İçeriğe Yönlendir

Yeni İ20 Mi? Fiesta Mi?

Halit ÖZCAN

Recommended Posts

Levent Okutan
(düzenlendi)

Getz kullanmasam yorum yapmazdım zaten.Fakat Hundayi  sizin küçümsediğiniz bir marka ve araç değil hele ki kalitesiz yalıtım ,berbat bir süspansiyon ve beş para etmez malzeme kalitesi olan bir daciayı hundayi ile kıyaslamak ne kadar doğru tartışılır..Hundayi her geçen gün kendisini geliştiren ( Bkz İ30 )araclar çıkarmakta..dizle araçalrı çok sorusuz ve güçlüdür..şiddetler i20 dizel tavsiye ederim..

5 Yıl garantiyi de unutmayın herkeste yok .

tarihinde Levent Okutan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Sayfadaki i20 ile ilgili mesajlarınıza baktım ancak i20 hakkında yazdığınız olumsuz bir özellik göremedim. Koreliler diye söylenip duruyorsunuz.Kesin korelilerle aranızda kötü bir olay yaşandı. İ20 yi eleştiren arkadaşlardan bazıları sesi içeriye çok alıyor demiş. Kimisi kullanıp dijital kliması yok demiş. Bunlar araç hakkında samimi yorumlardır. Ancak sizin yorumunuz fanatiklikten başka birşeye benzemiyor. Kurumdaki arkadaşımda 2013 modeli var , kullandım da. Ancak büyütülecek bir yanını göremedim. Serviste yediği kazıktan bahsedip duruyor. O iyidir bu iyidir yerine bir fikriniz varsa konu sahibini aydınlatacak onu belirtin. Neden i20 değil neden fiesta değilde polo gibi. Sanırım siz Korelilerin çıkarmış oldukları araçları yumurta kasa accentlerden ibaret olduğunu sanıyorsunuz.

Ayrıca polonun özelliklerinden bahsetmişsiniz. Malum siteden 2014 model tdı otomatik polo ilanına baktım. Confortline ancak özelliklere bakınca boşline gibi geldi.Fiyata bakmamıştım . Şimdi bi baktım 50000 lira. ekranlı teyb falan göremedim. Hız sabitleyicide göremedim.Sanırım 2 hava yastıklı.Sensörler falan da yok. çelik jant da yok. Kabak gibi boşline.:D İşte üstün alman teknolojisi.

Tamam hadi kusme sen haklisin hyundai super arac golfun ustunde bir arac

:D

Tamammi oldumu

Sen yanlis araca bakmissin hocam gozlugunu tak tekrar bak

Bu arada fordunu satta bir i20 al madem bukadar iyi

Ama gulerler adama yapma

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Daha önceden tanisiyormuyuz? Saygı içinde samimi tavırları kabul edebilirim ancak bunu değil. Hala teknik bilgi olarak ortaya birşey dokmediniz farkindaysaniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Okutan

Daha önceden tanisiyormuyuz? Saygı içinde samimi tavırları kabul edebilirim ancak bunu değil. Hala teknik bilgi olarak ortaya birşey dokmediniz farkindaysaniz.

Çok haklısınız. .

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Polo neymiş böyle yaa haberimiz yokmuş, ben yarın focusumu satıp polo alıyorum fırat sen de öyle yap böylesi tapilan bir.aractan mahrum olmamaliyiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Poloyu uzaylılar yapıyor sizin haberiniz yok. İnsanlık henüz Polo teknolojisini çözemedi. Belki 30-40 yıl sonra insanlık Poloyu çözebilir. İroninin dibine vurmak zorunda kaldım. Hayırlı günler... :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ramazan Gönülal

ama i20 ile golf gibi bir şahsiyeti kıyaslarsanız :yildizlar: .gülerler. :tirs::kihkih:

hemde çoooook gülerler :D

Ayni segmentin araçları değil zaten ah bunu anlasalar. Bence Hyundai çok buyutuyorlar. Kalite yoksunu bir marka bence. Sunu da soyleyim i20 ile polo kiyaslarsin. Golf ile i30. Segmentinde kiyaslama yapmak lazim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Golfle i20 kiyaslayan kisiye teknik bilginin kiralini dokseniz degisim olmaz be kardes

Çok haklısınız. .

Bozacinin sahidi siraci

Ayni segmentin araçları değil zaten ah bunu anlasalar. Bence Hyundai çok buyutuyorlar. Kalite yoksunu bir marka bence. Sunu da soyleyim i20 ile polo kiyaslarsin. Golf ile i30. Segmentinde kiyaslama yapmak lazim

Ah bunu bir anlasalar

Poloyu uzaylılar yapıyor sizin haberiniz yok. İnsanlık henüz Polo teknolojisini çözemedi. Belki 30-40 yıl sonra insanlık Poloyu çözebilir. İroninin dibine vurmak zorunda kaldım. Hayırlı günler... :)

Ögretmen dayanismasi kutlarim.nerde bu bankacilar.

saka bir yana formumuzda araclarimiz sadece aractir dosluklar herzaman kalicidir.bence her arabanin kendine ozgu guzellikleri vardir bak dogan sahine piyasada 13 15 bine satiliyorlar arabada piyasa var kardişim.dostluk herzaman iyidir.kimse araba icin birbirinin kalbini kirmasin genclerrrr

Polo neymiş böyle yaa haberimiz yokmuş, ben yarın focusumu satıp polo alıyorum fırat sen de öyle yap böylesi tapilan bir.aractan mahrum olmamaliyiz

Oldumu bu yorum simdi yazdiklarimi keske en bastan okuyup yorumlasaydiniz.

Yorum bağlantısı
Ramazan Gönülal

Golfle i20 kiyaslayan kisiye teknik bilginin kiralini dokseniz degisim olmaz be kardes

Bozacinin sahidi siraci

Ah bunu bir anlasalar

Ögretmen dayanismasi kutlarim.nerde bu bankacilar.

saka bir yana formumuzda araclarimiz sadece aractir dosluklar herzaman kalicidir.bence her arabanin kendine ozgu guzellikleri vardir bak dogan sahine piyasada 13 15 bine satiliyorlar arabada piyasa var kardişim.dostluk herzaman iyidir.kimse araba icin birbirinin kalbini kirmasin genclerrrr

Oldumu bu yorum simdi yazdiklarimi keske en bastan okuyup yorumlasaydiniz.

Kesinlikle haklisin abi. Hicbir araba marka yetkilisi yorumlarimizi okuyup araba hediye etmeyecek :) burada bence marka kullanım kalite göreceli gibi geldi bana. Herkes sevdiğini alıyor o yüzden. Futbol takimi gibi bir insan biseyi benimsediyse diğerini kabul ettirmek zordur.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Aynen kardesim herseyin kendine has guzelligi var.milti milyoner adamin altinda murat 124 var.hatta gecengun gazetede okudum cem yilmaz talip olmus murat 124 marka araca adam vermemis torununa hediye etmis.

Cem yilmaza sorsak belkide muratin ustune araba yok diyecek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş, hadi arabalarımıza yarın neler yapacağımızı düşünelim.. Kimse kimseye bir şeyi ispatlamaya çalışmasın lütfen, fikirlerinizi yazın gerisini diğer üyenin düşüncesine bırakın.. Konunun tamamını okumadım ama son sayfa yeterli bilgi sahibi yaptı beni.. ;)

Kapattım..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...