünüyordu makul fiyatta anlaşılabilir belki

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Hayırlı olsun Golf :nazar:

Sıfır araç alınca lastik hediye etmedilermi ? Bizim skoda 4 adet kışlık lastik çeki verdi , ocağın ilk haftası takılacak :)

Sağol abi VW günahını zor veriyor. Yangın tüpü, kauçuk paspas ve anahtarı zor aldım. Lastik desem bayılırlar :)

Hayırlısı olsun 300 üste vereceğime 300 daha verir kışlık lastik alırdım bende..

Bu ebatlarda 600 TL ye çok zor Anıl Bey.

Mevcut lastiklerinizi satmak isterseniz bir arkadasim almayi düşünüyordu makul fiyatta anlaşılabilir belki

Mustafa Bey lastikçi ile tekrar görüşeceğim karar verdiğimde dönüş yaparım.

Hayırlı olsun Mahmut, Cam tavanlı Golf'ü aldın sanırım, en kısa zamanda tecrübelerini, yakıt ortalamanı paylaşırsan sevinirim.

Evet Eray teşekkür ederim. bir kaç güne açmayı planlıyorum ön bilgi vereyim 17" lastikle şu an 6,5 ortalama ile gidiyor ve performans muazzam. :)

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Golf için 225 ölçü bana biraz fazla geniş gibi geldi. Araç 140 bg lik galiba...

Yorum bağlantısı

Evet Eray teşekkür ederim. bir kaç güne açmayı planlıyorum ön bilgi vereyim 17" lastikle şu an 6,5 ortalama ile gidiyor ve performans muazzam. :)

Sabırsızlıkla bekliyorum  :flowers:

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Sabırsızlıkla bekliyorum :flowers:

Eray bey siz de Golf 7 bakıyordunuz sanırım. Ne yaptınız, aldınız mı araç?
Yorum bağlantısı
Rasim Bolat

er 300 kullanıyorum 400 km yağmurlu havada 120 km hızla gittim bir defa firene bastığımda sağ arka teker hafif sarsıldı daha sonra kontrol ettiğimde arka kampana'dan kaynaklanmış,virajda da  güzel bir lastik, er 300 harika bir lastik bedavaya veriyorsunuz yazık olur çıkma kış lastiği bakın bence :flowers:  :flowers:  :flowers:

Yorum bağlantısı

Eray bey siz de Golf 7 bakıyordunuz sanırım. Ne yaptınız, aldınız mı araç?

Kafama göre bir 2. el araç bulamazsam ki durum vahim, piyasa almış başını gitmiş, Aralık ayında leon yada golf alacağım 

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Kafama göre bir 2. el araç bulamazsam ki durum vahim, piyasa almış başını gitmiş, Aralık ayında leon yada golf alacağım

Hayırlısı olsun. Gönlünüze göre bir araç bulursunuz inşallah.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...