İçeriğe Yönlendir

Kaza Atlattım

Misafir

Recommended Posts

Hikmet Demirtaş

Benim linea'nın da lastiklerin birisi karışmış. Daha yeni ama başka marka bir lastik gelmiş. Şimdi gidip lastik oteline sövmeyim de ne yapayım?

Mert, en azından fark etmişşsin ,,ya fark etmesydin....

Hepinize teşekkür ederim. Allah cümlemizi kazalardan belalardan korusun.

Arka lastikler 2010 yılı üretimi kumho kh17. Yaklaşık 30.000 km yapmış.

Lastik araştırmalarına başladım bile. :good1:

Gerçekten büyük geçmiş olsun.. yakın zamanda yeni lastikler öne mi, arkaya mı, diye bir konu vardı çekişin nereden olduğuna bakılmaksızın yeni lastiklerin arkaya takılması gerektiği söylenmişti. Senin olayda da kışlıklar yeni lastik görevi yapmış arkalar da eski lastik konumuna düşmüş..

Ayaz kim yaa ben tanımıyorum :D:p

Geçmiş olsun. Lastik önemli diye boşuna yazıp çizmiyoruz. Allah'tan bu şekilde atlatmışsın.

Aankara' nın dikmeni vardı dizi de çevirmişler.. ama Ayaz' ı ben de  tanımıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Dostum çok geçmiş olsun, Ama olayın sonunda doğru olanı yapacağına ayrıca çok seviniyorum. 

Keşke herkes böyle şeyler olmadan önlemini daha önceden alsa :flowers: 

Yorum bağlantısı

Dostum çok geçmiş olsun, Ama olayın sonunda doğru olanı yapacağına ayrıca çok seviniyorum. 

Keşke herkes böyle şeyler olmadan önlemini daha önceden alsa :flowers:

Kardeşim sağolasın. Fiyat araştırmamı yaptım. Hafta sonu kısmetse alıcam lastiklerimi. Bu bana büyük ders oldu.

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer izin verirseniz alıntı yaparak otopark.com forum kısmında bu konuyu paylaşmak isterim. Çünkü sürekli kış lastiği taksam mı gibisinden sorular geliyor ve bu soruları artık cevaplamaktan sıkıldık ekip olarak. Sürekli uyarmamıza rağmen ısrarla soranlar var. Geçen sene aynı olayı bende yaşadım ve o günden sonra olabildiğince bu tür konular üzerinde gereken neyse onu uygulamaya başladım. "Zararın neresinden dönerseniz kardır" diye bir ata sözü ile bu konuya bir nokta koymak istiyorum. Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer izin verirseniz alıntı yaparak otopark.com forum kısmında bu konuyu paylaşmak isterim. Çünkü sürekli kış lastiği taksam mı gibisinden sorular geliyor ve bu soruları artık cevaplamaktan sıkıldık ekip olarak. Sürekli uyarmamıza rağmen ısrarla soranlar var. Geçen sene aynı olayı bende yaşadım ve o günden sonra olabildiğince bu tür konular üzerinde gereken neyse onu uygulamaya başladım. "Zararın neresinden dönerseniz kardır" diye bir ata sözü ile bu konuya bir nokta koymak istiyorum. Tekrar geçmiş olsun.

Kubilay bey teşekkür ederim. Tabiki paylaşabilirsiniz, ne kadar insan bilinçlenirse okadar iyi olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...