İçeriğe Yönlendir

Forumun 3. Rover'i

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Harbi sattın mı?

Yalancının?

La nasıl bir cümle bu. Sattı [emoji106]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Nasıl bi teklif verdin sen :)

Ayrica senin koca ayın var ne yapacan bunu [emoji14]

Koca Ayı satılalı çok oldu.

Kıyamaz o bu arabaya ondan yazdım öyle

Hem sanane :D

Arkadaşın olarak uyarma ihtiyacı duydum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Hakan binanin catisinda sigara icen senmiydin korna caldim el salladim bakmadin ya la[emoji1] [emoji1]

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

O Çatıda içmez kapıda içer [emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Misafir

Ayının satıldığını kaçırmışım abi, sen buraya kadar gel, uğramadan git. Neyse.

Hayırlı olsun abi

Yorum bağlantısı
Misafir

Suleyman abide aynisini soyledi.kapti kacti oldu abi.hic vaktim yoktu mukremin abi biliyor.bidahakine mangala dusecegiz[emoji6] [emoji6]

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Büyük sürpriz oldu. Bir "iki tarafa da hayirli olsun" vakasi daha... Keşke vaktin olsaydi da Ankara ekibi olarak senin icin toplansaydik Erol.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

O Çatıda içmez kapıda içer [emoji23][emoji23]

Sende yanılıyorsun,o depo'da içer  :biggrin:  Anladın sen onu  :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

nassı yaa.tamam Erol için çok güzel bir şey ama,Mükremin abi nasıl razı oldu bu satışa :)

Erol nasıl ikna ettin Mükremin abiyi ya ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

nassı yaa.tamam Erol için çok güzel bir şey ama,Mükremin abi nasıl razı oldu bu satışa :)

Erol nasıl ikna ettin Mükremin abiyi ya ;)

Abi Erol bu [emoji122][emoji122][emoji106][emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Adamin ikna edemedigi ilk deneyimi ben yasattim galiba, benim cordobayi alirken 1 lira dahi indirim yapamadigi icin saticiya satistan sonra bir ayar vermeyi bile düşündük ama adam şanlı Tsk mensubu olunca bir pıstık :)

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Anlamadığım şey emek emek bir hevesle yaptığı direksiyon kaplamanın hemen ardından elden çıkarması.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Anlamadığım şey emek emek bir hevesle yaptığı direksiyon kaplamanın hemen ardından elden çıkarması.

Öyle gerekiyordu abi. Arabanın motor ve şanzuman bitmek üzereydi. Kepirtilecek birini bulunca ve kepirtilecek kişi çok ısrar edince Hemen elden çıkarıldı :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Öyle gerekiyordu abi. Arabanın motor ve şanzuman bitmek üzereydi. Kepirtilecek birini bulunca ve kepirtilecek kişi çok ısrar edince Hemen elden çıkarıldı :D :D

Malum her aldığı ürünün yanında başka şeyler çıktı,aracın bagajına falan iyice bakaydı  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Arabadan 4 tane orijjinal jant 4 sıfır lış lastiği bir torba cam fitili çıktı...lastik ve jantlar mükrrmin abinin hediyesi gibi bişry oldu...Herşey için teşekkür ederim abi

Yorum bağlantısı
Misafir

Arabadan 4 tane orijjinal jant 4 sıfır lış lastiği bir torba cam fitili çıktı...lastik ve jantlar mükrrmin abinin hediyesi gibi bişry oldu...Herşey için teşekkür ederim abi

Yine bir forum klasiği oldu yani  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Kar yağmur boran sonunda sağsalim geldim....

Kısaca mevzuyu özet geçecek olursak Mükremin abi beni kıramadı bir abi kardeş olayı oldu kepirtmek falan yok[emoji1]

Daha dikişlerimi yeni almışım 5 lastik taşıttı bana hasta hasta,sonra yağmur altında bekletmeler falan neyse[emoji12]

Ben zulayı buldum.

34fcaa05a6d0dce09c84df30698131e8.jpgde24e9d0481c643f1853d67424958631.jpg

Lastikler ve gereçler çok gizli bölmeli dolapta[emoji1]

Neyse....

Abimi çok yordum.Yengeme ve ufaklığa da burdan çok teşekkür ediyorum.Mükremin abim elimi sürdürmedi birşeye , ,,

Buradan tüm arkadaşlara tırt mondici ve etcil tayfasına tekrar selam olsun Sağolun iyi dilekleriniz için.[emoji106]

Yine bir forum klasiği oldu yani [emoji3]

Aynen tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Kar yağmur boran sonunda sağsalim geldim....

Kısaca mevzuyu özet geçecek olursak Mükremin abi beni kıramadı bir abi kardeş olayı oldu kepirtmek falan yok[emoji1]

Daha dikişlerimi yeni almışım 5 lastik taşıttı bana hasta hasta,sonra yağmur altında bekletmeler falan neyse[emoji12]

Ben zulayı buldum.

Lastikler ve gereçler çok gizli bölmeli dolapta[emoji1]

Neyse....

Abimi çok yordum.Yengeme ve ufaklığa da burdan çok teşekkür ediyorum.Mükremin abim elimi sürdürmedi birşeye , ,,

Buradan tüm arkadaşlara tırt mondici ve etcil tayfasına tekrar selam olsun Sağolun iyi dilekleriniz için.[emoji106]

Aynen

Vay.... bir de foto çekmiş. :angry:

Sıkıntısız, rahat bir şekilde evine kavuşman için dua ettim. Gerçekten hava, yağış ve senin iyileşme döneminde olman  tedirgin etti. Rover'in ise yüzümüzü kara çıkarmaması memnuniyet verici. Allah gönlüne göre versin kardeşim. :friends2:

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...