İçeriğe Yönlendir

Lastik Seçimi Hakkında

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Dedeoğlu

Merhaba arkadaşlar, dün arkadasima istanbuldan 1.4 fiesta titanium dizel bir arac aldik, bende de 1.4 titanium benzinli var ikiside 2010 model araci aldiktan sonra bir seyi fark ettim arkadasa aldigimiz arac sanki daha iyi yol tutuyor yuksek hizlarda 140 gibi daha guven verdi bana lastik markalarina baktim dunlop marka bir lastik vardi benim kendi arabamda ise jinyu diye bir cin mali lastik var sorum şu arkadaslar ; bir lastik bu kadar fark ettirirmi gerek yol tutus gerek ses hadi sesi anladim ama yuksek hizlarda lastik markasi hissedilir bir guven yada guvensizlik verirmi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

tabiki farkettirir sizde kundura ile koşamazsınız mesela arabanızın ayakkabılarınıda iyi seçin :) değiştirecekseniz yokohama c drive tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

michelin hp vardı 2011 dişler yerinde 5-6mmm ama setleşmiş, ani kalkışlarda araç çekiyordu, yagmurlu yollarda çok kızaklıyordu, sese zaten girmiyorum :)

michelin primacy 3 aldım ses azaldı, araçta rüzgar sesi varmış okuyordum forumdan ama duymamıştım hiç lastik sesinden :) kalkışlarda direksiyonu bıraksam bile çekme yok, İstanbul 1 haftadır yagmurlu ne virajlarda nede su birikintisinde sıkıntı yaşamadım, 1 senedir bindigim araç değişti sanki :)

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

tabiki farkettirir sizde kundura ile koşamazsınız mesela arabanızın ayakkabılarınıda iyi seçin :) değiştirecekseniz yokohama c drive tavsiye ederim

+1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...