İçeriğe Yönlendir

Aracıma Dvd Navigasyon Multiplayer Hakkında

Tolga Yanıksaz

Recommended Posts

Tolga Yanıksaz

Aracım 2011 model ben aracıma dvd navigasyon almayı düşünüyorum taktıran varmı. tavsiyelerinizi alabilirmiyim. birde hangı marka olduğunu da bilgilendirirseniz sevinirim. ayrıca aracın özelliklerini kullanabiliyormuyuz katlanır aynalar yada saat vs şeyleri.

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

Almak sıkıntı değilde benim aracımdaki ayarlarıda görebilirmiyim örneğin katlanır aynalar ikaz uyarıları falan.

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

13-14 modellerle tam uyumlu diyor burada ama nedemek istiyor anlamadım tam uyumdan kastı ne ki

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

evet Ozan, bu adamda, kamera, tv antenide hediye, diğer yerler kameraya 100, tv antenine 50 çekiyor.

13-14 modellerle tam uyumlu diyor burada ama nedemek istiyor anlamadım tam uyumdan kastı ne ki

aracınızın direksiyon kumandası gibi, özelliklerin çalıştığını söylüyor. kafanıza takılan soruları satıcıya sorun.

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

evet Ozan, bu adamda, kamera, tv antenide hediye, diğer yerler kameraya 100, tv antenine 50 çekiyor.

aracınızın direksiyon kumandası gibi, özelliklerin çalıştığını söylüyor. kafanıza takılan soruları satıcıya sorun.

Teşşkür ederim yardımınız için özelden mesaj atıım bakalım ne zaman dönüş yapar.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Daha onceki konularda da soyledim yine soyliyim boyle seyleri almayin arkadaslar gorsellikten baska hic bir artisi yok... Ben pismanim gece kullaniminda cok goz aliyor radyoya ya gecip lcd yi kapatmak zorunda kaliyorum gorusu cok engelliyor can cin con mallar zaten dandik donuyor takiliyor menu ici gecisler sikintili... Kisacasi almayin almayin almayin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Daha onceki konularda da soyledim yine soyliyim boyle seyleri almayin arkadaslar gorsellikten baska hic bir artisi yok... Ben pismanim gece kullaniminda cok goz aliyor radyoya ya gecip lcd yi kapatmak zorunda kaliyorum gorusu cok engelliyor can cin con mallar zaten dandik donuyor takiliyor menu ici gecisler sikintili... Kisacasi almayin almayin almayin...

Erkut kaza yaptığım arabada kullandım, sorun yaşamadım, bunada taktırdım, bütün foksiyonlarını kullanıyorum, görsellik de güzel ama geri görüş kamerası, navigasyon yeni arabalarda standart gibi zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Erkut kaza yaptığım arabada kullandım, sorun yaşamadım, bunada taktırdım, bütün foksiyonlarını kullanıyorum, görsellik de güzel ama geri görüş kamerası, navigasyon yeni arabalarda standart gibi zaten.

Lokman abicim geri gorus ve navigasyon konusunda haklisin ise yariyor tabiki fakat abi menu gecisleri cok yavas bazen donuyor... Birde fiestalarda ekran yularida kaldigi icin gece surusunde asiri goz aliyor...Yillarin tecrubesinin yaninda benimki soz sayilmaz Lokman abicim ama gece ne kadar az isik o kadar net goruntu... Bu urun araca takildiginda gorus cok zor oluyor heleki yagmurlu havalarda imkansiz gibi bi sey... Bu yuzdende ben hep gece lcd yi kapatiyorum abi mecburen... Kisacasi abi bi sony degil iste... :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman abicim geri gorus ve navigasyon konusunda haklisin ise yariyor tabiki fakat abi menu gecisleri cok yavas bazen donuyor... Birde fiestalarda ekran yularida kaldigi icin gece surusunde asiri goz aliyor...Yillarin tecrubesinin yaninda benimki soz sayilmaz Lokman abicim ama gece ne kadar az isik o kadar net goruntu... Bu urun araca takildiginda gorus cok zor oluyor heleki yagmurlu havalarda imkansiz gibi bi sey... Bu yuzdende ben hep gece lcd yi kapatiyorum abi mecburen... Kisacasi abi bi sony degil iste... :)

Erkut şimdi cihazlar baya gelişmiş, göz almaması için değişik seçenekler koymuşlar, yada benim aldığımda var bilmiyorum, önceki cihazıma görede bu çok hızlı, çinlilerde ilerleme var abim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Erkut şimdi cihazlar baya gelişmiş, göz almaması için değişik seçenekler koymuşlar, yada benim aldığımda var bilmiyorum, önceki cihazıma görede bu çok hızlı, çinlilerde ilerleme var abim. ;)

Eger kisilma gibi secenekler varsa harika abi benim en cok sikayetci oldugum o konu... Bak simdi masrafa sokucaksin beni Lokman abicim ya... :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eger kisilma gibi secenekler varsa harika abi benim en cok sikayetci oldugum o konu... Bak simdi masrafa sokucaksin beni Lokman abicim ya... :D

Göksel abinin aldığı navitechte bir tuşa basınca ekranı karartıyor arka planda çalmaya devam ediyor cidden güzel özellik,ayrıca hızları da eskisine göre daha iyi,dokunmatik hassasiyeti de  :good1:

Yorum bağlantısı

Abim ben de bir necvox alicam herhalde bakalım :) kare tip çerçeve ile montaj yapicam bir fiestali arkadaştan çıkma :)
Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

ben zaten ram işlemci vs özelliklere bakarak ve fonksiyonel özellikleri çok olanı almayı tercih edeceğim. ford servisinde 1500 dedi herşey bize ait orjinal ford servisinin yapımı dedi dijital klima falan varsa ekrandan kontrol edebilirsin dedi araç özelliklerini rahtlıkla kullanabilirsin ve parlaklık ayarlarınında olduğunu söyledi

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

Ben de fiesta aracıma navigasyon cihazı bakıyorum ancak kararsızım. servisteki fiyatlar 1500-2000 tl arası. bu fiyatlara çin malı cihazlara değer mi ? dışardan taktırırsak aracın garantisi bozulur mu ? bir de ses çıkışı nasıldır orjinal olandan ses kalitesi daha düşük gibi geldi bana ama kullananlar varsa tecrüblerini aktarabilirse çok sevinirim teşekkürler.

ben zaten ram işlemci vs özelliklere bakarak ve fonksiyonel özellikleri çok olanı almayı tercih edeceğim. ford servisinde 1500 dedi herşey bize ait orjinal ford servisinin yapımı dedi dijital klima falan varsa ekrandan kontrol edebilirsin dedi araç özelliklerini rahtlıkla kullanabilirsin ve parlaklık ayarlarınında olduğunu söyledi

ford servisinde hangi ürüne 1500 tl dediler acaba size ? İstanbulda navitech ve cyclone kullanıyor genelde bir de daiichi denen bir marka duydum

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

Ben de fiesta aracıma navigasyon cihazı bakıyorum ancak kararsızım. servisteki fiyatlar 1500-2000 tl arası. bu fiyatlara çin malı cihazlara değer mi ? dışardan taktırırsak aracın garantisi bozulur mu ? bir de ses çıkışı nasıldır orjinal olandan ses kalitesi daha düşük gibi geldi bana ama kullananlar varsa tecrüblerini aktarabilirse çok sevinirim teşekkürler.

ford servisinde hangi ürüne 1500 tl dediler acaba size ? İstanbulda navitech ve cyclone kullanıyor genelde bir de daiichi denen bir marka duydum

ben konyada ford yetkili servisindeki bir tanıdığımla konuştum 1500tl dichii dedi. Ben şahsen 1500tl ona vermem zaten coğunun özelikleri aynı pek fazla bir fark yok sadece işlemci ram wifi birde işletim sistemi değişikliği var. 600 yada en fazla 1000tlde benim işimi görür. arkadaşım kia aracına navix aldı cok memnun.

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

ben konyada ford yetkili servisindeki bir tanıdığımla konuştum 1500tl dichii dedi. Ben şahsen 1500tl ona vermem zaten coğunun özelikleri aynı pek fazla bir fark yok sadece işlemci ram wifi birde işletim sistemi değişikliği var. 600 yada en fazla 1000tlde benim işimi görür. arkadaşım kia aracına navix aldı cok memnun.

bence de bu çin malları için 1500 tl çok pahalı servisler çok sölüyor. 600 1000 tl arası düşündüğünüz modeller nedir ? bu oem ürünleri nasıldır acaba ? navix markalı cihazın ses kalitesi nasılmış biliyor musunuz ?

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

verdiğin linkte hata veriyor da bahsettiğin ürün bu mu acaba ? http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-fiesta-oem-navigasyon-multimedia-132660545

Bİr de sence işlemci hızı ve ram değerleri en az ne kadar olmalı çoğu üründe 128 mb ram le 500 mhz işlemci var gibi.

cyclonenun kendi sitesine baktım onun da 600 mhz işlemci ve 128 mb ram i var diyor. http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=151

yeni androidli multimedya cihazları çıkmış onlar çok daha iyi gibi duruyorda daha fiesta için olanını göremedim

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

ben çinden aldım diğer bir konuda belirtmiştim ama burayada yazayım. ürünün linki bu

http://www.aliexpress.com/item/Android-4-2-Car-DVD-player-GPS-Navi-Car-Stereo-Radio-for-Ford-Mondeo-Focus-Focus/2038131241.html

bu da kısa bir video 

evet bende gördüm videonuzu izledim gayet güzel duruyor cihaz fakat fiestaya uymaz bu focusa olur. bir de aliexpresten 100 dolar üstü olduğundan sizin de gümrüğe takılmış galiba gidip oraya mı ödeme yaptınız nasıl oldu işlemler ?

Türkiye de satış fiyatına baktım da androidli ürünler 1500 tl den aşaya yok gibi uygun fiyata almışsınız

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...