İçeriğe Yönlendir

Ford Tourneo Courier‎ Usb Bellek Müzik Dinleme

Hakan Bektaş

Recommended Posts

Hakan Bektaş

Yeni aldığım ford courier aracımın usb portuna taktığım müzik dolu flash belleği okuyamıyor. Neden Acaba ?

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Yeni aldığım ford courier aracımın usb portuna taktığım müzik dolu flash belleği okuyamıyor. Neden Acaba ?

Hakan bey bazı formatları desteklemiyor olabilir. Birde bazı usb bellekleri tanımıyor cihaz sorun çıkartıyor. Farklı bir marka bellek mesela 8 gblıksa 4 gblık takıp deneyin takıp deneyin yani daha az hafızalı farklı bir marka gibi sorun devam ederse sistemsel olabilir sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

araçların belleklerdeki klasör sistemini tanımadığını biliyorum. belleği FAT32 olarak formatlayın, daha sonra şarkıları (belleğin içine hiçbir klasör açmadan) belleğe atın. okur sanırım. 

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Levent Eksen

Biz şirkete aldık bi tane Courier 1.5 75lik Deluxe olanından.. Sürüşü, aracın dinamikleri tepkileri sınıfına göre çok iyi, bildiğiniz binek araç yani.. Yalnız ses sistemi çok berbat geldi bana, gümbür gümbür tabiki olmayacak bu bir ticari araç sonuçta, seste bir tuhaflık var, aşırı boğuk.. Bas -1 Tiz +7'de, yinede bi 'Tıs' yok arabada, hep boğuk sönük bi sesi var.. Deluxe ve alt donanımlarda 4 hoparlör var, Titaniumda ilave 2 kolon daha varmış(büyük ihtimalle tweeter bunlar) ondan mıdır nedir anlamadık gitti.. Titanium'da ünitede farklı ses nasıldır bilmiyorum ama Deluxe ve altında durum böyle..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ekin Güney

Biz şirkete aldık bi tane Courier 1.5 75lik Deluxe olanından.. Sürüşü, aracın dinamikleri tepkileri sınıfına göre çok iyi, bildiğiniz binek araç yani.. Yalnız ses sistemi çok berbat geldi bana, gümbür gümbür tabiki olmayacak bu bir ticari araç sonuçta, seste bir tuhaflık var, aşırı boğuk.. Bas -1 Tiz +7'de, yinede bi 'Tıs' yok arabada, hep boğuk sönük bi sesi var.. Deluxe ve alt donanımlarda 4 hoparlör var, Titaniumda ilave 2 kolon daha varmış(büyük ihtimalle tweeter bunlar) ondan mıdır nedir anlamadık gitti.. Titanium'da ünitede farklı ses nasıldır bilmiyorum ama Deluxe ve altında durum böyle..

Levent bey bass +0 tiz +1 veya +2 civarında kullannız kısmende olsa daha iyi bir ses kalitesi yakalamanızı sağlayacaktır. Çok birşey beklemeyin ses sisteminden en iyi duyduğunuz ses :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Eser
(düzenlendi)

Bu sorun bende de oldu ancak Ford SYNC sisteminden kaynaklı birşey. Okumadığı durumlarda Ford SYNC sesli komut sitemine önce "USB" ardından "Hepsini Çal" komutlarını veriniz. Eğer müzikler uygun formatta atılmış ise çalacaktır.

tarihinde Onur Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...