İçeriğe Yönlendir

Çocuklar Için Boyama Kitapları

Bülent Serdar

Recommended Posts

Bülent Serdar

Disney karakterlerine ait yüzlerce sayfadan oluşan, değişik boyama kitaplarına aşağıdaki linkte mevcut... Umarım beğenirsiniz...

Disney boyama kitapları

Not: Site ile kesinlikle bir bağlantım bulunmamaktadır. Siteye google araması sonucu ulaştım...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Ben çocuk uyumadan telefonu elime almıyor, tableti de saklıyorum. O yüzden bu tip faaliyetleri masasına oturup boya kalemi ile yapmasını daha doğru buluyorum.

Ama güzel bir site, teşekkürler..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben çocuk uyumadan telefonu elime almıyor, tableti de saklıyorum. O yüzden bu tip faaliyetleri masasına oturup boya kalemi ile yapmasını daha doğru buluyorum.

Kesinlikle. Parmak kasları ve görsel uyum... gibi bir çok yönden gelişimine katkıda bulunuyorsun. En doğrusunu yapıyorsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

siteden istenilen sayfaları kağıda basıp vereceksiniz zaten coçuklara :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bülent Serdar

siteden istenilen sayfaları kağıda basıp vereceksiniz zaten coçuklara :)

Bizim evde de yaklaşık 2 aydır görüntülü cihazlar kapalı. Eğitim programımız var. Bunların da çıktısını alıp tam boyayamasa da oynar göz, kulak, burun yapıştırıyoruz, eğleniyoruz. Güncel tabirle kaliteli zaman geçiriyoruz..

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Gerçekten güzel bir site teşekkürler yazdır boyasınlar. . .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necati Dur

Ben boyama kitaplarını pek faydalı bulmayanlardanım. Çocuğu oyalamanın dışında tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...