İçeriğe Yönlendir

Fatih Altaylı'dan Mondeo İncelemesi

Misafir

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Ben böyle bir inceleme görmedim.  :D

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

bana bariz bir reklam havası geldi :) Ama şu gerçek ki 240h ecoboost efsane 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Kendisinin maseratisini kullanmistim, farkli bir adam. Herseye bilgim var havalarinda birebir sohbetlerde.

Karisik bir dille anlatmis ama yol tutusta kendiside ustunlugumuzun farkina varmis.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Birkaç yil önce yapmisti...yeni bir yazi değil...arabalara olan ilgisini bir kaç kez daha farklı yerlerde söylerken duymuş ve görmüştüm...yazdiklarina katılmakla beraber...kimde hangi bilginin olacagini bilemezsiniz... Ben arkadaş sohbetlerinde konu arabaya geldiğindeki bilgimle çok insani sasirtirim...dedim ya bu ilgiyle alakalı...

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ben aracımı almadan önce Fatih Altaylının bu incelemesini okumuştum. Aynısını test etmiş. Bu adam da beğendiyse alayım demiştim :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

bir mondici olarak dikkatimi çektiği için paylaştım hasan hocam.

mondi = yol tutuş keyfi ayrılmaz ikili.

tarihinde Ferhat Ulus tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Kendisinin maseratisini kullanmistim, farkli bir adam. Herseye bilgim var havalarinda birebir sohbetlerde.

Karisik bir dille anlatmis ama yol tutusta kendiside ustunlugumuzun farkina varmis.. :)

adam mondeo ecoboost kullanıyormuş beya :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çok basit bir inceleme yazısı olmuş... Bizim forum üylerinden bir çoğu bunun çok daha iyi otomobil incelemelerini paylaştılar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

emmi ye soralım bence Fatih ALTAYLI'da bizim forum üyemiz olabilir..

acaba sahte isimle girmiş olabilirmi :unsure2:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

emmi ye soralım bence Fatih ALTAYLI'da bizim forum üyemiz olabilir..

acaba sahte isimle girmiş olabilirmi :unsure2:

Bir kaç kez kendisine e-posta gönderdim şahsen.. Birkaçından Teketek programında bahsetti.. Forumla ilgili bilgi verip davette ettim belki gelir belki gelmiştir bile.. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Dağlı

Fatih AltaylıGeçmiş yıllarda Otohaber dergisi içindi yanılmıyorsam  test sürüşleri yapıp  sonuçlarını 2 sayfa dergi yayınlıyordu.Tabiki Teknikten ziyade sürüş keyfi üzerine idi yazıları.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Fatih Altaylı'yı bilmem ama, forum üyemiz Cem Boneval üstat çok güzel sürüş ve inceleme testleri yazar...:)

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Hayrettin Bahadir

"İnşallah GALATASARAY'dan bahsetmemiştir" diye düşünerek açtım konuyu ama burada da almış ağzına.. Bu adamın "Gaaassray" demesinden nefret ediyorum..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

konuya odaklanalım sayın bahadır. faruk süren makam arabası olarak mondeo ya geçmiş. :tongue:  :p  :tongue:

param olsa da ben de alsam.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Bir Mercedes S Klasse veya 7 serisi bir BMW’de ne varsa hepsi Mondeo’da mevcut.

:shok:

Yorum bağlantısı

Gećen gün arabalarla haşır neşir olmayan bi abimle seyahat ettik benim arabayla.Adamın 2 de bir "Mercedes gibi arabaymış ha" demesi hoşuma gitmedi değil hani.Gözü baģlanılıp mondeoya bindirilse bir çok kişi bu ayrımı yapmak zor olurdu heralde.Ama millet gözü açıkken mondeoya binince ford değil mi canım deniyo.İlginç bi tespit oldu herlade.

daha arabama binip "fiyatı bu kadar az olarak kalitesi bu kadar çok olan bir araba görmedim" demeden ineni görmedim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...