İçeriğe Yönlendir

Kendi Tasarımım Orta Sehpa

Ersin Uçan

Recommended Posts

Tuğberk Şahinoğlu

Çok güzel olmuş gerçekten bende bi tane istiyorum bundan  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Elinize sağlık. Yalnız iki parça düşünülmüş. Sanırım hareketli olacak. Hareket eden kısmın altına küçük tekerleklerden takılırsa hem hareket için iyi olur. Hem de parkelerin çizilmesi önlenmiş olur. İyi günlerde kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Dergilerin koyduğunuz yere ortaya tek bir metal çubukta olabilir. Tasarım güzel fakat bence de uymamış. Kullanılan malzeme rengi benim çok hoşuma giden iki renk ama uyumu da unutmamalı...

Yorum bağlantısı
Rasim Bolat
(düzenlendi)

Emek vermiş uğraşmışsınız ama size kötü bir haberim var en fazla ömrü 1 yıl sebebi 18 mm malzeme olması.  Vidalama'ları 3,5*18 vida ile  görünmesin diye L demir köşebent kullanarak tek taraflı vidalama yapmışsınız . buda kasma yapıp mdf yi egecek, eğer sunta ise vidaları atacak. 25 mm mdf den yapmış olsaydınız daha sağlam ve estetik olacaktı. yine bir eksi söyleyeyim size kenar bantları 2 mm yapmışsınız saygı duyarım ama en ufak bir darbede atıyor (Sebebi dolgu özelliği fazla yapıştırma özelliği az kalitesiz tutkal kullanılmış, pvc bant bantlama freze sinde temizlenirken bant kenarı beyazlamış ki bantta bana göre kalitesiz) . 0,80 veya 1mm darbelere daha dayanıklı, pvc bant tutkalının dolgusu fazla, kalitesiz tutkal kullanılmış, bir öneri sadece sentetik tinerle silerseniz ceviz renginin arasındaki tutkal artıklarını çıkartabilirsiniz. Umarım kızmadınız eksilerini söyledim. PVC Bantta REVO, ROMA, tutkalda würth    :fiuw:  :fiuw:  :fiuw:    

tarihinde Rasim Bolat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat DEMİRHAN

Emek olan hersey guzeldir.Tasari ekstra guzel olmus tebrik ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

İşin teknik detayından anlamam ama size kocaman bir "Bravo". Ben ki hazır şablonu bulunan demonte bir sehpayı bile bir araya getiremeyecek derecede yeteneksizim, siz bunu bu hale getirmişsiniz ya gerçekten bravo :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Teknik adamın farkı işte, tebrikler Hüseyin.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Uçan

halıdan memnun musunuz?

Halıyı da yeni aldığımız için ilerleyen günlerde yorum yapabilirim. Şimdilik koyduğumuz yerde duruyor:)

Çok güzel olmuş gerçekten bende bi tane istiyorum bundan  :fiuw:

Teşekkür ederim. Yaparız size de bir tane :)

Elinize sağlık. Yalnız iki parça düşünülmüş. Sanırım hareketli olacak. Hareket eden kısmın altına küçük tekerleklerden takılırsa hem hareket için iyi olur. Hem de parkelerin çizilmesi önlenmiş olur. İyi günlerde kullanın.

Hareket eden kısmın altına 4 adet küçük tekerlek koydum zaten ama fotoğrafta görünmemiş sanırım. Gerçi belli olmaması görünüm açısından daha iyi oldu bence.

Emek vermiş uğraşmışsınız ama size kötü bir haberim var en fazla ömrü 1 yıl sebebi 18 mm malzeme olması.  Vidalama'ları 3,5*18 vida ile  görünmesin diye L demir köşebent kullanarak tek taraflı vidalama yapmışsınız . buda kasma yapıp mdf yi egecek, eğer sunta ise vidaları atacak. 25 mm mdf den yapmış olsaydınız daha sağlam ve estetik olacaktı. yine bir eksi söyleyeyim size kenar bantları 2 mm yapmışsınız saygı duyarım ama en ufak bir darbede atıyor (Sebebi dolgu özelliği fazla yapıştırma özelliği az kalitesiz tutkal kullanılmış, pvc bant bantlama freze sinde temizlenirken bant kenarı beyazlamış ki bantta bana göre kalitesiz) . 0,80 veya 1mm darbelere daha dayanıklı, pvc bant tutkalının dolgusu fazla, kalitesiz tutkal kullanılmış, bir öneri sadece sentetik tinerle silerseniz ceviz renginin arasındaki tutkal artıklarını çıkartabilirsiniz. Umarım kızmadınız eksilerini söyledim. PVC Bantta REVO, ROMA, tutkalda würth    :fiuw:  :fiuw:  :fiuw:    

Tabii ki kızmadım burada paylaşmamın amacı bu tarz yorumlardan faydalanmaktı zaten. Yorum için teşekkür ederim ama artık yapacak bir şey yok seneye bir tane daha yaparız değişiklik olur n'apalım :)

İşin teknik detayından anlamam ama size kocaman bir "Bravo". Ben ki hazır şablonu bulunan demonte bir sehpayı bile bir araya getiremeyecek derecede yeteneksizim, siz bunu bu hale getirmişsiniz ya gerçekten bravo :) 

Keşke bir de en samimi cevap butonu olsaydı da sizin yorumunuzu seçseydim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...