İçeriğe Yönlendir

225 45 R17 Bridgestone Er300 Satmalı Mıyım?

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Akif Eren

Bence vermeyin yazık lastiklere kendinizi biraz daha zorlayıp arkadaşlarında dediği gibi siyah jant + lastik alarak problemi çözün derim.

ayrıca arazınızda hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı

Hayırlısı olsun. Gönlünüze göre bir araç bulursunuz inşallah.

Teşekkür ederim hocam, çok sağolun  :flowers:

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Araç hayırlı olsun. Lastikleri vermeyin seneye almak zorunda kalırsınız. Kendinizi zorlayip kışlık alın bence

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis
(düzenlendi)

Diğer yorumları okumadan cevap veriyorum. Bizim araçta var. Kuru da güzel ama ters eğimi gördüğünde arkadan bırakıyor baya, arabayı gazla topluyorsunuz. Biraz ıslağı görünce balon gibi ne yapacağı sürpriz artık...

Edit: Bizdeki standart ölçülere sahip R16 :)

tarihinde Kubilay Evis tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

ER300 lastiği ben olsam vermezdim, bende aracımı aldığımda üzerinde ER300 vardı, dişleri pek iyi değil diye gidip sıfır michelin energysaver + aldım ama dişleri aşınmış er300 den bir farkı olmadı sıfır lastik olmasına rağmen. Bence vermeyin kenarda dursun, ilerde yeniden kullanırsınız. Hele ki o fiyata hiç vermeyin..

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

ölücülere sıfır lastiği yarı fiyattan vereceğime yakar üstünden atlarım...

15" yada 16" sac jant bulup 500-600 liraya kışlık alırım sıfır, zaten 300 vereceksiniz üzerine.

225/45R17 yerine 195/65R15 lastik+jant alırsanız problemsiz olarak kullanabilirsiniz  :good1: En uygun fiyatlı ebatlardan biridir. 

Bence de en mantıklısı yeni jant ve lastik takımı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...