İçeriğe Yönlendir

Youtube Açılmıyor.

Gökhan Tongay

Recommended Posts

Gökhan Tongay

Dns ayarlarından olup olmadığını bilmiyorum ama bilgisayar ne explorerdan ne de mozilladan youtube sitesine ulaşamıyorum.Çözümü bilen var mı ? ktunnel gibi siteler aracılığı ile girmek istemiyorum.

Bağlantı zaman aşımına uğradı

www.youtube.com sunucusu çok geç cevap veriyor.

Site geçici olarak açılamıyor ya da çok meşgul olabilir. Biraz bekleyip yeniden deneyin.
    Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.
    Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun

sorun bu

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Sıfırlayamıyorum kablosuz agın üzerine gelip özellikler dediğimde başka bir program gibi birşey kullanıyormuş. Ama baktığımda kullanılan dns 8.8.8.8 8.8.4.4

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Gökhan

Ağ ve paylaşım ayarları

Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir

kablosuz ağ üstünde sağ klik özellikler

tcp/ipv4 özellikler oradan değiştirebiliyoruz, windows7 ye göre

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sıfırlayamıyorum kablosuz agın üzerine gelip özellikler dediğimde başka bir program gibi birşey kullanıyormuş. Ama baktığımda kullanılan dns 8.8.8.8 8.8.4.4

DNS'leri otomatiğe almanız gerekiyor.

Lokman abinin dediği yöntemle bi dener misiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

windows yavaşladıysa artık miladını doldurdu diye düşünmeye başladıysanız driverı uyumsuz bir pc kullanmıyorsanız direk format atın geçin artık eskisi gibi saatlerce sürmüyor format işlemi,en fazla düzgün bir makine ile 20 dk sürüyor,siz sorunu araştırana kadar vs.bi ton zaman geçer. :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

C:\Windows\System32\drivers\etc , bu dizini takip et Host Dosyasını metin belgesi olarak aç , 127.0.0.1 www.youtube.com
yazan bir satır varsa bu satırı sil kolay gelsin.

çözümü

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...