İçeriğe Yönlendir

Sony Xperia Z3Compact-Samsung Galaksy Alpha-İphone 5S

Ertuğrul Büber
Çözüme git Ali Cihangiroğlu tarafından,

Recommended Posts

Ertuğrul Büber

Bu 3 telefon arasında hangisini tavsiye edersiniz.Fiaytlar Samsung 1500 TL Sony Z3compact 1600TL İphone 1800 TL yaklaşık fiyatları var.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Bence de Z3 compact. Bugün sipariş verdim. 1 yıldır Z1 compact kullanıyorum kesinlikle memnunum. Z3 le arasında ciddi farklar olmamakla birlikte kamera performansı daha iyi ve su geçirmezlik bir tık daha üstte. Onun dışında işlemci performansı falan filan son kullanıcının hissedebileceği farklılıklar değil... Diğer alternatifler arasında bence en iyisi...

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Sony Z3 Compact verdiğiniz Samsung modelinden çok iyidir. İphone 5s özelliklerine ek daha ekstra özellikleri mevcut. Fiyatıda çok az biraz daha uygundur.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Z3 Compact, hanıma aldım ve çok memnun, pilide 2 gün rahat rahat gitmekte, tabii m7 nin yanında pil dışında 2. planda kaldı ama olsun  :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

M8 mi 6 plus mi

Plus'ı sevmediğim için M8 olurdu tercihim. Ama ip6 mı yoksa m8 mi dense muhtemelen ip6 alırdım. :)

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Plus'ı sevmediğim için M8 olurdu tercihim. Ama ip6 mı yoksa m8 mi dense muhtemelen ip6 alırdım. :)

plus i neden sevmiyorsun

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

plus i neden sevmiyorsun

Gereksiz derecede buyuk ve bana cok uyduruk bir his verdi. Kasa olarak cakma iphone gibi geldi kalitesi. Psikolojik olabilir ama bana gore ip6 bariz daha hos his veriyor. Uzay grisi ozellikle.
Yorum bağlantısı
Semih Güney

HTC e8 kurcalıyor benimde bu aralar aklımı z3 compact veya bütçeyi arttırabilirsem ip6 ile birlikte. Bence sizde e8'i seçenekler arasına alıp bir inceleyin derim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

e8 alınmaz ve güncelleme durumuda bilinmiyor Mert, aypona zaten bakma, m7 bile daha iyiyken çakma m8 lerle işin olmasın, lg yi zaten geç, hTC varken esamesi okunmaz, sen ya böyle idare et yada M9 u bekle, z3 compact iyi ama m7 nin yanında bariz sönük kalıyor, fotopraf kalitesinde bile, özellikle flaşlı çekim ve akşam çekimleri işe yaramaz, dediğim gibi, ya m9 ya bekleme, başka şey alma, bekle...

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

G3 dusunun bence

G3 ün kasasında problem var, çatlaklar oluşuyor. Tavsiye etmem.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Lg yi direk geç, kurtarmaz zaten, samsunguda geç, çakma m8 ayponu zaten geç....

Seçenek yok Meeert, tek yol hTC  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

e8 alınmaz ve güncelleme durumuda bilinmiyor Mert, aypona zaten bakma, m7 bile daha iyiyken çakma m8 lerle işin olmasın, lg yi zaten geç, hTC varken esamesi okunmaz, sen ya böyle idare et yada M9 u bekle, z3 compact iyi ama m7 nin yanında bariz sönük kalıyor, fotopraf kalitesinde bile, özellikle flaşlı çekim ve akşam çekimleri işe yaramaz, dediğim gibi, ya m9 ya bekleme, başka şey alma, bekle...

Lg yi direk geç, kurtarmaz zaten, samsunguda geç, çakma m8 ayponu zaten geç....

Seçenek yok Meeert, tek yol hTC  :D

Abi mesajları hep bana mı yönelik yazdın ya? :D:sandalye: 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sözüm sana gelinim sen anla derler ya Mert, dogru yolu bulmussun hata yapma diye sana yazdım, ama herkes ustune alınsın :)

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Ali Cihangiroğlu

Ama 3 model içinde sadece xperia z3 compact ise yarar ve harbiden güzel bir alet, suan hanıma aldığım için detaylı kurcaliyorum, Sony güzel alet, hTC den sonra alınacak marka budur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...