İçeriğe Yönlendir

Bebek Bezi Tavsiyesi

Emrah Altun

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

ilk aylarda göbekbağı oyuntusu olduğu için molfix yenidoğan ama sonrasında kesinlikle prima,fark varmı somali ile amerika arasında nekadar fark varsa bunlar arasındada o kadar fark var.Ben ilk çocuğuma 1 sene molfix kullandım daha sonra farkettik molfix çekmiyor ıslak bırakıyor bizde molfixi bıraktık primaya döndük.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

ıslak mendilde uni wipes var.. kalın havlu tipli fiyatı uygun içinde alkol paraben falan yok.. Tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Bizim zamanımızda öyle çocuk bezi yokmuş. Naylondan bezler vardı onları yıkayıp yıkayıp bezlerlermiş anneler. Bizde çokcuklarda prima kullandık. İnternet sitelerini takip edin. Güzel indirimler oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bizde ilk üç ay prima premium care kullandık. Daha sonra aktif bebe ye geçtik. Aylık paketler daha ekonomik oluyor.

Yorum bağlantısı

Bebek bezini çocuk seçer anne ister baba satın alır. :D

Vay be çocuklara bak artık ne mezunu olarak doğuyorlarsa.... Bizimkiler amerikan bezine hayrandılar. :D

Bu arada bir otomobil forumunda böyle bir konunın açılmış olması kaçıncı sayfa haberi olur acaba! :sandalye:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Prima kullandım ve kullanıyorum oğlumda hiç sorun yaşamadım.Denemek gerekiyor birazda ama ben pişik riskine girmemek için degistirmedim açıkçası.

Krem olayına gelince bende kaliteli firmaların kremlerini kullandım.En son geçen sene çocuk doktorum kesinlikle gerek yok kullanma pisik kremi onun yerine farklı bir krem önerdi iki çeşidi var biri pisik önleyici diğeri pisik olunca kullanılan.Daha hiç pisik olmadı oğlum benim.5 lira fiyatı vardı en son.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...