İçeriğe Yönlendir

Freelander 2 Navigasyon

Servet Aydın

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

Servet cuk diye oturmuş, ellerine sağlık, mükkemel olmuş. güle güle kullan. Maşallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ellerine sağlık. :bravo:  :bravo:  :bravo:

Daaa bir şeyi anlamadım neden Rusya ayrı? :unsure2:  :fiuw:

Oem navigasyonu gereksiz yere pahalı, replika olanlarıda ben beğenmiyorum. Sadece navi olması yeterli benim için ancak, 6 inch gibi cins yeri olunca TR'de bulmam imkansız.

Ebay ve Aliexpres sitelerinde kısa bir araştırma sonucu işimi görecek nitelikte cihaza ulaştım. Video girişi lazım değil, bluetooth lazım değil ( parrot var zaten ). Rakamına göre işime fazlasıyla yetti. Türkiye haritası yüklü değildi. Lokman abimin bir iki yönlendirmesi :flowers:  ile o sorunuda aştım. Tüm avrupa'nın yanı sıra Rusya dahil epey harita mevcut. Zaten kara kara düşünüyordum Mikanos'a nasıl giderim diye, iyi oldu :ninja:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Hep aklımda olan bir olaydı acaba göze nasıl durur, orjinal durur mu diye. Sonra hep ötelemiştim fikrimi. 

Şimdi yeniden heyecan yaptı :) Acaba 2011 Fiesta'nın ekran bölümünün kaç inç olduğunu bilen var mı :)

Bu arada güle güle kullanın ellerinize sağlık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

İyi günlerde kullan abi Türk zekasının en çarpıcı örneklerinden bir olmuş bu cihaz... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Yapıştırıcı eyiymiş, 120 TL ya ver tutkalı. Forum yakışan hareketler bunlar... Güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Ustalık,Tecrübe ve Hayalgücünün birleşimi. Se Se Se Servet Aydın   :kutlama:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Rusya haritası önemli, olmazsa olmazlardan. Gürcistan yüklü mü?

Bi de, abi kontağa bağlayıp elektriği alınca otomatik açılmasını sağlayamaz mıydın? Radyosu vs yok mudur? Senin elinden kurtulmazdı böyle şeyler?

Gürcistan'ı sular seller gibi biliyorum :nargile:

Mümkün değil. Navi modunda cihaz kapanınca 2 saniye'de, diğer özellikler modunda kapanınca 3-4 saniyede açılıyor. Radyo yok, Fm transmitter var.

link varmı benmi göremedim. elinize sağlık focus ta teyp dışı yer yok malesef :)

http://www.ebay.com/itm/Car-6-2-Inch-GPS-Navigation-Navi-MP3-128MB-RAM-4GB-FM-Game-with-America-Map-/390968043285?pt=GPS_Devices&hash=item5b0782e715

Abi harika olmuş ellerine sağlık. 

Bir fikir sunmak istiyorum;

Ben GeneralMobile Discovery telefonuma ROM atıyordum. Malum forum sitesinde kendince arkadaşlar romları editleyip arayüz ve performans konusunda geliştirmeler yapıyorlardı. Diyeceğim şu , ki bilmiyorum bu tip android olmayan yazılımlarda nasıl yapılır elbette yapılıyordur ama nasıl araştırırz gerekirse.

Cihaz açılışında aracınızın markasını resim olarak başlangıç olarak koyabilmek mümkün. Daha orjinal olması babında nacizane bir fikir sunmak istedim  :flowers:

Telefonum GeneralMobile olmasına rağmen kendini Note3-4 Xperia İOS bile sanıyordu  :biggrin:  ki başlangıçından kapanışına ve gerekli widgetlerine kadar.

Win ce işletim sistemi. En büyük zaafım yapacağım işi bir an önce başlatıp bitirmek. Geldi ve hemen montajını yaptım. Logo vs aklımın ucundan dahi geçmedi. Logo vs ilgimi çekse illaki takmadan birşeyler yapardım :)

Aşk vadisi yaz bakiim len, bulabilecek mi :D

Yazsa dahi gitmem, o çaycı ve koruması orda olduğu sürece

Çok çok güzel.

Favori adreslerini görmem mümkünmü? 

Aracı al favorilerime dokanma :ninja:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Eline sağlık mükemmel olmuş. :nazar:  :bravo:  :flowers:

Fotoğraftaki telefon Panasonic GD52'mi? :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Eline sağlık mükemmel olmuş. :nazar:  :bravo:  :flowers:

Fotoğraftaki telefon Panasonic GD52'mi? :p

Kim kaybetti GD52'yi ki ben bulayım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Montajda yer almak ,2 vida da ben sıkmak isterdim.. Abim güzel günlerde kullan..

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

süper olmuş ne denir ki emeğine sağlık  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Montajda yer almak ,2 vida da ben sıkmak isterdim.. Abim güzel günlerde kullan..

Sağol kalsın, şanzımanı sökmeye kadar gidersin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...