İçeriğe Yönlendir

Fiesta Ecobost 1.0 Powersift Alınırmı.

Ertuğrul Büber

Recommended Posts

Ertuğrul Büber

Bayilerin elinde pek bulunmuyor.Fiyat, liste fiyatına yakın(52000TL tit x paket).Forumda kullanan arkadaş varmı.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Fiesta'da sorun yok,1.0 Ecoboost motorda sorun yok, yalnız Powershift şanzıman için bişey diyemeyeceğim, tüm çift kavramalar gibi biraz sıkıntılı galiba.

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu

O para fiestaya verilmez diye düşünüyorum kendi arabam da fiesta olmasına rağmen tabi tercih sizin

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

elinizdeki araçta ne sorun var? aracınızı değiştirmeyin.

edit: yanlış görmüşüm. koleos değişebilir.

1.0 alabilirsiniz ancak kullanırken roketleme kullanmayın ve yokuşlarda felan fren basılı bekleyin. usulüne göre kullanın. yoksa 100 bine geldiğinde şanzıman birkaç bin lira masraf yapar. (ha yapsın sonuçta tamir edilen bir parçadır).

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Bir iki hafta önce test ettim. Kullanırken aşırı zevk aldım, ivmelenmesi harikaydı. Sadece çok fazla esp ışığı yakıyordu, sık sık patinaja düştüm, virajlarda bol bol önden kaydım ama bunu üstündeki  hankook marka yazlık lastiklere verdim ve hava 5-6 dereceydi.

Bu arada ankara tur oto bayiden tit-x için 51 bin lira fiyat aldım. Manueli için niyetlendim ama maalesef artık sadece ps şanzımanla satılıyormuş.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Ben de test ettiğimde aracın performansına hayran kalmıştım. Şanzımanı bilmem ama motor mükemmel.

Yorum bağlantısı
Metehan Özçelik

Yaklasik 1,5 ay once 0km 1.0 ecoboost powesift fiesta aldik. Ilk basta 50 bin kusur lira para vermek benimde icimi yakti ama bu sinif otomatik 0km araclarin fiyatlari hep boyle.. Arac suan 1900km'de araci almadan once motordan ve sanzimandan oldukca cekindim 1.0 motor performansi nasil olur araci kaldirirmi tereddutlerimiz oldu. Uzunca arastirdim ve gozumu karartip siparis verdim. Araci islak zeminde kullandim fakat temkinli oldum cok kasmadim onden veya arkadan kaydigino gormedim gazi kokledigimde patinaj cekti ama cokta uzun surmedi. Kuru asfaltta sicaklik 10 derecenin ustundeyken viraja cok hizli girdigimde aracin kafasi gomuldu arkasi ufak salinim yapti yani yol tutusu basarili. Performansi sasirtacak derecede iyi performansli kullanim otoban ve isiklarda dip gaz kalkmalarla 170km yaptim ve km'de 33 kurus yakti. Sanziman araci performansli kullandiginizda akıcı atiyor ama ufak ufak gaza dokunup sehir ici kullanildiginda kararsiz kalip ufak sarsintilar yasatabiliyor. Aractan memnunum ve motor performansindan yakitindan cekinmeden alabilirsiniz diyorum.

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

elinizdeki araçta ne sorun var? aracınızı değiştirmeyin.

edit: yanlış görmüşüm. koleos değişebilir.

1.0 alabilirsiniz ancak kullanırken roketleme kullanmayın ve yokuşlarda felan fren basılı bekleyin. usulüne göre kullanın. yoksa 100 bine geldiğinde şanzıman birkaç bin lira masraf yapar. (ha yapsın sonuçta tamir edilen bir parçadır).

Araç bir yakınıma idi.51500 x paket hediyeli aldık.Performans mükemmel.Yakıt şuan için biraz fazla uzun yol 30 krş yaktı hız 110-120 civarı.

Bu arada koleos fiyatına göre en konforlu yakıtı ideal bir araç. Kullanmışlığınız olmadığını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Kutsal Dicle

2015 kullaniyorum full paket +x paketli..cok sukur bi sknti yok ve de cok keyifli..cekis vites araliklarini hisssedememe durumu basarili..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...