İçeriğe Yönlendir

Kazalı Focus 2 Için Servis

İlhan Dede

Recommended Posts

İlhan Dede

Dün dönüş manevrasında kolona çarptım. Aracın sağ çamurlu geriye doğru baya bi büküldü  ve tamponu sağ tarafından 25 cm kadar yırtıldı. 

Aracım kaskolu.Beyan ile yaptıracağım.

İstanbul avrupa yakasında bağcılar civarında  önereceğiniz güvendiğiz  yetkili veya özel servis önerebilir misiniz?

Aracım focus2 2005 tonik mavi. 

birde EL EMEK bosch car servisi ve homer ırmak oto servisi diye iki yer  ismini internette gördüm bilen ver mıdır?

Sigorta şirketim dubai.

LYELAJ.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun. Kaçla vurdunuz?

Tampon ve çamurluk değişecek. O bölgede klima boruları da vardı diye hatırlıyorum, bi kontrol etmekte fayda var derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

geçmiş olsun.

Plakayı neden sakladınız ?

Ufak sürtmeden 1 buçuk parça boyalı değişen yok [emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun
(düzenlendi)

Ufak sürtmeden 1 buçuk parça boyalı değişen yok [emoji6]

milletin hakkına girmek olmaz   :i-ih:

tarihinde Gökhan Çoşkun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Dün dönüş manevrasında kolona çarptım. Aracın sağ çamurlu geriye doğru baya bi büküldü  ve tamponu sağ tarafından 25 cm kadar yırtıldı. 

Aracım kaskolu.Beyan ile yaptıracağım.

İstanbul avrupa yakasında bağcılar civarında  önereceğiniz güvendiğiz  yetkili veya özel servis önerebilir misiniz?

Aracım focus2 2005 tonik mavi. 

birde EL EMEK bosch car servisi ve homer ırmak oto servisi diye iki yer  ismini internette gördüm bilen ver mıdır?

Sigorta şirketim dubai.

LYELAJ.jpg

Geçmiş olsun. Kaskonuz bu hasarı beyanla ödeyecek mi? Tutanağınız olsa iyi olurdu polisten.

Saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Plaka nedir öyle anlamadim

Kes yapıştır yapmış paintte. Büyük geçmiş olsun ALLAH beterinden sakınsın ,bu arada 1,5 parça boyalı kul hakkı bedeli ağır olur.Nacizane tavsiyem gerçek herzaman iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...