İçeriğe Yönlendir

Buz90 Loading...

Onurhan Çelebi

Recommended Posts

Onurhan Çelebi

Herkese selamlar.. Daha önce aracımı http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/264080-34-buz-90/ linkli konuda sizlerle paylaşmıştım. Bu sıralar biraz daha fazla vakit bulabildiğim için aklımda olanları hayata geçirmeye başladım. WRC difüzör biraz gözüme batıyordu. Ara ara ST difüzörlere bakıyordum. Bu arada forumdan bir arkadaşımın da (ismini vermeyeceğim ki kendisi yakında paylaşır :) ) WRC difüzör merakı ile bir işe giriştik.

m8OdRy.jpg

EEGb29.jpg

2QLyP0.jpg

Derken ST difüzörümüz geldi. Daha önce yapılan montajlarda tırnakların kesilerek montaj yapıldığı yazıyordu. Bu benim hoşuma gitmedi. Ustamla da hem fikir olunca tamponu söktük. Tampona tırnakları karşılayacak şekilde yerler açtık. Bu aşamalarda çok fazla fotoğraf çekemedim.

ozG2mk.jpg

Derken Sivas'ta aniden kar bastırdı. Daha önceden hazırladığım sac jantlarımı ve lastiklerimi taktırdım. Bu arada 2 gün tamponsuz kullanmak zorunda kaldım BUZ'u..

B9JEGj.jpg

Derken difüzör montajımız yapıldı. Ardından egzozlariçin ciddi bir kararsızlık yaşadım ama sonunda doğru bir tercih yaptım sanırım.. :)

lzJL4l.jpg

Z1vWn0.jpg

ozG2yo.jpg

VyoABq.jpg

nGzky1.jpg

Lok2GJ.jpg1n1471.jpg

Lok2GJ.jpg

vokmyO.jpg

rdWjNB.jpg

Şimdi sırada St ön tampon, farlar, aynalar, vites topusu, krom aksamın dönüşümleri, 3d paspaslar gibi bir kaç adım var. Bunları da zamanla tamamlayacağım. Amacım gerçek anlamda çekici ve yakışıklı bir "Beyaz 2,5 Focus HB" meydana getirmek..

Önerileriniz ve görüşlerinize açığım. Herkese kazasız, belasız sürüşler.. 

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül
(düzenlendi)

İlk yazan ben olayım ..

Onurhan aracını ilk gördüğümde de çok beğenmiştim .. 

Şu an da bir kat daha beğendim ..

Hep söylüyorum focusun en güzel renklerinden biri beyaz ..

Plakası da arabaya cuk oturmuş ..

Yaylar ve st difüzör çok iyi oldu ..

İyiki de arkadaş wrc tampona merak sarmış :) Egsozlar tam karar ..

Slogan gibi olacak ama sade ve şık görünüm her zaman önceliğimiz..

Bu arada senin kadar hızlı montaj yapan az insan var :)

Devamı gelecek ...

Coming soon ;)  :bravo:

tarihinde Anıl Akgül tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Harika olmuş, egzozlar inanın orjinal gibi geldi gözüme. 

Tebrikler..  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ilyas Bilgen

gerçekten güzel güzel olmus nazar değmesin focus sedanlarada varmı acaba difüzör formda yapan varmı?  :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Beyaza ne yapsan yakışıyor zaten ama st difrüzör daha güzel durmuş. Benim sormak istediğim hem wrc yi kullanmış hemde st difrüzörü kullan biri olarak st difrüzörün artı ve eksileri neler ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

yorum yapan arkadaşların hepsine katılıyorum fakat jantlar öylemi kalacak :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Vay maşallah :) Allah nazarlardan sakınsın. Bizim difüzör hala takılmayı bekliyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akif Eren

Araç gerçekten süper olmuş. Petrol işi ile uğraşıyorsunuz sanırım motorini nereden alalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Abi güle güle kullan çok yakışmış. Beyazda st difizör çok güzel duruyo bizim renklerde bukadar belli olmuyo yoksa çoktan takmıştım[emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...